Meciul |
Etapa |
Data |
Scor |
Detalii |
AS Străduinţa Mihăileni - AS Ghimes Faget Lunca de Jos | 1 | 2022-09-07 | 1-5 | Detalii |
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos - AS Fisag Ciucsângiorgiu | 1 | 2022-09-04 | 3-2 | Detalii |
AS Komisz Cozmeni - AS MÜ Frumoasa | 1 | 2022-09-03 | 0-3 | Detalii |
AS Mohos Lazaresti - AS Borsaros Sâncrăieni | 1 | 2022-09-04 | 1-2 | Detalii |
CS Toviske Sântimbru - ACS Sândominic | 1 | 2022-09-04 | 1-4 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Gagyvize Goagiu | 1 | 2022-09-04 | 4-3 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Farkaslaka Lupeni | 1 | 2022-09-04 | 1-4 | Detalii |
AS Unirea Lueta - AS Medvenyelv Satu Mare | 1 | 2022-09-04 | 4-1 | Detalii |
AS Hegyalja Vârșag - AS Subcetate | 1 | 2022-09-04 | 5-2 | Detalii |
AS Gordon Bulgăreni - AS Andycom Avrămeşti | 1 | 2022-09-04 | 3-10 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Mugeni | 1 | 2022-09-04 | 3-1 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Tineretul Morăreni | 1 | 2022-09-03 | 2-6 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - AS Testveriseg Atid | 1 | 2022-09-04 | 1-1 | Detalii |
AS Tineretul Şimoneşti - CS Corundi Ifjusag | 1 | 2022-09-04 | 0-3 | Detalii |
AS Căpâlniţa 2008 - AS FTK Feliceni | 1 | 2022-09-04 | 3-2 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - ACS Praid | 1 | 2022-09-04 | 2-10 | Detalii |
AS Hegyalja Vârșag - CS Bastya Lăzarea | 2 | 2022-11-27 | 4-2 | Detalii |
AS Unirea Lueta - AS Homorod Mereşti | 2 | 2022-11-27 | 3-1 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - AS Farkaslaka Lupeni | 2 | 2022-11-27 | 0-4 | Detalii |
AS Andycom Avrămeşti - AS Tineretul Morăreni | 2 | 2022-11-27 | 1-7 | Detalii |
ACS Praid - CS Corundi Ifjusag | 2 | 2022-11-27 | 1-0 | Detalii |
AS Căpâlniţa 2008 - CS Bradul Zetea | 2 | 2022-11-27 | 2-5 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Forţeni | 2 | 2022-11-27 | 2-0 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 2 | 2022-11-27 | 1-10 | Detalii |
AS Borsaros Sâncrăieni - AS Ezüstfenyő Ciceu | 2 | 2022-11-03 | 2-3 | Detalii |
AS Ghimes Faget Lunca de Jos - AS MÜ Frumoasa | 2 | 2022-11-27 | 5-0 | Detalii |
ACS Sândominic - CS Minerul Bălan | 2 | 2022-11-27 | 6-3 | Detalii |
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos - ACS FC Sansimion | 2 | 2022-11-27 | 3-4 | Detalii |
ACS FC Sansimion - CS Roseal Odorheiu Secuiesc | 3 | 2023-04-01 | 3-1 | Detalii |
ACS Sândominic - CS Gheorgheni- VSK Gheorgheni | 3 | 2023-03-29 | 2-8 | Detalii |
AS Ghimes Faget Lunca de Jos - AS Ezüstfenyő Ciceu | 3 | 2023-03-22 | 3-1 | Detalii |
AS Tineretul Morăreni - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 3 | 2023-03-12 | 4-6 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - ACS Unirea Cristuru Secuiesc | 3 | 2023-03-12 | 1-5 | Detalii |
AS Unirea Lueta - CS Agyagfalvi Lendület Lutița | 3 | 2023-03-12 | 1-1 | Detalii |
AS Hegyalja Vârșag - CS Bradul Zetea | 3 | 2023-03-12 | 2-1 | Detalii |
ACS Praid - AS Farkaslaka Lupeni | 3 | 2023-03-31 | 3-2 | Detalii |
ACS Praid - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 4 | 2023-04-19 | 0-2 | Detalii |
AS Ghimes Faget Lunca de Jos - ACS FC Sansimion | 4 | 2023-04-19 | 3-6 | Detalii |
AS Hegyalja Vârșag - CS Gheorgheni- VSK Gheorgheni | 4 | 2023-04-19 | 0-12 | Detalii |
AS Unirea Lueta - ACS Unirea Cristuru Secuiesc | 4 | 2023-04-19 | 0-0 | Detalii |
ACS FC Sansimion - CS Viitorul Gheorgheni | 5 | 2023-05-10 | 0-1 | Detalii |
AS Unirea Lueta - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 5 | 2023-05-17 | 0-1 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - CS Gheorgheni- VSK Gheorgheni | 6 | 2023-06-07 | 1-0 | Detalii |