Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Tifán Bernát (AS Hegyalja Vârșag)

AS Farkaslaka Lupeni - AS Hegyalja Vârșag
Liga 5, Zona Odorhei, Liga 5, Zona Odohei, Grupa B, etapa 4 | Data 2022-10-02

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 05-10-2022

Egyed Zsolt (AS Unirea Lueta)

AS Tineretul Morăreni - AS Unirea Lueta
Liga 5, Zona Odorhei, Liga 5, Zona Odohei, Grupa B, etapa 4 | Data 2022-10-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 05-10-2022

Bálint Péter (AS Fisag Ciucsângiorgiu)

AS Fisag Ciucsângiorgiu - AS MÜ Frumoasa
Liga 5, Zona Ciuc, etapa 4 | Data 2022-10-02

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 04-10-2022

Séra Lajos Attila (CS Agyagfalvi Lendület Lutița)

CS Bradul Zetea - CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga 4 2022-2023, etapa 5 | Data 2022-10-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 03-10-2022

Kovacs Tamas (AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc)

AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga 4 2022-2023, etapa 5 | Data 2022-10-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci

Rezolutie: 63.1.g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 02-10-2022
Sanctiune pecuniara: 80 leiNeplatit !

Doltea Gabriel (AS Ezüstfenyő Ciceu)

AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga 4 2022-2023, etapa 5 | Data 2022-10-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci

Rezolutie: 63.1.g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 02-10-2022
Sanctiune pecuniara: 80 leiNeplatit !

Kelemen Attila (AS Ezüstfenyő Ciceu)

AS Ezüstfenyő Ciceu - ACS FC Sansimion
Liga 4 2022-2023, etapa 4 | Data 2022-09-25

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 28-09-2022

ACS Praid (ACS Praid)

ACS Praid - CS Corundi Ifjusag
Liga 5, Zona Odorhei, Liga 5, Zona Odohei, Grupa B, etapa 3 | Data 2022-09-25

Abatere: Cumul de cinci cartonase galbene la un joc


Data inregistrarii sanctiunii : 26-09-2022
Sanctiune pecuniara: 90 leiNeplatit !

Klein László (ACS Unirea Cristuru Secuiesc)

ACS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Bradul Zetea
Liga 4 2022-2023, etapa 4 | Data 2022-09-24

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera

Rezolutie: 63.1.e


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 25-09-2022
Sanctiune pecuniara: 80 leiNeplatit !

Dajka Norbert (AS Homorod Mereşti)

AS Homorod Mereşti - AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga 4 2022-2023, etapa 3 | Data 2022-09-18

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 21-09-2022
Sanctiune pecuniara: 80 lei Platit: 80 lei lei in data 01-10-2022 cu Factura/chitanta 3656

Catarau Alexandru (CS Minerul Bălan)

CS Roseal Odorheiu Secuiesc - CS Minerul Bălan
Liga 4 2022-2023, etapa 3 | Data 2022-09-18

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 21-09-2022
Sanctiune pecuniara: 80 leiNeplatit !

Péter Szabolcs (AS Tineretul Şimoneşti)

AS Tineretul Şimoneşti - AS Andycom Avrămeşti
Liga 5, Zona Odorhei, Liga 5, Zona Odorhei, Grupa A, etapa 2 | Data 2022-09-18

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 21-09-2022
Sanctiune pecuniara: 60 lei Platit: 60 lei lei in data 21-09-2022 cu Factura/chitanta 3650

Tarcsafalvi Lóránt (AS Tineretul Şimoneşti)

AS Tineretul Şimoneşti - AS Andycom Avrămeşti
Liga 5, Zona Odorhei, Liga 5, Zona Odorhei, Grupa A, etapa 2 | Data 2022-09-18

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 21-09-2022
Sanctiune pecuniara: 60 lei Platit: 60 lei lei in data 21-09-2022 cu Factura/chitanta 3650

Pálfi Attila (AS Tineretul Şimoneşti)

AS Tineretul Şimoneşti - AS Andycom Avrămeşti
Liga 5, Zona Odorhei, Liga 5, Zona Odorhei, Grupa A, etapa 2 | Data 2022-09-18

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 21-09-2022
Sanctiune pecuniara: 80 lei Platit: &0 lei lei in data 21-09-2022 cu Factura/chitanta 3651

Sorban Vencel delegat (AS Homorod Mereşti)

AS Homorod Mereşti - AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga 4 2022-2023, etapa 3 | Data 2022-09-18

Abatere: Primeste cartonas rosu

Rezolutie: 65.a


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 19-09-2022
Sanctiune pecuniara: 220 lej Platit: 220 lei lei in data 01-10-2022 cu Factura/chitanta 3656

Balázs Lajos (AS Medvenyelv Satu Mare)

AS Ocna de Jos - AS Medvenyelv Satu Mare
Liga 5, Zona Odorhei, Liga 5, Zona Odohei, Grupa B, etapa 1 | Data 2022-09-11

Abatere: Amenintare oficial

Rezolutie: 65.a


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 14-09-2022
Sanctiune pecuniara: 160 leiNeplatit !

Kovacs Istvan antrenor (AS Testveriseg Atid)

AS Nyiko Cobatesti - AS Testveriseg Atid
Cupa Romaniei, 2023-2024, etapa 1 | Data 2022-09-04

Abatere: 65/a


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 06-09-2022
Sanctiune pecuniara: 160 leiNeplatit !

CS Bástya Lazarea (CS Bastya Lăzarea)

CS Bradul Zetea - CS Bastya Lăzarea
Liga 4 2022-2023, etapa 1 | Data 2022-09-04

Abatere: Cinci cartonase galbene la un joc


Data inregistrarii sanctiunii : 06-09-2022
Sanctiune pecuniara: 120 leiNeplatit !

kurko Lorand (AS MÜ Frumoasa)

AS Komisz Cozmeni - AS MÜ Frumoasa
Cupa Romaniei, 2023-2024, etapa 1 | Data 2022-09-03

Abatere: INJURII LA ADRESA ARBITRULUI

Rezolutie: 63.1/F


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 06-09-2022

Szilágyi Botond (CS Bastya Lăzarea)

CS Bradul Zetea - CS Bastya Lăzarea
Liga 4 2022-2023, etapa 1 | Data 2022-09-04

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci

Rezolutie: 63.1.g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 05-09-2022
Sanctiune pecuniara: 80Neplatit !

Keresztes Zoltán (AS Mohos Lazaresti)

AS Mohos Lazaresti - AS Borsaros Sâncrăieni
Cupa Romaniei, 2023-2024, etapa 1 | Data 2022-09-04

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci

Rezolutie: 63.1.g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2022
Sanctiune pecuniara: 60 leiNeplatit !

AS Ezüstfenyő Ciceu (AS Ezüstfenyő Ciceu)

AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga 4 2022-2023, etapa 5 | Data 2022-10-01

Abatere: Cumul de sase cartonase galbene la un joc


Data inregistrarii sanctiunii : --
Sanctiune pecuniara: 120 leiNeplatit !

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP