Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 26 Iunie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 29
Teren: Comunal / Negrilesti
Duminica, 26 Iunie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Negrilesti
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 27
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 5 Iunie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 5 Iunie 2016, 12:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 5 Iunie 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 29
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 5 Iunie 2016, 10:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Sambata, 4 Iunie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 26
Teren: Comunal / Piscu
Sambata, 4 Iunie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 25
Teren: Comunal / Jorasti
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Jorasti
Sambata, 28 Mai 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 25
Teren: Comunal / Matca
Sambata, 28 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Matca
Miercuri, 25 Mai 2016, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 5
Teren: Comunal / Independenta
Miercuri, 25 Mai 2016, 17:30
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 24
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Sambata, 21 Mai 2016, 08:30
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 8
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 21 Mai 2016, 08:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 15 Mai 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 15 Mai 2016, 12:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Echipa oaspete "Quantum Club Galati" nu s-a prezentat la joc.
Duminica, 15 Mai 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 26
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 15 Mai 2016, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Rezultat omologat de Comisia de Competitii
Joi, 12 Mai 2016, 18:30
Juniori D, etapa 25
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Joi, 12 Mai 2016, 18:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Miercuri, 11 Mai 2016, 17:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Comunal / Costache Negri
Miercuri, 11 Mai 2016, 17:30
Teren: Comunal / Costache Negri
Echipa oaspete "Soimii Fundeni" nu s-a prezentat la acest joc
Miercuri, 11 Mai 2016, 15:30
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 23
Teren: Comunal / Costache Negri
Miercuri, 11 Mai 2016, 15:30
Teren: Comunal / Costache Negri
Rezultat omologat de Comisia de Competitii
Duminica, 8 Mai 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 22
Teren: Comunal / Grivita
Duminica, 8 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Grivita
Sambata, 7 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 7 Mai 2016, 18:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 7 Mai 2016, 16:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 25
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 7 Mai 2016, 16:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 6 Mai 2016, 18:30
Juniori D, etapa 24
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 6 Mai 2016, 18:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 6 Mai 2016, 08:30
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 6
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 6 Mai 2016, 08:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 29 Aprilie 2016, 17:00
Juniori D, etapa 23
Teren: Comunal / Umbraresti
Vineri, 29 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Umbraresti
Rezultat omologat de Comisia de Competitii
Vineri, 29 Aprilie 2016, 08:30
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 5
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 29 Aprilie 2016, 08:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Joi, 28 Aprilie 2016, 08:30
Juniori D, etapa 23
Teren: Siderurgistul / Galati
Joi, 28 Aprilie 2016, 08:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Comunal / Slobozia Conachi
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 17:30
Teren: Comunal / Slobozia Conachi
Luni, 25 Aprilie 2016, 16:00
Juniori D, etapa 21
Teren: Siderurgistul / Galati
Luni, 25 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 21
Teren: Comunal / Jorasti
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Jorasti
Sambata, 23 Aprilie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 23 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 23 Aprilie 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 23
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 23 Aprilie 2016, 10:00
Teren: Municipal / Tecuci
Vineri, 22 Aprilie 2016, 19:30
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 4
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 22 Aprilie 2016, 19:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 20
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Sambata, 16 Aprilie 2016, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Comunal / Brahasesti
Sambata, 16 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Comunal / Brahasesti
Sambata, 16 Aprilie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 22
Teren: Comunal / Brahasesti
Sambata, 16 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Comunal / Brahasesti
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 19
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Sendreni
Sambata, 9 Aprilie 2016, 13:00
Juniori D, etapa 19
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 9 Aprilie 2016, 13:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 9 Aprilie 2016, 11:30
Juniori D, etapa 19
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 9 Aprilie 2016, 11:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 8 Aprilie 2016, 08:30
Juniori D, etapa 19
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 8 Aprilie 2016, 08:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 18
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Sambata, 2 Aprilie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Comunal / Vanatori
Sambata, 2 Aprilie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Vanatori
Sambata, 2 Aprilie 2016, 11:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 20
Teren: Comunal / Vanatori
Sambata, 2 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 17
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Piscu
Sambata, 26 Martie 2016, 16:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 26 Martie 2016, 16:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 26 Martie 2016, 14:30
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 19
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 26 Martie 2016, 14:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 25 Martie 2016, 19:30
Juniori D, etapa 17
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 25 Martie 2016, 19:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 16
Teren: Comunal / Jorasti
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Jorasti
Sambata, 19 Martie 2016, 09:45
Juniori D, etapa 16
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 19 Martie 2016, 09:45
Teren: Municipal / Tecuci
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 15
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Pechea
Sambata, 12 Martie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 12 Martie 2016, 12:00
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 12 Martie 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 17
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 12 Martie 2016, 10:00
Teren: Municipal / Tecuci
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 14
Teren: Comunal / Grivita
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Grivita
Sambata, 5 Martie 2016, 10:00
Juniori D, etapa 14
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 5 Martie 2016, 10:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 5 Martie 2016, 12:00
Juniori D, etapa 14
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 5 Martie 2016, 12:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Miercuri, 9 Decembrie 2015, 18:15
Juniori D, etapa 12
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 9 Decembrie 2015, 18:15
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 6 Decembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 13
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 6 Decembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Pechea
Sambata, 5 Decembrie 2015, 10:00
Juniori D, etapa 13
Teren: Comunal / Umbraresti
Sambata, 5 Decembrie 2015, 10:00
Teren: Comunal / Umbraresti
Vineri, 4 Decembrie 2015, 18:15
Juniori D, etapa 13
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 4 Decembrie 2015, 18:15
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 11:30
LIGA a V-a, etapa 12
Teren: Comunal / Baleni
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 11:30
Teren: Comunal / Baleni
Sambata, 28 Noiembrie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 28 Noiembrie 2015, 13:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 28 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 15
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 28 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 11
Teren: Comunal / Cismele
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Cismele
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 09:00
Juniori C, GRUPA A, etapa 10
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 09:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 10
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 10:00
Juniori C, GRUPA A, etapa 9
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 10:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 08:30
Juniori C, GRUPA A, etapa 9
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 08:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 13 Noiembrie 2015, 19:30
Juniori D, etapa 11
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 13 Noiembrie 2015, 19:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 13 Noiembrie 2015, 18:00
Juniori D, etapa 11
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 13 Noiembrie 2015, 18:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Joi, 12 Noiembrie 2015, 16:30
Juniori D, etapa 11
Teren: Siderurgistul / Galati
Joi, 12 Noiembrie 2015, 16:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 9
Teren: Comunal / Jorasti
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Jorasti
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 8
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 09:00
Juniori C, GRUPA B, etapa 7
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 09:00
Teren: Comunal / Matca
Sambata, 31 Octombrie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 31 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 31 Octombrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 11
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 31 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Municipal / Tecuci
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 14:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Comunal / Independenta
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 14:45
Teren: Comunal / Independenta
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 10
Teren: Comunal / Independenta
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 25 Octombrie 2015, 12:00
LIGA a V-a, etapa 7
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 25 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Comunal / Smardan
Sambata, 24 Octombrie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 9
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 24 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 24 Octombrie 2015, 10:00
Juniori C, GRUPA A, etapa 6
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 24 Octombrie 2015, 10:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 23 Octombrie 2015, 16:30
Juniori D, etapa 7
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 23 Octombrie 2015, 16:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 18 Octombrie 2015, 13:30
LIGA a V-a, etapa 6
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 18 Octombrie 2015, 13:30
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 18 Octombrie 2015, 08:30
Juniori C, GRUPA A, etapa 2
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 18 Octombrie 2015, 08:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 17 Octombrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Comunal / Brahasesti
Sambata, 17 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Comunal / Brahasesti
Sambata, 17 Octombrie 2015, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 8
Teren: Comunal / Brahasesti
Sambata, 17 Octombrie 2015, 10:00
Teren: Comunal / Brahasesti
Rezultat omologat de Comisia de Competitii
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 5
Teren: Comunal / Sivita
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Sivita
Duminica, 4 Octombrie 2015, 12:00
LIGA a V-a, etapa 4
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 4 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 4 Octombrie 2015, 09:30
Juniori C, GRUPA A, etapa 3
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 4 Octombrie 2015, 09:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 27 Septembrie 2015, 12:00
LIGA a V-a, etapa 3
Teren: Comunal / Negrilesti
Duminica, 27 Septembrie 2015, 12:00
Teren: Comunal / Negrilesti
Duminica, 27 Septembrie 2015, 10:00
Juniori C, GRUPA B, etapa 2
Teren: Comunal / Negrilesti
Duminica, 27 Septembrie 2015, 10:00
Teren: Comunal / Negrilesti
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 2
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 1
Teren: Comunal / Baleni
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Baleni
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Cosmesti