Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Cobzaru Mihai (AS Borsaros Sâncrăieni)

AS Sörkert Mădăraș - AS Borsaros Sâncrăieni
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 14 | Data 2023-11-26

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 26-11-2023

Tompos Tamas Arnold (AS Fisag Ciucsângiorgiu)

CS Bastya Lăzarea - AS Fisag Ciucsângiorgiu
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 14 | Data 2023-11-25

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2023

Gal Bence Botond (ACS Unirea Cristuru Secuiesc)

ACS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Străduinţa Mihăileni
Juniori, Jun D, U13 (2011), etapa 10 | Data 2023-11-18

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 19-11-2023
Sanctiune pecuniara: 50 lei Platit: 50 lei lei in data 25-11-2023 cu Factura/chitanta 38707

Kolozsi László (AS Homorod Mereşti)

AS Homorod Mereşti - CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga 4, etapa 13 | Data 2023-11-18

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 19-11-2023

Varga Pál Janos (AS Subcetate)

AS Subcetate - AS Gordon Bulgăreni
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. B, etapa 13 | Data 2023-11-19

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 19-11-2023

Dézsi Csaba (ACS Unirea Cristuru Secuiesc)

ACS Unirea Cristuru Secuiesc - ACS FC Sansimion
Liga 4, etapa 12 | Data 2023-11-12

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 13-11-2023
Sanctiune pecuniara: 100 lei Platit: 100 lei lei in data 25-11-2023 cu Factura/chitanta 3870

Peter Tamas (CS Bradul Zetea)

CS Minerul Bălan - CS Bradul Zetea
Liga 4, etapa 11 | Data 2023-11-05

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 06-11-2023
Sanctiune pecuniara: 100 leiNeplatit !

Tompos Tamas Arnold (AS Fisag Ciucsângiorgiu)

AS Csikszentmarton SE Sanmartin - AS Fisag Ciucsângiorgiu
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 10 | Data 2023-10-29

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 30-10-2023
Sanctiune pecuniara: 150 leiNeplatit !

Abrahám János (AS Mohos Lazaresti)

AS Mohos Lazaresti - AS Piliske Tuşnad Sat
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 10 | Data 2023-10-29

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci, foloseste cuvinte injurioase, comportare violenta

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 3
Data inregistrarii sanctiunii : 30-10-2023
Sanctiune pecuniara: 200 leiNeplatit !

Kovács Akos (ACS Unirea Cristuru Secuiesc)

CS Roseal Odorheiu Secuiesc - ACS Unirea Cristuru Secuiesc
Liga 4, etapa 10 | Data 2023-10-28

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 29-10-2023
Sanctiune pecuniara: 150 lei Platit: 150 lei lei in data 25-11-2023 cu Factura/chitanta 3870

Kővári Zsolt István (AS Homorod Mereşti)

AS Ezüstfenyő Ciceu - AS Homorod Mereşti
Liga 4, etapa 10 | Data 2023-10-28

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 29-10-2023
Sanctiune pecuniara: 200 lei Platit: 200 lei lei in data 18-11-2023 cu Factura/chitanta 3869

György Hunor (AS Ezüstfenyő Ciceu)

AS Ezüstfenyő Ciceu - AS Homorod Mereşti
Liga 4, etapa 10 | Data 2023-10-28

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 29-10-2023
Sanctiune pecuniara: 200 leiNeplatit !

Ferenc Elod (ACS FC Sansimion)

CS Agyagfalvi Lendület Lutița - ACS FC Sansimion
Liga 4, etapa 9 | Data 2023-10-22

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 23-10-2023
Sanctiune pecuniara: 100 leiNeplatit !

Tompos Tamas Arnold (AS Fisag Ciucsângiorgiu)

AS Fisag Ciucsângiorgiu - AS Ezüstfenyő Ciceu
Cupa Romaniei, etapa 2 | Data 2023-10-18

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 18-10-2023

Bartis Barna (CS Bastya Lăzarea)

AS Mohos Lazaresti - CS Bastya Lăzarea
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 8 | Data 2023-10-15

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2023
Sanctiune pecuniara: 80 lei Platit: 80 lei lei cu Factura/chitanta fond de rezerva

Cadar Eduard Anton (ACS Sândominic)

AS MÜ Frumoasa - ACS Sândominic
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 8 | Data 2023-10-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2023
Sanctiune pecuniara: 80 lei Platit: 80 lei lei cu Factura/chitanta fond de rezerva

Baliga Romuald Andras (AS Loki Sport Egyesulet Lunca de Jos)

AS Loki Sport Egyesulet Lunca de Jos - AS Fisag Ciucsângiorgiu
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 8 | Data 2023-10-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2023
Sanctiune pecuniara: 80 lei Platit: 80 lei lei cu Factura/chitanta fond de rezerva

Antal Norbert (AS Ezüstfenyő Ciceu)

ACS FC Sansimion - AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga 4, etapa 8 | Data 2023-10-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2023

Ferenc Hunor (ACS FC Sansimion)

ACS FC Sansimion - AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga 4, etapa 8 | Data 2023-10-15

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2023

Becze Szilveszter (AS Ezüstfenyő Ciceu)

ACS FC Sansimion - AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga 4, etapa 8 | Data 2023-10-15

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2023

Miklós Attila (AS Gordon Bulgăreni)

AS Gordon Bulgăreni - AS Nyiko Bisericani
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. B, etapa 8 | Data 2023-10-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2023
Sanctiune pecuniara: 80 lei Platit: 80 lei lei in data 25-10-2023 cu Factura/chitanta 3866

Fancsali Bence (AS Nyiko Bisericani)

AS Gordon Bulgăreni - AS Nyiko Bisericani
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. B, etapa 8 | Data 2023-10-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2023
Sanctiune pecuniara: 80 lei Platit: 80 lei lei in data 18-10-2023 cu Factura/chitanta 3858

Máté Csaba (AS Homorod Petreni)

AS Homorod Petreni - AS Forţeni
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. A, etapa 8 | Data 2023-10-15

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2023
Sanctiune pecuniara: 80 leiNeplatit !

Lazar Elod (AS Farkaslaka Lupeni)

AS Farkaslaka Lupeni - CS Bradul Zetea 2
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. B, etapa 8 | Data 2023-10-15

Abatere: intra in zona de analiza video pentru arbitru


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2023
Sanctiune pecuniara: 80 lei Platit: 80 lei lei in data 21-10-2023 cu Factura/chitanta 3862

Miklós Levente (AS Tineretul Morăreni)

AS Tineretul Morăreni - CS Corundi Ifjusag
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. B, etapa 7 | Data 2023-10-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 09-10-2023
Sanctiune pecuniara: 80 lei Platit: 80 lei lei in data 24-10-2023 cu Factura/chitanta 3865

Tanko Zsolt (AS Loki Sport Egyesulet Lunca de Jos)

AS Loki Sport Egyesulet Lunca de Jos - AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 6 | Data 2023-10-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 02-10-2023
Sanctiune pecuniara: 80 lei Platit: 80 lei lei cu Factura/chitanta fond de rezerva

Andre Balazs (ACS FC Sansimion)

ACS FC Sansimion - AS Homorod Mereşti
Liga 4, etapa 6 | Data 2023-10-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-10-2023

Bardi Akos (AS Fisag Ciucsângiorgiu)

AS MÜ Frumoasa - AS Fisag Ciucsângiorgiu
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 6 | Data 2023-10-01

Abatere: are un comportament violent


Etape de suspendare: 4
Data inregistrarii sanctiunii : 01-10-2023
Sanctiune pecuniara: 150 lei Platit: 150 lei lei cu Factura/chitanta fond de rezerva

Bandi Csongor (AS Fisag Ciucsângiorgiu)

AS MÜ Frumoasa - AS Fisag Ciucsângiorgiu
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 6 | Data 2023-10-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 01-10-2023
Sanctiune pecuniara: 80 leiNeplatit !

Rucuj Gellért (AS MÜ Frumoasa)

AS MÜ Frumoasa - AS Fisag Ciucsângiorgiu
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 6 | Data 2023-10-01

Abatere: are un comportament violent


Etape de suspendare: 3
Data inregistrarii sanctiunii : 01-10-2023
Sanctiune pecuniara: 150 leiNeplatit !

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP