Meciuri arbitrate
Sambata, 11 Iunie 2016, 18:00
Play-off Liga a V-a, etapa 6
Teren: ATSC / RECI
Sambata, 11 Iunie 2016, 18:00
Teren: ATSC / RECI
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: PRIMA / BRADUT
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Sambata, 28 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 28 Mai 2016, 18:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 22
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 19
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: /
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Teren: /
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 19 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 16
Teren: /
Sambata, 19 Martie 2016, 15:00
Teren: /
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 15
Teren: /
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Teren: /
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 12
Teren: /
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: /
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 9
Teren: /
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Teren: /
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Sambata, 19 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 19 Septembrie 2015, 17:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Miercuri, 9 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 3
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Miercuri, 9 Septembrie 2015, 17:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 2
Teren: /
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Teren: /
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 1
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Sambata, 22 August 2015, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 22 August 2015, 18:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 15 August 2015, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: /
Sambata, 15 August 2015, 18:00
Teren: /