Meciul |
Etapa |
Data |
Scor |
Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Radicza Sânpaul | 1 | 2022-09-11 | 1-4 | Detalii |
AS Mugeni - AS Forţeni | 1 | 2022-09-11 | 2-4 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - ACS Kustaly Ocland | 1 | 2022-09-11 | 1-3 | Detalii |
AS Andycom Avrămeşti - AS Gagyvize Goagiu | 1 | 2022-09-11 | 3-2 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - AS Tineretul Şimoneşti | 1 | 2022-09-11 | 0-4 | Detalii |
AS Testveriseg Atid - AS FTK Feliceni | 1 | 2022-09-11 | 1-2 | Detalii |
AS Forţeni - AS Homorod Petreni | 2 | 2022-09-18 | 8-2 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Mugeni | 2 | 2022-09-18 | 1-1 | Detalii |
AS Gagyvize Goagiu - AS Galambfalva Porumbenii Mari | 2 | 2022-09-18 | 1-2 | Detalii |
AS Tineretul Şimoneşti - AS Andycom Avrămeşti | 2 | 2022-09-18 | 1-8 | Detalii |
AS FTK Feliceni - AS Nyiko Cobatesti | 2 | 2022-09-18 | 3-1 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Testveriseg Atid | 2 | 2022-09-17 | 2-4 | Detalii |
AS Homorod Petreni - ACS Kustaly Ocland | 3 | 2022-09-25 | 2-3 | Detalii |
AS Mugeni - AS Gagyvize Goagiu | 3 | 2022-09-25 | 1-0 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Tineretul Şimoneşti | 3 | 2022-09-25 | 0-0 | Detalii |
AS Andycom Avrămeşti - AS FTK Feliceni | 3 | 2022-09-25 | 4-3 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - AS Testveriseg Atid | 3 | 2022-09-25 | 2-3 | Detalii |
AS Forţeni - AS Radicza Sânpaul | 3 | 2022-09-25 | 3-1 | Detalii |
AS Gagyvize Goagiu - AS Homorod Petreni | 4 | 2022-10-02 | 1-2 | Detalii |
AS Tineretul Şimoneşti - AS Mugeni | 4 | 2022-10-02 | 1-4 | Detalii |
AS FTK Feliceni - AS Galambfalva Porumbenii Mari | 4 | 2022-10-02 | 2-2 | Detalii |
AS Testveriseg Atid - AS Andycom Avrămeşti | 4 | 2022-10-02 | 0-2 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Nyiko Cobatesti | 4 | 2022-10-01 | 1-0 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Forţeni | 4 | 2022-10-02 | 1-8 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Tineretul Şimoneşti | 5 | 2022-10-09 | 1-1 | Detalii |
AS Mugeni - AS FTK Feliceni | 5 | 2022-10-09 | 2-1 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Testveriseg Atid | 5 | 2022-10-09 | 3-0 | Detalii |
AS Andycom Avrămeşti - AS Nyiko Cobatesti | 5 | 2022-10-09 | 6-1 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Radicza Sânpaul | 5 | 2022-10-09 | 1-1 | Detalii |
AS Forţeni - AS Gagyvize Goagiu | 5 | 2022-10-09 | 3-0 | Detalii |
AS FTK Feliceni - AS Homorod Petreni | 6 | 2022-10-16 | 3-1 | Detalii |
AS Testveriseg Atid - AS Mugeni | 6 | 2022-10-16 | 0-3 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - AS Galambfalva Porumbenii Mari | 6 | 2022-10-16 | 2-3 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Andycom Avrămeşti | 6 | 2022-10-15 | 3-3 | Detalii |
AS Tineretul Şimoneşti - AS Forţeni | 6 | 2022-10-16 | 1-3 | Detalii |
AS Gagyvize Goagiu - ACS Kustaly Ocland | 6 | 2022-10-16 | 3-1 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Testveriseg Atid | 7 | 2022-10-23 | 3-0 | Detalii |
AS Mugeni - AS Nyiko Cobatesti | 7 | 2022-10-23 | 1-1 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Andycom Avrămeşti | 7 | 2022-10-23 | 4-6 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Tineretul Şimoneşti | 7 | 2022-10-23 | 3-1 | Detalii |
AS Forţeni - AS FTK Feliceni | 7 | 2022-10-23 | 3-1 | Detalii |
AS Gagyvize Goagiu - AS Radicza Sânpaul | 7 | 2022-10-23 | 3-1 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - AS Homorod Petreni | 8 | 2022-10-30 | 1-1 | Detalii |
AS Andycom Avrămeşti - AS Mugeni | 8 | 2022-10-30 | 4-2 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Galambfalva Porumbenii Mari | 8 | 2022-10-29 | 0-2 | Detalii |
AS Testveriseg Atid - AS Forţeni | 8 | 2022-10-30 | 0-3 | Detalii |
AS FTK Feliceni - ACS Kustaly Ocland | 8 | 2022-10-30 | 4-2 | Detalii |
AS Tineretul Şimoneşti - AS Gagyvize Goagiu | 8 | 2022-10-30 | 0-1 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Andycom Avrămeşti | 9 | 2022-11-06 | 0-1 | Detalii |
AS Mugeni - AS Galambfalva Porumbenii Mari | 9 | 2022-11-06 | 2-1 | Detalii |
AS Gagyvize Goagiu - AS FTK Feliceni | 9 | 2022-11-06 | 0-2 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Testveriseg Atid | 9 | 2022-11-06 | 3-0 | Detalii |
AS Forţeni - AS Nyiko Cobatesti | 9 | 2022-11-06 | 2-0 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Tineretul Şimoneşti | 9 | 2022-11-05 | 4-1 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Homorod Petreni | 10 | 2022-11-13 | 2-0 | Detalii |
AS Mugeni - AS Radicza Sânpaul | 10 | 2022-11-13 | 2-0 | Detalii |
AS Andycom Avrămeşti - AS Forţeni | 10 | 2022-11-13 | 3-1 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - ACS Kustaly Ocland | 10 | 2022-11-13 | 1-1 | Detalii |
AS Testveriseg Atid - AS Gagyvize Goagiu | 10 | 2022-11-13 | 0-3 | Detalii |
AS FTK Feliceni - AS Tineretul Şimoneşti | 10 | 2022-11-13 | 0-1 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Mugeni | 11 | 2022-11-20 | 4-3 | Detalii |
AS Forţeni - AS Galambfalva Porumbenii Mari | 11 | 2022-11-20 | 0-3 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Andycom Avrămeşti | 11 | 2022-11-20 | 2-3 | Detalii |
AS Gagyvize Goagiu - AS Nyiko Cobatesti | 11 | 2022-11-20 | 4-1 | Detalii |
AS Tineretul Şimoneşti - AS Testveriseg Atid | 11 | 2022-11-20 | 3-0 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS FTK Feliceni | 11 | 2022-11-19 | 1-2 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Homorod Petreni | 12 | 2023-03-18 | 3-1 | Detalii |
AS Forţeni - AS Mugeni | 12 | 2023-03-19 | 3-1 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Galambfalva Porumbenii Mari | 12 | 2023-03-19 | 2-1 | Detalii |
AS Gagyvize Goagiu - AS Andycom Avrămeşti | 12 | 2023-03-19 | 1-1 | Detalii |
AS Tineretul Şimoneşti - AS Nyiko Cobatesti | 12 | 2023-04-08 | 1-1 | Detalii |
AS FTK Feliceni - AS Testveriseg Atid | 12 | 2023-03-19 | 2-1 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Forţeni | 13 | 2023-03-26 | 0-4 | Detalii |
AS Mugeni - ACS Kustaly Ocland | 13 | 2023-03-26 | 2-4 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Gagyvize Goagiu | 13 | 2023-03-26 | 4-0 | Detalii |
AS Andycom Avrămeşti - AS Tineretul Şimoneşti | 13 | 2023-03-26 | 3-0 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - AS FTK Feliceni | 13 | 2023-03-26 | 4-1 | Detalii |
AS Testveriseg Atid - AS Radicza Sânpaul | 13 | 2023-03-26 | 5-4 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Homorod Petreni | 14 | 2023-04-01 | 2-1 | Detalii |
AS Gagyvize Goagiu - AS Mugeni | 14 | 2023-04-02 | 2-0 | Detalii |
AS Tineretul Şimoneşti - AS Galambfalva Porumbenii Mari | 14 | 2023-04-02 | 1-2 | Detalii |
AS FTK Feliceni - AS Andycom Avrămeşti | 14 | 2023-04-02 | 3-2 | Detalii |
AS Testveriseg Atid - AS Nyiko Cobatesti | 14 | 2023-04-01 | 3-0 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Forţeni | 14 | 2023-04-01 | 2-1 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Gagyvize Goagiu | 15 | 2023-04-16 | 3-2 | Detalii |
AS Mugeni - AS Tineretul Şimoneşti | 15 | 2023-04-16 | 0-0 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS FTK Feliceni | 15 | 2023-04-16 | 0-2 | Detalii |
AS Andycom Avrămeşti - AS Testveriseg Atid | 15 | 2023-04-16 | 5-1 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - AS Radicza Sânpaul | 15 | 2023-04-16 | 0-0 | Detalii |
AS Forţeni - ACS Kustaly Ocland | 15 | 2023-04-16 | 2-1 | Detalii |
AS Tineretul Şimoneşti - AS Homorod Petreni | 16 | 2023-04-23 | 3-2 | Detalii |
AS FTK Feliceni - AS Mugeni | 16 | 2023-04-23 | 2-0 | Detalii |
AS Testveriseg Atid - AS Galambfalva Porumbenii Mari | 16 | 2023-04-23 | 1-5 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - AS Andycom Avrămeşti | 16 | 2023-04-23 | 1-2 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - ACS Kustaly Ocland | 16 | 2023-04-22 | 1-4 | Detalii |
AS Gagyvize Goagiu - AS Forţeni | 16 | 2023-04-23 | 3-1 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS FTK Feliceni | 17 | 2023-04-28 | 3-2 | Detalii |
AS Mugeni - AS Testveriseg Atid | 17 | 2023-04-30 | 2-1 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Nyiko Cobatesti | 17 | 2023-04-30 | 3-1 | Detalii |
AS Andycom Avrămeşti - AS Radicza Sânpaul | 17 | 2023-04-30 | 6-2 | Detalii |
AS Forţeni - AS Tineretul Şimoneşti | 17 | 2023-04-30 | 4-2 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Gagyvize Goagiu | 17 | 2023-04-30 | 1-2 | Detalii |
AS Testveriseg Atid - AS Homorod Petreni | 18 | 2023-05-07 | 4-2 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - AS Mugeni | 18 | 2023-05-07 | 2-1 | Detalii |
AS Andycom Avrămeşti - AS Galambfalva Porumbenii Mari | 18 | 2023-05-07 | 7-1 | Detalii |
AS Tineretul Şimoneşti - ACS Kustaly Ocland | 18 | 2023-05-07 | 3-2 | Detalii |
AS FTK Feliceni - AS Forţeni | 18 | 2023-05-07 | 1-2 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Gagyvize Goagiu | 18 | 2023-05-06 | 4-1 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Nyiko Cobatesti | 19 | 2023-05-14 | 1-2 | Detalii |
AS Mugeni - AS Andycom Avrămeşti | 19 | 2023-05-14 | 2-4 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Radicza Sânpaul | 19 | 2023-05-14 | 0-2 | Detalii |
AS Forţeni - AS Testveriseg Atid | 19 | 2023-05-14 | 6-2 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS FTK Feliceni | 19 | 2023-05-14 | 1-2 | Detalii |
AS Gagyvize Goagiu - AS Tineretul Şimoneşti | 19 | 2023-05-14 | 3-1 | Detalii |
AS Andycom Avrămeşti - AS Homorod Petreni | 20 | 2023-05-21 | 7-0 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Mugeni | 20 | 2023-05-21 | 0-4 | Detalii |
AS FTK Feliceni - AS Gagyvize Goagiu | 20 | 2023-05-21 | 3-2 | Detalii |
AS Testveriseg Atid - ACS Kustaly Ocland | 20 | 2023-05-21 | 2-2 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - AS Forţeni | 20 | 2023-05-21 | 3-0 | Detalii |
AS Tineretul Şimoneşti - AS Radicza Sânpaul | 20 | 2023-05-21 | 0-3 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Galambfalva Porumbenii Mari | 21 | 2023-05-28 | 8-2 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Mugeni | 21 | 2023-05-27 | 1-2 | Detalii |
AS Forţeni - AS Andycom Avrămeşti | 21 | 2023-05-28 | 2-1 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Nyiko Cobatesti | 21 | 2023-05-28 | 2-1 | Detalii |
AS Gagyvize Goagiu - AS Testveriseg Atid | 21 | 2023-05-28 | 1-2 | Detalii |
AS Tineretul Şimoneşti - AS FTK Feliceni | 21 | 2023-05-28 | 1-3 | Detalii |
AS Mugeni - AS Homorod Petreni | 22 | 2023-06-04 | 2-2 | Detalii |
AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Forţeni | 22 | 2023-06-04 | 4-5 | Detalii |
AS Andycom Avrămeşti - ACS Kustaly Ocland | 22 | 2023-06-03 | 3-2 | Detalii |
AS Nyiko Cobatesti - AS Gagyvize Goagiu | 22 | 2023-06-04 | 1-1 | Detalii |
AS Testveriseg Atid - AS Tineretul Şimoneşti | 22 | 2023-06-04 | 3-0 | Detalii |
AS FTK Feliceni - AS Radicza Sânpaul | 22 | 2023-06-04 | 5-0 | Detalii |