Udvarhely körzet - Zona Odorhei

21 Mai 2019, la ora 18:17 / Publicat în Comunicate AJF / 331 vizualizări

Udvarhely körzet - Zona Odorhei

24.Körlevél

 

A 25. forduló eredményei 4.Liga: Malomfalva – Galambfalva 3-4, Farkaslaka – Zetelaka 2-1, Szentegyháza – Agyagfalva 2-0, Keresztúr – Szentábrahám 7-1, Almás – Roseal 5-3, Sporting – Varság 3-4, Lövéte – Betfalva 5-0.

A 21. forduló eredményei 5.Liga: Gagy – Felsőboldogfalva 1-3, Alsóboldogfalva – Szentmárton 3-3, Parajd SE – Bögöz 2-2, Kápolnás – Korondi Ifjúság 1-5, Kobátfalva – Farcád 1-3, Bogárfalva – Siménfalva 7-2.

A 21. forduló eredményei 6. Liga: Derzs – Oklánd 3-4, Máréfalva – Szentpéter 3-2, Zeteváralja – Szentlélek 8-0, Kissolymos – Parajd SK 4-1, Szentpál – Alsósófalva 3-4.

 

Fegyelmi döntések:

-          Pál Árpád (Malomfalva) 2 mérkőzés eltiltás és 170 lej büntetés. 63.2.4/a

-          Tifán Hunor (Keresztúr ifi 2002) 2 mérkőzés eltiltás és 60 lej büntetés63.2.4/a

-          Kovács Sándor (Galambfalva) 1 mérkőzés eltiltás és 80 lej büntetés.   63.1.g

-          Majláth Szabolcs (Roseal) 1 mérkőzés eltiltás és 80 lej büntetés63.1.g

-          Gál Csaba (Sporting) 4-ik sárga lap miatt 1 forduló eltiltás és 90 lej büntetés.

-          Lévai József (Felsőboldogfalva) 7-ik sárga lap miatt 1 forduló eltiltás és 140 lej büntetés.

-          Szente Hunor (Szentmárton) 4-ik sárga lap miatt 1 forduló eltiltás és 70 lej büntetés.

-          Barabás Attila (Gagy) 4-ik sárga lap miatt 1 forduló eltiltás és 70 lej büntetés.

-          Fülöp Imre Zoltán (Alsósófalva) 3 mérkőzés eltiltás és 95 lej büntetés.  63.2.4/a

 

Értesítés:

A két csoportgyőztes (4. Liga) június 2-án 17-órától, és június 9-én 17-órától, oda – visszavágós rendszerben döntik el, hogy ki lesz a megyei bajnok.

A mérkőzések sorrendjét május 27-én (hétfőn) 18-órától sorsolják ki az udvarhelyi sportcsarnokban. Meghívott a két csapatvezető!

 

Somolyák István

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP