Informari si comunicate
12-02-2019
11-02-2019
Seminarul de iarnă pentru arbitri și observatori

Comisia Județeană de Arbitri Hunedoara

detalii...
08-02-2019
Sesiune de lucru

Reprezentanți ai echipelor de copii și juniori

detalii...
05-02-2019
Seminar

Seminar Psihologie sportivă/Legile Jocului

detalii...
01-02-2019
23-01-2019
16-01-2019
Curs perfecționare arbitri

Comisia Județeană de Arbitri Hunedoara

detalii...
14-01-2019
10-01-2019
Programare vize 2019

Compartiment Competiții

detalii...
07-01-2019
toate comunicatele

CNS Cetate Deva

Localitatea Deva

Informatii generale
Teren CETATE / DEVA
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte LIGA ADRIAN CRISTIAN
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Gloria Proinstal 11 8 2 1 40-9 26p +11
2CSA Aurul Brad1182128-1226p+11
3 CSO Retezatul Haţeg 11 8 1 2 40-19 25p +10
4CSM Mihai Viteazu Vulcan1164135-522p+4
5 ACS Şoimul Băiţa 11 7 1 3 25-13 22p +4
6CS Inter Petrila1163234-1121p+3
7 CSM Dacia Orăştie 2010 11 5 1 5 19-20 16p -2
8ACS Minerul Uricani1141620-2213p-5
9 CNS Cetate Deva 11 2 0 9 14-53 6p -9
10CSM Jiul Petroşani1112815-335p-10
11 AS Victoria Călan 11 1 1 9 10-55 4p -14
12AS Universitatea Petroşani1110108-363p-12
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Anca Ioan 23-10-2006
2 Anton Rares 03-12-2008
3 Bogdan Valentin 23-10-2009
4 Boglea Sergiu 23-01-2008
5 Boldor Denis 20-06-2007
6 Bulzan Robert 07-09-1998
7 Capota Petre 18-04-2007
8 Creanga Daniel 22-01-2000
9 Culcer Alexandru 09-07-2007
10 Dan Eduard Alexandru 11-01-2002
11 Demian Robert 09-08-1994
12 Dencisor Andrei 01-10-2003
13 Dobra Dacian 12-02-2002
14 Frent Radu 17-05-1994
15 Hanganu Andrei 11-09-1972
16 Hîrciog Timotei 16-09-2009
17 Hordea Razvan 11-08-2009
18 Istoc Alexandru 06-11-2003
19 Izele Robert 31-12-2004
20 Jude Ionatan 23-06-2007
21 Lazar Alexandru 01-08-1997
22 Lupu Marius 18-07-1996
23 Magda Andrei 16-08-2003
24 Manea Vicențiu Cătălin 27-12-2001
25 Maracu Denis 12-07-2005
26 Mihoreanu Denis 12-12-2008
27 Mustata Eduard 24-06-2003
28 Pascu Roberto 18-02-1993
29 Răzmiriță Aser Ami 20-04-2001
30 Sapta Paul 09-05-1992
31 Sicoe Marius 24-05-2006
32 Stanca Cosmin 16-03-2008
33 Tarta Dacian 07-02-1997
34 Teodorescu Antonio 31-10-1995
35 Terna Eduard 15-12-2010
36 Voineag Andrei 10-06-2007
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Seniori Etapa 11
17-11-2018
CNS Cetate Deva
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 10
11-11-2018
CSA Aurul Brad
Pauza: 1-3
Liga a IV-a, Seniori Etapa 9
03-11-2018
CNS Cetate Deva
Pauza: 6-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 8
28-10-2018
ACS Şoimul Băiţa
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seniori Etapa 7
24-10-2018
CNS Cetate Deva
Pauza: 8-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 6
14-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, Seniori Etapa 5
06-10-2018
CNS Cetate Deva
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, Seniori Etapa 4
30-09-2018
AS Victoria Călan
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 3
22-09-2018
CNS Cetate Deva
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 2
15-09-2018
CNS Cetate Deva
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seniori Etapa 1
19-09-2018
AS Universitatea Petroşani
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Juniori Etapa 11
17-11-2018
CNS Cetate Deva
Liga a IV-a, Juniori Etapa 10
11-11-2018
CSA Aurul Brad
Liga a IV-a, Juniori Etapa 9
03-11-2018
CNS Cetate Deva
Liga a IV-a, Juniori Etapa 8
28-10-2018
ACS Şoimul Băiţa
Liga a IV-a, Juniori Etapa 7
24-10-2018
CNS Cetate Deva
Liga a IV-a, Juniori Etapa 6
14-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Liga a IV-a, Juniori Etapa 5
06-10-2018
CNS Cetate Deva
Liga a IV-a, Juniori Etapa 4
30-09-2018
AS Victoria Călan
Liga a IV-a, Juniori Etapa 3
22-09-2018
CNS Cetate Deva
Liga a IV-a, Juniori Etapa 2
15-09-2018
CNS Cetate Deva
Liga a IV-a, Juniori Etapa 1
19-09-2018
AS Universitatea Petroşani
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 10
13-10-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 8
29-09-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 7
22-09-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 6
18-09-2018
CSA Aurul Brad
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 5
15-09-2018
CS Comunal Ilia
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 3
01-10-2018
ACS Viitorul Şoimuş
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 2
05-09-2018
AS Sântămăria Orlea
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 1
01-09-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 10
11-11-2018
AS GALAXY BRAD
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 9
04-11-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 8
27-10-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 7
19-10-2018
ACS Viitorul Şoimuş
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 5
07-10-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 4
30-09-2018
CS Primavera Deva
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 3
23-09-2018
CS CFR SIMERIA 2
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 2
16-09-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 13
18-11-2018
CS Primavera Deva
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 12
10-11-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 11
02-11-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 10
28-10-2018
AS Zarandul Crişcior
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 9
21-10-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 8
14-10-2018
AS Minifotbal Hunedoara
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 6
27-09-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 5
23-09-2018
AS MF HUNEDOARA 2
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 4
18-09-2018
ACS Viitorul Şoimuş
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 3
16-09-2018
CNS Cetate Deva
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 2
11-09-2018
CS CFR Simeria
Trofeul Gh. Ola - Grupa Simeria Etapa 3
30-10-2018
CNS Cetate Deva
Observatii: Sala de sport Simeria
Trofeul Gh. Ola - Grupa Simeria Etapa 2
30-10-2018
CNS Cetate Deva
Observatii: Sala de sport Simeria
Trofeul Gh. Ola - Grupa Simeria Etapa 1
30-10-2018
CS CFR Simeria
Observatii: Sala de sport Simeria
Trofeul Gh. Ene - Grupa Simeria Etapa 3
01-11-2018
CNS Cetate Deva
Observatii: Sala de sport Simeria
Trofeul Gh. Ene - Grupa Simeria Etapa 2
01-11-2018
CNS Cetate Deva
Observatii: Sala de sport Simeria
Trofeul Gh. Ene - Grupa Simeria Etapa 1
01-11-2018
CS CFR Simeria
Observatii: Sala de sport Simeria
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe