Meciuri arbitrate
Duminica, 19 Iunie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 28
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 19 Iunie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Smardan
Echipa oaspete "Tineretul Negrilesti" nu s-a prezentat la joc
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 27
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Sendreni
Sambata, 4 Iunie 2016, 09:30
Juniori D, etapa 22
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 4 Iunie 2016, 09:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 4 Iunie 2016, 08:00
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 10
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 4 Iunie 2016, 08:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 24
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 23
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Pechea
Miercuri, 11 Mai 2016, 17:00
Juniori D, etapa 25
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Miercuri, 11 Mai 2016, 17:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 30 Aprilie 2016, 08:00
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 5
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 30 Aprilie 2016, 08:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 23 Aprilie 2016, 14:00
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 4
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 23 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 16 Aprilie 2016, 14:30
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 3
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 16 Aprilie 2016, 14:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 16 Aprilie 2016, 13:00
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 3
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 16 Aprilie 2016, 13:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 10 Aprilie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 21
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 10 Aprilie 2016, 15:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 9 Aprilie 2016, 08:00
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 2
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 9 Aprilie 2016, 08:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati