Meciuri arbitrate
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: Comunal / Draganesti
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Teren: Comunal / Draganesti
Miercuri, 24 Mai 2017, 16:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 24
Teren: Comunal / Draganesti
Miercuri, 24 Mai 2017, 16:00
Teren: Comunal / Draganesti
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 22
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Schela
Sambata, 20 Mai 2017, 09:30
Juniori D - U13, Grupa B, etapa 20
Teren: Liceul Agricol / Tecuci
Sambata, 20 Mai 2017, 09:30
Teren: Liceul Agricol / Tecuci
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 21
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Pechea
Sambata, 13 Mai 2017, 10:00
Juniori C - U15, Juniori C - Play-off, etapa 5
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 13 Mai 2017, 10:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 13 Mai 2017, 08:30
Juniori D - U13, Juniori D - Play-off, etapa 3
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 13 Mai 2017, 08:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 7 Mai 2017, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 7 Mai 2017, 12:00
Teren: Comunal / Piscu
Rezultat omologat de Comisia de Disciplina
Duminica, 7 Mai 2017, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 22
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 7 Mai 2017, 10:00
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 30 Aprilie 2017, 09:00
Juniori D - U13, Grupa B, etapa 18
Teren: Municipal / Tecuci
Duminica, 30 Aprilie 2017, 09:00
Teren: Municipal / Tecuci
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Juniori D - U13, Grupa B, etapa 19
Teren: Comunal / Liesti
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Liesti
Joi, 27 Aprilie 2017, 16:00
CUPA ROMANIEI, etapa 2
Teren: Comunal / Hanu Conachi
Joi, 27 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Comunal / Hanu Conachi
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 17
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Sambata, 8 Aprilie 2017, 10:00
Juniori D - U13, Grupa B, etapa 17
Teren: Prof. Costica Popovici / Valea Marului
Sambata, 8 Aprilie 2017, 10:00
Teren: Prof. Costica Popovici / Valea Marului
Duminica, 2 Aprilie 2017, 09:30
Juniori D - U13, Grupa B, etapa 16
Teren: Comunal / Liesti
Duminica, 2 Aprilie 2017, 09:30
Teren: Comunal / Liesti
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 16
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Sambata, 1 Aprilie 2017, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Comunal / Brahasesti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 12:00
Teren: Comunal / Brahasesti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 17
Teren: Comunal / Brahasesti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 10:00
Teren: Comunal / Brahasesti
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Matca
Sambata, 25 Martie 2017, 13:00
Juniori C - U15, Grupa B, etapa 12
Teren: Comunal / Matca
Sambata, 25 Martie 2017, 13:00
Teren: Comunal / Matca
Sambata, 25 Martie 2017, 08:00
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 20
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 25 Martie 2017, 08:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 25 Martie 2017, 17:15
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 21
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 25 Martie 2017, 17:15
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 25 Martie 2017, 11:30
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 21
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 25 Martie 2017, 11:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 22 Martie 2017, 19:30
Juniori C - U15, Grupa A, etapa 15
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Miercuri, 22 Martie 2017, 19:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 19 Martie 2017, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Comunal / Branistea
Duminica, 19 Martie 2017, 12:00
Teren: Comunal / Branistea
Rezulatat omologat de Comisia de Competitii
Duminica, 19 Martie 2017, 08:30
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 19
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 19 Martie 2017, 08:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 19 Martie 2017, 14:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: Comunal / Branistea
Duminica, 19 Martie 2017, 14:00
Teren: Comunal / Branistea
Sambata, 18 Martie 2017, 12:00
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 4
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 18 Martie 2017, 12:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 18 Martie 2017, 10:00
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 19
Teren: Comunal / Vanatori
Sambata, 18 Martie 2017, 10:00
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 12 Martie 2017, 13:00
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 18
Teren: L.P.S. / Galati
Duminica, 12 Martie 2017, 13:00
Teren: L.P.S. / Galati
Sambata, 11 Martie 2017, 10:00
Juniori C - U15, Grupa A, etapa 14
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 11 Martie 2017, 10:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 11 Martie 2017, 08:30
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 18
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 11 Martie 2017, 08:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 4 Martie 2017, 08:00
Juniori C - U15, Grupa A, etapa 13
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 4 Martie 2017, 08:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 4 Martie 2017, 09:30
Juniori C - U15, Grupa A, etapa 13
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 4 Martie 2017, 09:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 3 Decembrie 2016, 09:30
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 15
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 3 Decembrie 2016, 09:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 3 Decembrie 2016, 16:00
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 15
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 3 Decembrie 2016, 16:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 2 Decembrie 2016, 11:30
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 15
Teren: Ancora / Galati
Vineri, 2 Decembrie 2016, 11:30
Teren: Ancora / Galati
Miercuri, 30 Noiembrie 2016, 09:30
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 14
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 30 Noiembrie 2016, 09:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Joi, 24 Noiembrie 2016, 18:20
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 9
Teren: Siderurgistul / Galati
Joi, 24 Noiembrie 2016, 18:20
Teren: Siderurgistul / Galati
Marti, 22 Noiembrie 2016, 18:00
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 11
Teren: Siderurgistul / Galati
Marti, 22 Noiembrie 2016, 18:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 10:00
Juniori C - U15, Grupa B, etapa 9
Teren: Prof. Costica Popovici / Valea Marului
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 10:00
Teren: Prof. Costica Popovici / Valea Marului
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 11:30
Juniori D - U13, Grupa B, etapa 9
Teren: Prof. Costica Popovici / Valea Marului
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 11:30
Teren: Prof. Costica Popovici / Valea Marului
Miercuri, 16 Noiembrie 2016, 16:00
Juniori C - U15, Grupa A, etapa 8
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 16 Noiembrie 2016, 16:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Matca
Miercuri, 2 Noiembrie 2016, 16:00
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 8
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Miercuri, 2 Noiembrie 2016, 16:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: Comunal / Hanu Conachi
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Hanu Conachi
Sambata, 29 Octombrie 2016, 17:30
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 7
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 29 Octombrie 2016, 17:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 29 Octombrie 2016, 16:30
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 7
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 29 Octombrie 2016, 16:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 28 Octombrie 2016, 18:20
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 3
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 28 Octombrie 2016, 18:20
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 7
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Schela
Sambata, 22 Octombrie 2016, 08:00
Juniori C - U15, Grupa A, etapa 5
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 22 Octombrie 2016, 08:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 22 Octombrie 2016, 09:30
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 6
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 22 Octombrie 2016, 09:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: Comunal / Jorasti
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Jorasti
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: Comunal / Hanu Conachi
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Hanu Conachi
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Rezultat omologat de Comisia de Disciplina
Sambata, 24 Septembrie 2016, 08:00
Juniori C - U15, Grupa A, etapa 1
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 24 Septembrie 2016, 08:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 24 Septembrie 2016, 09:30
Juniori D - U13, Grupa A, etapa 1
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 24 Septembrie 2016, 09:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 1
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Sambata, 30 Aprilie 2016, 12:30
Juniori D - U13, Grupa B, etapa 10
Teren: Comunal / Liesti
Sambata, 30 Aprilie 2016, 12:30
Teren: Comunal / Liesti