Meciuri arbitrate
Vineri, 29 Martie 2024, 15:30
JUNIORI U17, etapa 13
Teren: CETATE / DEVA
Vineri, 29 Martie 2024, 15:30
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 18
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 23 Martie 2024, 14:30
JUNIORI U12 - Retur, GRUPA 2, etapa 1
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 23 Martie 2024, 14:30
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 14
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Marti, 13 Februarie 2024, 20:30
Campionat Futsal, GR.1 - masculin, etapa 2
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Marti, 13 Februarie 2024, 20:30
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Sala Sporturilor Deva
Sambata, 9 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 16
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 9 Decembrie 2023, 13:00
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 14
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 13
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 12
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 11
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 10
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 9
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: BOTAU / BRAD
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U17, etapa 8
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:30
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 8
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 7
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U10, GRUPA 1, etapa 6
Teren: Santandrei / Santandrei
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Santandrei / Santandrei
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 6
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 5
Teren: CETATE / DEVA
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:15
Teren: CETATE / DEVA
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 4, etapa 3
Teren: Santandrei / Santandrei
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Santandrei / Santandrei
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U17, etapa 5
Teren: BOTAU / BRAD
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:15
Teren: BOTAU / BRAD
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 5
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 5
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 1, etapa 2
Teren: DACIA / ORASTIE
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 2
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / GEOAGIU