Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 7 Iunie 2015, 12:00
LIGA a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Comunal / Smulti
Duminica, 7 Iunie 2015, 12:00
Teren: Comunal / Smulti
Duminica, 7 Iunie 2015, 10:00
LIGA a IV-a, Juniori A1, etapa 26
Teren: Comunal / Smulti
Duminica, 7 Iunie 2015, 10:00
Teren: Comunal / Smulti
Marti, 19 Mai 2015, 08:00
JUNIORI D, etapa 21
Teren: Siderurgistul / Galati
Marti, 19 Mai 2015, 08:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 13 Mai 2015, 09:00
JUNIORI B1, etapa 11
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Miercuri, 13 Mai 2015, 09:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 9 Mai 2015, 08:00
JUNIORI D, etapa 21
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 9 Mai 2015, 08:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
LIGA a V-a, Seria a II-a, etapa 17
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 26 Aprilie 2015, 11:00
LIGA a V-a, Seria I, etapa 13
Teren: Comunal / Slobozia Conachi
Duminica, 26 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Slobozia Conachi
Echipa oaspete "Victoria Baleni" nu s-a prezentat la acest joc.
Sambata, 25 Aprilie 2015, 09:30
JUNIORI D, etapa 19
Teren: Dunarea / Galati
Sambata, 25 Aprilie 2015, 09:30
Teren: Dunarea / Galati
Sambata, 11 Aprilie 2015, 11:00
LIGA a V-a, Seria a II-a, etapa 14
Teren: Comunal / Piscu
Sambata, 11 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
LIGA a V-a, Seria I, etapa 11
Teren: Comunal / Baleni
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Baleni
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
LIGA a V-a, Seria a II-a, etapa 12
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 22 Martie 2015, 11:00
LIGA a V-a, Seria I, etapa 9
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 22 Martie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Pechea
Sambata, 21 Martie 2015, 09:00
JUNIORI D, etapa 14
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 21 Martie 2015, 09:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 21 Martie 2015, 10:00
JUNIORI D, etapa 14
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 21 Martie 2015, 10:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 13 Martie 2015, 09:00
JUNIORI D, etapa 12
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 13 Martie 2015, 09:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
LIGA a V-a, Seria a II-a, etapa 9
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Sendreni
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 09:30
JUNIORI C, Grupa A, etapa 9
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 09:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 08:00
JUNIORI D, etapa 9
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 08:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Joi, 13 Noiembrie 2014, 08:30
JUNIORI B1, etapa 5
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Joi, 13 Noiembrie 2014, 08:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
JUNIORI C, Grupa B, etapa 8
Teren: Comunal / Liesti
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Liesti
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 08:00
JUNIORI C, Grupa A, etapa 8
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 08:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 09:30
JUNIORI D, etapa 8
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 09:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:30
LIGA a V-a, Seria a II-a, etapa 7
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:30
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 19 Octombrie 2014, 11:00
LIGA a V-a, Seria I, etapa 5
Teren: Comunal / Cismele
Duminica, 19 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Cismele
Sambata, 18 Octombrie 2014, 08:00
JUNIORI C, Grupa A, etapa 5
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 18 Octombrie 2014, 08:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 18 Octombrie 2014, 09:30
JUNIORI D, etapa 5
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 18 Octombrie 2014, 09:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
LIGA a V-a, Seria I, etapa 4
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Pechea
Meci omologat de Comisia de Disciplina
Sambata, 11 Octombrie 2014, 08:00
JUNIORI C, Grupa A, etapa 4
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 11 Octombrie 2014, 08:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 11 Octombrie 2014, 09:30
JUNIORI D, etapa 4
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 11 Octombrie 2014, 09:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
LIGA a V-a, Seria a II-a, etapa 3
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Sambata, 4 Octombrie 2014, 10:00
JUNIORI C, Grupa B, etapa 3
Teren: Comunal / Ghidigeni
Sambata, 4 Octombrie 2014, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Sambata, 4 Octombrie 2014, 12:00
JUNIORI C, Grupa B, etapa 3
Teren: Comunal / Ghidigeni
Sambata, 4 Octombrie 2014, 12:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Vineri, 3 Octombrie 2014, 18:00
JUNIORI C, Grupa A, etapa 3
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 3 Octombrie 2014, 18:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 3 Octombrie 2014, 16:30
JUNIORI D, etapa 3
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 3 Octombrie 2014, 16:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
LIGA a V-a, Seria a II-a, etapa 2
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:00
LIGA a V-a, Seria a II-a, etapa 1
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 14 Septembrie 2014, 11:00
Cupa Romaniei GECO, etapa 1
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 14 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Smardan