Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 16
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Miercuri, 23 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 26
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Miercuri, 23 Mai 2018, 16:00
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 19 Mai 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 28
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 19 Mai 2018, 09:30
Teren: MINERUL / LUPENI
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 27
Teren: DACIA / ORASTIE
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Miercuri, 9 Mai 2018, 17:30
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: BOTAU / BRAD
Miercuri, 9 Mai 2018, 17:30
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 5 Mai 2018, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 25
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 5 Mai 2018, 09:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Miercuri, 2 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Miercuri, 2 Mai 2018, 16:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 28 Aprilie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 24
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 28 Aprilie 2018, 09:30
Teren: BOTAU / BRAD
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: VICTORIA / CALAN
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 18:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: VICTORIA / CALAN
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 16:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 21 Aprilie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 23
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 21 Aprilie 2018, 09:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 14 Aprilie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 22
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 14 Aprilie 2018, 09:30
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 7 Aprilie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 21
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 7 Aprilie 2018, 09:30
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 31 Martie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 31 Martie 2018, 09:30
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Sambata, 17 Martie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Sambata, 17 Martie 2018, 09:30
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Duminica, 11 Martie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Duminica, 11 Martie 2018, 11:00
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR