Meciuri arbitrate
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Juniori U13, etapa 14
Teren: Comunal / Smardan
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 13
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 3 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 3 Decembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 13
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 3 Decembrie 2023, 10:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 10
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 10
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Umbraresti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 08:30
Juniori U15, etapa 10
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 08:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 8
Teren: Comunal / Tulucesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Tulucesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 8
Teren: Comunal / Tulucesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Tulucesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 7
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 7
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Matca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
Juniori U15, etapa 6
Teren: Ancora / Galati
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Ancora / Galati
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 5
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 5
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Munteni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
Liga 4, etapa 5
Teren: Comunal / Tulucesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Tulucesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U15, etapa 2
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 23 Septembrie 2023, 08:30
Juniori U17 Judetean, etapa 1
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 23 Septembrie 2023, 08:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 2
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 1
Teren: Orasenesc / Beresti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Beresti