Meciuri arbitrate
Luni, 11 Noiembrie 2019, 11:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 13
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Luni, 11 Noiembrie 2019, 11:45
Teren: AS PERKO / SANZIENI
ECHIPA OASPETE NU S-A PREZENTAT LA JOC
Miercuri, 12 Iunie 2019, 17:00
CUPA ROMANIEI, etapa 7
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Miercuri, 12 Iunie 2019, 17:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
JOCUL SE DISPUTA LA ARCUS
Duminica, 26 Mai 2019, 18:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 25
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 26 Mai 2019, 18:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 26 Mai 2019, 15:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 25
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 26 Mai 2019, 15:45
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Sambata, 25 Mai 2019, 18:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 25
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 25 Mai 2019, 18:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 25 Mai 2019, 15:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 25
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 25 Mai 2019, 15:45
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Duminica, 19 Mai 2019, 18:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 24
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 19 Mai 2019, 18:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 19 Mai 2019, 15:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 24
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 19 Mai 2019, 15:45
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Miercuri, 15 Mai 2019, 17:00
CUPA ROMANIEI, etapa 4
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Miercuri, 15 Mai 2019, 17:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 21
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Sambata, 27 Aprilie 2019, 14:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 21
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Sambata, 27 Aprilie 2019, 14:45
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 20
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Sambata, 20 Aprilie 2019, 14:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 20
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Sambata, 20 Aprilie 2019, 14:45
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a PLAY-OFF, etapa 1
Teren: A.S."VENUS"ZABALA / ZABALA
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
Teren: A.S."VENUS"ZABALA / ZABALA
Duminica, 14 Aprilie 2019, 17:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 19
Teren: FC COMUNAL / OJDULA
Duminica, 14 Aprilie 2019, 17:00
Teren: FC COMUNAL / OJDULA
Duminica, 14 Aprilie 2019, 14:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 19
Teren: FC COMUNAL / OJDULA
Duminica, 14 Aprilie 2019, 14:45
Teren: FC COMUNAL / OJDULA
Sambata, 6 Aprilie 2019, 14:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 18
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 6 Aprilie 2019, 14:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 6 Aprilie 2019, 16:00
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 18
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 6 Aprilie 2019, 16:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 31 Martie 2019, 15:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 17
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 31 Martie 2019, 15:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
PARTIDA SE VA DESFASURA LA BRETCU
Duminica, 31 Martie 2019, 12:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 17
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 31 Martie 2019, 12:45
Teren: AS PERKO / SANZIENI
PARTIDA SE VA DESFASURA LA BRETCU
Duminica, 24 Martie 2019, 15:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 16
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 24 Martie 2019, 15:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 24 Martie 2019, 12:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 16
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 24 Martie 2019, 12:45
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Sambata, 23 Martie 2019, 15:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 16
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 23 Martie 2019, 15:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 23 Martie 2019, 12:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 16
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 23 Martie 2019, 12:45
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 17 Martie 2019, 15:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 15
Teren: ATSC / RECI
Duminica, 17 Martie 2019, 15:00
Teren: ATSC / RECI
Duminica, 17 Martie 2019, 12:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 15
Teren: ATSC / RECI
Duminica, 17 Martie 2019, 12:45
Teren: ATSC / RECI
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 14
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 14
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:45
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 14
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 11:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 14
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 11:45
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 13
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 12
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 12
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:45
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Liga a 5-a, Seniori, etapa 7
Teren: SATESC OLTUL / COSENI
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: SATESC OLTUL / COSENI
Duminica, 14 Octombrie 2018, 15:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 9
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 14 Octombrie 2018, 15:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 14 Octombrie 2018, 12:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 9
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 14 Octombrie 2018, 12:45
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 9
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 13 Octombrie 2018, 12:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 9
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 13 Octombrie 2018, 12:45
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Duminica, 7 Octombrie 2018, 15:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 8
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 7 Octombrie 2018, 15:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 7 Octombrie 2018, 12:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 8
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 7 Octombrie 2018, 12:45
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Liga a 5-a, Seniori, etapa 4
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 5
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 16 Septembrie 2018, 14:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 5
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 16 Septembrie 2018, 14:45
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 15 Septembrie 2018, 10:00
Juniori D 2006-2007, etapa 1
Teren: /
Sambata, 15 Septembrie 2018, 10:00
Teren: /
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 4
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 9 Septembrie 2018, 14:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 4
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 9 Septembrie 2018, 14:45
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 3
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 2 Septembrie 2018, 14:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 3
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 2 Septembrie 2018, 14:45
Teren: PRIMA / BRADUT
Sambata, 1 Septembrie 2018, 17:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 3
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 1 Septembrie 2018, 17:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 1 Septembrie 2018, 14:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 3
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 1 Septembrie 2018, 14:45
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Duminica, 19 August 2018, 18:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 1
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 19 August 2018, 18:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 19 August 2018, 15:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 1
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 19 August 2018, 15:45
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 19 August 2018, 15:45
Liga a 4-a, Juniori A1, etapa 1
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 19 August 2018, 15:45
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 18 August 2018, 18:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 1
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 18 August 2018, 18:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON