Meciuri arbitrate
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4 - Play Off, etapa 1
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:30
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, Sferturi de Finală, etapa 1
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:30
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 22
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 5, etapa 14
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 21
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: BOTAU / BRAD
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 5, etapa 13
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 19
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 18
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: MINERUL / URICANI
Miercuri, 20 Martie 2024, 16:30
JUNIORI U19, etapa 13
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Miercuri, 20 Martie 2024, 16:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 17
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 17 Martie 2024, 09:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 14
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 17 Martie 2024, 09:00
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
JUNIORI U16, etapa 12
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 16 Martie 2024, 15:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Luni, 11 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U19, etapa 12
Teren: DACIA / ORASTIE
Luni, 11 Martie 2024, 16:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 27 Ianuarie 2024, 15:00
Campionat Futsal, Grupa 2 - Feminin, etapa 1
Teren: /
Sambata, 27 Ianuarie 2024, 15:00
Teren: /
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 16
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 15
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 14
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 13
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 10
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 11
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI U10, GRUPA 1, etapa 10
Teren: Santandrei / Santandrei
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Santandrei / Santandrei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, etapa 7
Teren: Santandrei / Santandrei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Santandrei / Santandrei
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 9
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 8
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / URICANI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 5
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U17, etapa 6
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 6
Teren: CETATE / DEVA
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 16:30
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 6
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: BOTAU / BRAD
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 2, etapa 3
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 3
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 4
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
SUPERLIGA FEMININĂ, etapa 2
Teren: POPA BENONE / ILIA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Teren: POPA BENONE / ILIA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 4
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 1, etapa 2
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 3
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CETATE / DEVA
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 2
Teren: CETATE / DEVA
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:15
Teren: CETATE / DEVA