Meciuri arbitrate
Joi, 13 Iunie 2019, 18:45
Liga a V-a, etapa 14
Teren: POPA BENONE / ILIA
Joi, 13 Iunie 2019, 18:45
Teren: POPA BENONE / ILIA
Amânat
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 25
Teren: MAGURA / PUI
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: MAGURA / PUI
Duminica, 2 Iunie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 22
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 2 Iunie 2019, 09:30
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:30
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 25 Mai 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 21
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 25 Mai 2019, 09:30
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 25 Mai 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 25 Mai 2019, 11:30
Teren: BOTAU / BRAD
Duminica, 19 Mai 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 19 Mai 2019, 09:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 19 Mai 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 19 Mai 2019, 11:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Cupa României, Cupa României - Sferturi de Finală, etapa 1
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 20 Aprilie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 17
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 20 Aprilie 2019, 09:30
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:30
Teren: MINERUL / URICANI
Joi, 18 Aprilie 2019, 20:00
Campionat Old - Boys ediția 2, etapa 4
Teren: /
Joi, 18 Aprilie 2019, 20:00
Teren: /
Sala sporturilor din Deva
Sambata, 13 Aprilie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 13 Aprilie 2019, 09:30
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 13 Aprilie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 13 Aprilie 2019, 11:30
Teren: BOTAU / BRAD
Joi, 11 Aprilie 2019, 16:00
Juniori B1, etapa 1
Teren: CETATE / DEVA
Joi, 11 Aprilie 2019, 16:00
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 6 Aprilie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 6 Aprilie 2019, 09:30
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:30
Teren: MINERUL / URICANI
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 16
Teren: POPA BENONE / ILIA
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: POPA BENONE / ILIA
Sambata, 23 Martie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 13
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 23 Martie 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 23 Martie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 23 Martie 2019, 11:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 16 Martie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 16 Martie 2019, 09:30
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 16 Martie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 16 Martie 2019, 11:30
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 13
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 09:30
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:30
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 09:30
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 11:30
Teren: MINERUL / LUPENI
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: IOAN MOT / BRANISCA
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: IOAN MOT / BRANISCA
Vineri, 26 Octombrie 2018, 17:30
Campionat Old - Boys Grupa 1, etapa 3
Teren: /
Vineri, 26 Octombrie 2018, 17:30
Teren: /
Teren sintetic CNS Cetate Deva
Duminica, 14 Octombrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 14 Octombrie 2018, 09:30
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:30
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: POPA BENONE / ILIA
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Teren: POPA BENONE / ILIA
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: VICTORIA / DOBRA
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: VICTORIA / DOBRA
Miercuri, 12 Septembrie 2018, 17:00
Cupa României, CUPA ROMANIEI - Turul II, etapa 1
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Miercuri, 12 Septembrie 2018, 17:00
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Sambata, 8 Septembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 8 Septembrie 2018, 09:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 1
Teren: VICTORIA / DOBRA
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: VICTORIA / DOBRA