Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 17
Teren: „Tudor Vladimirescu” / Padeș
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: „Tudor Vladimirescu” / Padeș
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 12
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 11:30
Juniori D, etapa 10
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 11:30
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 10:00
Juniori D, etapa 10
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 13:00
Juniori D, etapa 10
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 11
Teren: Petrolul / Țicleni
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Petrolul / Țicleni
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 12:00
Juniori D, etapa 9
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 14
Teren: Comunal / Polovragi
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Polovragi
Sambata, 26 Octombrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 9
Teren: Orășenesc / Turceni
Sambata, 26 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Orășenesc / Turceni
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 15:00
Liga a 5-a, etapa 12
Teren: Comunal / Văgiulești
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Comunal / Văgiulești
Duminica, 20 Octombrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 8
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Duminica, 20 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 15:00
Liga a 5-a, etapa 9
Teren: „Gheorghe Mazilu” / Cătunele (Valea Mănăstirii)
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 15:00
Teren: „Gheorghe Mazilu” / Cătunele (Valea Mănăstirii)
Duminica, 29 Septembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 5
Teren: Comunal / Bustuchin
Duminica, 29 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Bustuchin
Duminica, 22 Septembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 5
Teren: „Tudor Vladimirescu” / Padeș
Duminica, 22 Septembrie 2019, 12:00
Teren: „Tudor Vladimirescu” / Padeș
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Liga a 5-a, etapa 4
Teren: Tineretului / Godinești
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Tineretului / Godinești
Duminica, 15 Septembrie 2019, 14:00
Liga a 5-a, etapa 4
Teren: Orășenesc / Tismana
Duminica, 15 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Orășenesc / Tismana
Sambata, 14 Septembrie 2019, 14:00
Liga a 4-a, etapa 3
Teren: Comunal / Polovragi
Sambata, 14 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Comunal / Polovragi
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 17:00
Liga a 5-a, etapa 3
Teren: Comunal / Văgiulești
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / Văgiulești