Meciuri arbitrate
Sambata, 7 Martie 2020, 13:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 7 Martie 2020, 13:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 7 Martie 2020, 11:00
Juniori U19, etapa 19
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 7 Martie 2020, 11:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Vineri, 6 Martie 2020, 16:00
Juniori U15, Valea Mureșului, etapa 6
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Vineri, 6 Martie 2020, 16:00
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Sambata, 14 Decembrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 14 Decembrie 2019, 13:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 14 Decembrie 2019, 11:00
Juniori U19, etapa 18
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 14 Decembrie 2019, 11:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Vineri, 6 Decembrie 2019, 14:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Vineri, 6 Decembrie 2019, 14:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Vineri, 6 Decembrie 2019, 12:00
Juniori U19, etapa 17
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Vineri, 6 Decembrie 2019, 12:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Duminica, 1 Decembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 13
Teren: POPA BENONE / ILIA
Duminica, 1 Decembrie 2019, 11:00
Teren: POPA BENONE / ILIA
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 11:30
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 16
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 09:30
Teren: BOTAU / BRAD
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 15
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 09:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 11:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 14
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 09:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 13
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 09:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Miercuri, 6 Noiembrie 2019, 16:00
Juniori U13, Grupa 1, etapa 11
Teren: CFR / SIMERIA
Miercuri, 6 Noiembrie 2019, 16:00
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 11:30
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 12
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 09:30
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 26 Octombrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 26 Octombrie 2019, 11:30
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 26 Octombrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 11
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 26 Octombrie 2019, 09:30
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 17:00
Juniori U17, etapa 6
Teren: CETATE / DEVA
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 17:00
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 7
Teren: COMUNAL / BACIA
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / BACIA
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 19 Octombrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 10
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 19 Octombrie 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 17 Octombrie 2019, 17:00
Juniori U17, etapa 5
Teren: CETATE / DEVA
Joi, 17 Octombrie 2019, 17:00
Teren: CETATE / DEVA
Miercuri, 16 Octombrie 2019, 16:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: DACIA / ORASTIE
Miercuri, 16 Octombrie 2019, 16:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Nu se disputa!
Miercuri, 16 Octombrie 2019, 14:00
Juniori U19, etapa 6
Teren: DACIA / ORASTIE
Miercuri, 16 Octombrie 2019, 14:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:00
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Duminica, 13 Octombrie 2019, 17:00
Juniori U15, Grupa 1, etapa 10
Teren: BOHOLT / BOHOLT
Duminica, 13 Octombrie 2019, 17:00
Teren: BOHOLT / BOHOLT
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:30
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 12 Octombrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 9
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 12 Octombrie 2019, 09:30
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 16:00
Juniori U13, Grupa 2, etapa 8
Teren: DACIA / ORASTIE
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 16:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 5 Octombrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 8
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 5 Octombrie 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Marti, 24 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: BOTAU / BRAD
Marti, 24 Septembrie 2019, 17:00
Teren: BOTAU / BRAD
Nu se dispută
Marti, 24 Septembrie 2019, 15:00
Juniori U19, etapa 4
Teren: BOTAU / BRAD
Marti, 24 Septembrie 2019, 15:00
Teren: BOTAU / BRAD
Nu se disputa!
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: VICTORIA / DOBRA
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Teren: VICTORIA / DOBRA
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:30
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 21 Septembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 6
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 21 Septembrie 2019, 09:30
Teren: BOTAU / BRAD
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Cupa României, Optimi de Finală, etapa 1
Teren: JIUL / PETROSANI
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 1 Septembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 3
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 1 Septembrie 2019, 11:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 1 Septembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 3
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 1 Septembrie 2019, 09:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 25 August 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 25 August 2019, 11:30
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 25 August 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 2
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 25 August 2019, 09:30
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 17 August 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 17 August 2019, 11:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 17 August 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 1
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 17 August 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU