Meciul |
Etapa |
Data |
Scor |
Detalii |
AS Nyiko Bisericani - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 1 | 2018-08-26 | 0-8 | Detalii |
ACS Uliesi - ACS Kustaly Ocland | 1 | 2018-08-26 | 3-9 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 1 | 2018-08-26 | 4-0 | Detalii |
ACS Praid - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 1 | 2018-08-26 | 0-4 | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - AS Radicza Sânpaul | 1 | 2018-08-26 | 3-0 | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - AS Szekelyderzs Darjiu | 1 | 2018-08-26 | 1-2 | Detalii |
Sta - AS Subcetate | 1 | 2018-08-26 | - | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - AS Subcetate | 2 | 2018-09-02 | 5-1 | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - Sta | 2 | 2018-09-02 | - | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Medvenyelv Satu Mare | 2 | 2018-09-02 | 1-0 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - AS Solyom Şoimoşu Mic | 2 | 2018-09-01 | 10-1 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - ACS Praid | 2 | 2018-09-02 | 0-1 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Homorod Petreni | 2 | 2018-09-08 | 3-2 | Detalii |
AS Nyiko Bisericani - ACS Uliesi | 2 | 2018-09-02 | 3-1 | Detalii |
ACS Uliesi - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 3 | 2018-09-09 | 2-5 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Nyiko Bisericani | 3 | 2018-09-09 | 3-3 | Detalii |
ACS Praid - ACS Kustaly Ocland | 3 | 2018-09-09 | 6-2 | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 3 | 2018-09-09 | 5-1 | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 3 | 2018-09-09 | 0-10 | Detalii |
Sta - AS Radicza Sânpaul | 3 | 2018-09-09 | - | Detalii |
AS Subcetate - AS Szekelyderzs Darjiu | 3 | 2018-09-09 | 7-0 | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - AS Szekelyderzs Darjiu | 4 | 2018-09-16 | 3-1 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Subcetate | 4 | 2018-09-16 | 1-6 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - Sta | 4 | 2018-09-16 | - | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - AS Medvenyelv Satu Mare | 4 | 2018-09-16 | 1-1 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Solyom Şoimoşu Mic | 4 | 2018-09-16 | 3-0 | Detalii |
AS Nyiko Bisericani - ACS Praid | 4 | 2018-09-16 | 2-3 | Detalii |
ACS Uliesi - AS Homorod Petreni | 4 | 2018-09-16 | 3-2 | Detalii |
AS Homorod Petreni - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 5 | 2018-09-23 | 2-3 | Detalii |
ACS Praid - ACS Uliesi | 5 | 2018-09-23 | 1-1 | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - AS Nyiko Bisericani | 5 | 2018-09-23 | 4-9 | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - ACS Kustaly Ocland | 5 | 2018-09-23 | 1-2 | Detalii |
Sta - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 5 | 2018-09-23 | - | Detalii |
AS Subcetate - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 5 | 2018-09-23 | 0-6 | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - AS Radicza Sânpaul | 5 | 2018-09-23 | 1-3 | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - AS Radicza Sânpaul | 6 | 2018-09-30 | 4-0 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - AS Szekelyderzs Darjiu | 6 | 2018-09-29 | 10-1 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - AS Subcetate | 6 | 2018-09-30 | 2-4 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - Sta | 6 | 2018-09-30 | - | Detalii |
AS Nyiko Bisericani - AS Medvenyelv Satu Mare | 6 | 2018-09-30 | 6-1 | Detalii |
ACS Uliesi - AS Solyom Şoimoşu Mic | 6 | 2018-09-30 | 5-1 | Detalii |
AS Homorod Petreni - ACS Praid | 6 | 2018-09-30 | 6-2 | Detalii |
ACS Praid - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 7 | 2018-10-07 | 0-0 | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - AS Homorod Petreni | 7 | 2018-10-07 | 5-1 | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - ACS Uliesi | 7 | 2018-10-07 | 5-1 | Detalii |
Sta - AS Nyiko Bisericani | 7 | 2018-10-07 | - | Detalii |
AS Subcetate - ACS Kustaly Ocland | 7 | 2018-10-07 | 5-2 | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 7 | 2018-10-07 | 4-1 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 7 | 2018-10-07 | 0-10 | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 8 | 2018-10-14 | 0-1 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - AS Radicza Sânpaul | 8 | 2018-10-14 | 3-1 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Szekelyderzs Darjiu | 8 | 2018-10-14 | 0-4 | Detalii |
AS Nyiko Bisericani - AS Subcetate | 8 | 2018-10-14 | 0-2 | Detalii |
ACS Uliesi - Sta | 8 | 2018-10-14 | - | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Medvenyelv Satu Mare | 8 | 2018-10-14 | 3-0 | Detalii |
ACS Praid - AS Solyom Şoimoşu Mic | 8 | 2018-10-14 | 7-0 | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 9 | 2018-10-21 | 3-2 | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - ACS Praid | 9 | 2018-10-21 | 2-7 | Detalii |
Sta - AS Homorod Petreni | 9 | 2018-10-21 | - | Detalii |
AS Subcetate - ACS Uliesi | 9 | 2018-10-21 | 1-0 | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - AS Nyiko Bisericani | 9 | 2018-10-21 | 3-3 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - ACS Kustaly Ocland | 9 | 2018-10-21 | 4-1 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 9 | 2018-10-21 | 8-0 | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 10 | 2018-10-28 | 1-0 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 10 | 2018-10-28 | 1-8 | Detalii |
AS Nyiko Bisericani - AS Radicza Sânpaul | 10 | 2018-10-28 | 3-2 | Detalii |
ACS Uliesi - AS Szekelyderzs Darjiu | 10 | 2018-10-28 | 0-3 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Subcetate | 10 | 2018-10-28 | 2-3 | Detalii |
ACS Praid - Sta | 10 | 2018-10-28 | - | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - AS Medvenyelv Satu Mare | 10 | 2018-10-28 | 3-1 | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 11 | 2018-11-04 | 2-3 | Detalii |
Sta - AS Solyom Şoimoşu Mic | 11 | 2018-11-04 | - | Detalii |
AS Subcetate - ACS Praid | 11 | 2018-11-04 | 1-2 | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - AS Homorod Petreni | 11 | 2018-11-04 | 5-1 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - ACS Uliesi | 11 | 2018-11-04 | 1-5 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - AS Nyiko Bisericani | 11 | 2018-11-03 | 10-0 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - ACS Kustaly Ocland | 11 | 2018-11-04 | 2-3 | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - ACS Kustaly Ocland | 12 | 2018-11-11 | 2-2 | Detalii |
AS Nyiko Bisericani - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 12 | 2018-11-11 | 0-0 | Detalii |
ACS Uliesi - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 12 | 2018-11-11 | 0-4 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Radicza Sânpaul | 12 | 2018-11-11 | 1-1 | Detalii |
ACS Praid - AS Szekelyderzs Darjiu | 12 | 2018-11-11 | 1-2 | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - AS Subcetate | 12 | 2018-11-11 | 1-3 | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - Sta | 12 | 2018-11-11 | - | Detalii |
Sta - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 13 | 2018-11-18 | - | Detalii |
AS Subcetate - AS Medvenyelv Satu Mare | 13 | 2018-11-18 | 3-0 | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - AS Solyom Şoimoşu Mic | 13 | 2018-11-18 | 5-1 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - ACS Praid | 13 | 2018-11-18 | 5-3 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - AS Homorod Petreni | 13 | 2018-11-17 | 5-0 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - ACS Uliesi | 13 | 2018-11-18 | 4-2 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Nyiko Bisericani | 13 | 2018-11-18 | 1-5 | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - AS Nyiko Bisericani | 14 | 2019-03-24 | 0-3 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - ACS Uliesi | 14 | 2019-03-24 | 3-0 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - AS Homorod Petreni | 14 | 2019-03-24 | 3-1 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - ACS Praid | 14 | 2019-03-23 | 5-0 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Solyom Şoimoşu Mic | 14 | 2019-03-24 | 2-4 | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - AS Medvenyelv Satu Mare | 14 | 2019-03-24 | 0-3 | Detalii |
AS Subcetate - Sta | 14 | 2019-03-24 | - | Detalii |
AS Subcetate - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 15 | 2019-03-31 | 3-0 | Detalii |
Sta - AS Szekelyderzs Darjiu | 15 | | - | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - AS Radicza Sânpaul | 15 | 2019-03-31 | 2-1 | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 15 | 2019-03-31 | 2-5 | Detalii |
ACS Praid - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 15 | 2019-03-31 | 2-1 | Detalii |
AS Homorod Petreni - ACS Kustaly Ocland | 15 | 2019-03-31 | 3-0 | Detalii |
ACS Uliesi - AS Nyiko Bisericani | 15 | | 0-3 | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - ACS Uliesi | 16 | 2000-01-01 | - | Detalii |
AS Nyiko Bisericani - AS Homorod Petreni | 16 | 2019-04-07 | 2-1 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - ACS Praid | 16 | 2019-04-07 | 4-1 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - AS Solyom Şoimoşu Mic | 16 | 2019-04-07 | 3-1 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - AS Medvenyelv Satu Mare | 16 | 2019-04-06 | 3-1 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - Sta | 16 | | - | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - AS Subcetate | 16 | 2019-04-07 | 0-3 | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 17 | 2019-04-14 | - | Detalii |
AS Subcetate - AS Radicza Sânpaul | 17 | 2019-04-14 | 4-1 | Detalii |
Sta - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 17 | | - | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 17 | 2019-04-14 | 3-1 | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - ACS Kustaly Ocland | 17 | 2019-04-14 | 5-0 | Detalii |
ACS Praid - AS Nyiko Bisericani | 17 | 2019-04-14 | 2-1 | Detalii |
AS Homorod Petreni - ACS Uliesi | 17 | 2019-04-14 | 3-0 | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - AS Homorod Petreni | 18 | 2019-04-28 | 0-3 | Detalii |
ACS Uliesi - ACS Praid | 18 | 2019-04-28 | 0-3 | Detalii |
AS Nyiko Bisericani - AS Solyom Şoimoşu Mic | 18 | 2019-04-28 | 2-8 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Medvenyelv Satu Mare | 18 | 2019-04-28 | 3-0 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - Sta | 18 | | - | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - AS Subcetate | 18 | 2019-04-27 | 2-1 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Szekelyderzs Darjiu | 18 | 2019-04-28 | 3-0 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 19 | 2019-05-05 | 3-0 | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 19 | 2019-06-02 | 0-3 | Detalii |
AS Subcetate - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 19 | 2019-05-05 | 1-1 | Detalii |
Sta - ACS Kustaly Ocland | 19 | | - | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - AS Nyiko Bisericani | 19 | 2019-05-05 | 6-0 | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - ACS Uliesi | 19 | 2019-05-05 | 3-0 | Detalii |
ACS Praid - AS Homorod Petreni | 19 | 2019-05-05 | 4-0 | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - ACS Praid | 20 | 2019-05-12 | 0-3 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Solyom Şoimoşu Mic | 20 | 2019-05-12 | 1-5 | Detalii |
ACS Uliesi - AS Medvenyelv Satu Mare | 20 | 2019-05-12 | 0-3 | Detalii |
AS Nyiko Bisericani - Sta | 20 | | - | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Subcetate | 20 | 2019-05-12 | 4-3 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - AS Szekelyderzs Darjiu | 20 | 2019-05-12 | 3-0 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - AS Radicza Sânpaul | 20 | 2019-05-11 | 8-1 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 21 | 2019-05-18 | 3-0 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 21 | 2019-05-19 | 3-4 | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - ACS Kustaly Ocland | 21 | 2019-05-19 | 0-3 | Detalii |
AS Subcetate - AS Nyiko Bisericani | 21 | 2019-05-19 | 8-0 | Detalii |
Sta - ACS Uliesi | 21 | | - | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - AS Homorod Petreni | 21 | 2019-05-19 | 3-2 | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - ACS Praid | 21 | 2019-05-19 | 4-1 | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - AS Solyom Şoimoşu Mic | 22 | 2019-05-26 | 0-3 | Detalii |
ACS Praid - AS Medvenyelv Satu Mare | 22 | 2019-05-26 | 1-2 | Detalii |
AS Homorod Petreni - Sta | 22 | | - | Detalii |
ACS Uliesi - AS Subcetate | 22 | 2019-05-26 | 0-3 | Detalii |
AS Nyiko Bisericani - AS Szekelyderzs Darjiu | 22 | 2019-05-26 | 3-0 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Radicza Sânpaul | 22 | 2019-05-26 | 2-3 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 22 | 2019-05-26 | 3-5 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 23 | 2019-06-02 | 3-0 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - ACS Kustaly Ocland | 23 | 2019-06-01 | 7-1 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Nyiko Bisericani | 23 | 2019-06-02 | 6-4 | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - ACS Uliesi | 23 | 2019-06-02 | - | Detalii |
AS Subcetate - AS Homorod Petreni | 23 | 2019-06-02 | 3-0 | Detalii |
Sta - ACS Praid | 23 | | - | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - AS Solyom Şoimoşu Mic | 23 | 2019-06-02 | 1-6 | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - AS Medvenyelv Satu Mare | 24 | 2019-06-09 | 0-3 | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - Sta | 24 | | - | Detalii |
ACS Praid - AS Subcetate | 24 | 2019-06-09 | 2-3 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Szekelyderzs Darjiu | 24 | 2019-06-09 | 3-0 | Detalii |
ACS Uliesi - AS Radicza Sânpaul | 24 | 2019-06-09 | 0-3 | Detalii |
AS Nyiko Bisericani - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 24 | 2019-06-09 | 0-4 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 24 | 2019-06-09 | 5-2 | Detalii |
ACS Kustaly Ocland - CS Metalul Vlăhiţa 2 | 25 | 2019-06-16 | 3-0 | Detalii |
AS Alsosofalva Ocna de Jos - AS Nyiko Bisericani | 25 | 2019-06-16 | 4-2 | Detalii |
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - ACS Uliesi | 25 | 2019-06-15 | 3-0 | Detalii |
AS Radicza Sânpaul - AS Homorod Petreni | 25 | 2019-06-16 | 3-2 | Detalii |
AS Szekelyderzs Darjiu - ACS Praid | 25 | 2019-06-16 | 0-3 | Detalii |
AS Subcetate - AS Solyom Şoimoşu Mic | 25 | 2019-06-16 | 3-3 | Detalii |
Sta - AS Medvenyelv Satu Mare | 25 | | - | Detalii |
CS Metalul Vlăhiţa 2 - Sta | 26 | | - | Detalii |
AS Medvenyelv Satu Mare - AS Subcetate | 26 | 2019-06-23 | 5-2 | Detalii |
AS Solyom Şoimoşu Mic - AS Szekelyderzs Darjiu | 26 | 2019-06-23 | 3-0 | Detalii |
ACS Praid - AS Radicza Sânpaul | 26 | 2019-06-23 | 5-2 | Detalii |
AS Homorod Petreni - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc | 26 | 2019-06-22 | 1-4 | Detalii |
ACS Uliesi - AS Alsosofalva Ocna de Jos | 26 | 2019-06-23 | 0-3 | Detalii |
AS Nyiko Bisericani - ACS Kustaly Ocland | 26 | 2019-06-23 | 1-2 | Detalii |