Meciuri arbitrate
Duminica, 19 Iunie 2022, 11:00
Liga 5, etapa 28
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 19 Iunie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 12 Iunie 2022, 10:00
Liga 5, etapa 27
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 12 Iunie 2022, 10:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 5 Iunie 2022, 11:00
Liga 5, etapa 26
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 5 Iunie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 29 Mai 2022, 11:00
Liga 5, etapa 25
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 29 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / Smardan
Rezultat omologat de Comisia de Disciplina
Miercuri, 25 Mai 2022, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Comunal / Fintanele, Scanteiesti
Miercuri, 25 Mai 2022, 17:30
Teren: Comunal / Fintanele, Scanteiesti
Duminica, 22 Mai 2022, 11:00
Liga 5, etapa 24
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 22 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 15 Mai 2022, 11:00
Liga 5, etapa 23
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 15 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 8 Mai 2022, 11:00
Liga 5, etapa 22
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 8 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 1 Mai 2022, 11:00
Liga 5, etapa 21
Teren: Comunal / Foltesti
Duminica, 1 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / Foltesti
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
Liga 5, etapa 20
Teren: Comunal / Piscu
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 17 Aprilie 2022, 11:00
Liga 5, etapa 19
Teren: Comunal / Fintanele, Scanteiesti
Duminica, 17 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Fintanele, Scanteiesti
Sambata, 16 Aprilie 2022, 16:00
Liga 5, etapa 19
Teren: Comunal / Foltesti
Sambata, 16 Aprilie 2022, 16:00
Teren: Comunal / Foltesti
Duminica, 10 Aprilie 2022, 11:00
Liga 5, etapa 18
Teren: Comunal / Cismele
Duminica, 10 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Cismele
Duminica, 3 Aprilie 2022, 11:00
Liga 5, etapa 17
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 3 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 27 Martie 2022, 12:00
Liga 5, etapa 16
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 27 Martie 2022, 12:00
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 27 Martie 2022, 10:30
Juniori U12 - 2010, etapa 10
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 27 Martie 2022, 10:30
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 20 Martie 2022, 12:00
Liga 5, etapa 15
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 20 Martie 2022, 12:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 13 Martie 2022, 15:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 13 Martie 2022, 15:00
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Sambata, 11 Decembrie 2021, 13:30
Liga 5, etapa 14
Teren: Comunal / Costache Negri
Sambata, 11 Decembrie 2021, 13:30
Teren: Comunal / Costache Negri
Rezultat omologat de Comisia de Disciplina
Duminica, 5 Decembrie 2021, 13:00
Liga 5, etapa 13
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 5 Decembrie 2021, 13:00
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Rezultat omologat de Comisia de Disciplina
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 14:30
Liga 5, etapa 12
Teren: Comunal / Costache Negri
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 14:30
Teren: Comunal / Costache Negri
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 12:00
Juniori U13 - 2009, etapa 7
Teren: Portu Rosu / Galati
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 12:00
Teren: Portu Rosu / Galati
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 10:00
Juniori U12 - 2010, etapa 7
Teren: Portu Rosu / Galati
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 10:00
Teren: Portu Rosu / Galati
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 09:00
Juniori U15, etapa 6
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 09:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 09:30
Juniori U15, etapa 6
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 09:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 14:30
Liga 5, etapa 10
Teren: Comunal / Pechea
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 14:30
Teren: Comunal / Pechea
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 12:30
Juniori U12 - 2010, etapa 5
Teren: Comunal / Smardan
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 12:30
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 11:00
Juniori U17 Judetean, etapa 8
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Umbraresti
Sambata, 30 Octombrie 2021, 15:00
Liga 5, etapa 8
Teren: Comunal / Costache Negri
Sambata, 30 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Rezultat omologat de Comisia de Disciplina
Sambata, 30 Octombrie 2021, 10:00
Juniori U12 - 2010, etapa 3
Teren: Portu Rosu / Galati
Sambata, 30 Octombrie 2021, 10:00
Teren: Portu Rosu / Galati
Vineri, 29 Octombrie 2021, 15:00
Juniori U13 - 2009, etapa 3
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 29 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 29 Octombrie 2021, 17:30
Juniori U15, etapa 3
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 29 Octombrie 2021, 17:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 24 Octombrie 2021, 12:30
Liga 5, etapa 7
Teren: Comunal / Fintanele, Scanteiesti
Duminica, 24 Octombrie 2021, 12:30
Teren: Comunal / Fintanele, Scanteiesti
Sambata, 23 Octombrie 2021, 09:00
Juniori U13 - 2009, etapa 2
Teren: Comunal / Smardan
Sambata, 23 Octombrie 2021, 09:00
Teren: Comunal / Smardan
Sambata, 23 Octombrie 2021, 10:30
Juniori U12 - 2010, etapa 2
Teren: Comunal / Smardan
Sambata, 23 Octombrie 2021, 10:30
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 17 Octombrie 2021, 11:00
Juniori U12 - 2010, etapa 1
Teren: Comunal / Liesti
Duminica, 17 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Liesti
Sambata, 16 Octombrie 2021, 15:30
Liga 5, etapa 6
Teren: Comunal / Cosmesti
Sambata, 16 Octombrie 2021, 15:30
Teren: Comunal / Cosmesti
Sambata, 16 Octombrie 2021, 10:30
Juniori U13 - 2009, etapa 1
Teren: Comunal / Umbraresti
Sambata, 16 Octombrie 2021, 10:30
Teren: Comunal / Umbraresti
Sambata, 16 Octombrie 2021, 09:00
Juniori U15, etapa 1
Teren: Comunal / Umbraresti
Sambata, 16 Octombrie 2021, 09:00
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 10 Octombrie 2021, 11:00
Liga 5, etapa 5
Teren: Comunal / Foltesti
Duminica, 10 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Foltesti
Sambata, 9 Octombrie 2021, 16:00
Liga Elitelor U15, Grupa B, etapa 7
Teren: Comunal / Tulucesti
Sambata, 9 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / Tulucesti
Sambata, 9 Octombrie 2021, 10:00
Juniori U17 Judetean, etapa 4
Teren: Comunal / Umbraresti
Sambata, 9 Octombrie 2021, 10:00
Teren: Comunal / Umbraresti
Vineri, 8 Octombrie 2021, 16:00
Liga Elitelor U15, Grupa B, etapa 7
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 8 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 8 Octombrie 2021, 17:45
Juniori U13, etapa 4
Teren: Otelul / Galati
Vineri, 8 Octombrie 2021, 17:45
Teren: Otelul / Galati
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Juniori U13, etapa 3
Teren: Comunal / Liesti
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Liesti
Sambata, 2 Octombrie 2021, 16:00
Liga 5, etapa 4
Teren: Comunal / Matca
Sambata, 2 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / Matca
Vineri, 1 Octombrie 2021, 18:00
Juniori U13, etapa 3
Teren: Ancora / Galati
Vineri, 1 Octombrie 2021, 18:00
Teren: Ancora / Galati
Duminica, 26 Septembrie 2021, 09:30
Juniori U13, etapa 2
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 26 Septembrie 2021, 09:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 26 Septembrie 2021, 09:30
Juniori U13, etapa 2
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 26 Septembrie 2021, 09:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 25 Septembrie 2021, 13:00
Liga Elitelor U15, Grupa A, etapa 5
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 25 Septembrie 2021, 13:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 25 Septembrie 2021, 14:15
Juniori U13, etapa 2
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 25 Septembrie 2021, 14:15
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 25 Septembrie 2021, 10:30
Juniori U13, etapa 2
Teren: Portu Rosu / Galati
Sambata, 25 Septembrie 2021, 10:30
Teren: Portu Rosu / Galati
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
Juniori U13, etapa 1
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 19 Septembrie 2021, 12:00
Juniori U13, etapa 2
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 19 Septembrie 2021, 12:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Sambata, 18 Septembrie 2021, 10:00
Liga Elitelor U15, Grupa A, etapa 4
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 18 Septembrie 2021, 10:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 18 Septembrie 2021, 16:30
Liga 5, etapa 2
Teren: Comunal / Cismele
Sambata, 18 Septembrie 2021, 16:30
Teren: Comunal / Cismele
Sambata, 18 Septembrie 2021, 08:00
Juniori U17 Judetean, etapa 1
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 18 Septembrie 2021, 08:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 12 Septembrie 2021, 11:00
Liga 5, etapa 1
Teren: Comunal / Fintanele, Scanteiesti
Duminica, 12 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Fintanele, Scanteiesti