Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 5, etapa 14
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 13
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 12:00
Liga 4, Seria Nord, Juniori A1, etapa 13
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Baia Borșa / Borșa
Joi, 14 Noiembrie 2019, 19:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 14
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Joi, 14 Noiembrie 2019, 19:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Joi, 14 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 14
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Joi, 14 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 13
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 12:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 13
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 12:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 12
Teren: Seini / Seini
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Seini / Seini
(neprezentare Viitorul Ulmeni)
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 12
Teren: Seini / Seini
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Seini / Seini
Miercuri, 30 Octombrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 11
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Miercuri, 30 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Marti, 29 Octombrie 2019, 13:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 11
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Marti, 29 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Suciu de Sus / Suciu de Sus
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 10
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 27 Octombrie 2019, 13:00
Liga 4, Seria Nord, Juniori A1, etapa 10
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 27 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Sambata, 26 Octombrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 10
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Sambata, 26 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Sambata, 26 Octombrie 2019, 13:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 10
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Sambata, 26 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Duminica, 20 Octombrie 2019, 15:00
Liga 5, etapa 9
Teren: Cernești / Cernești
Duminica, 20 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Cernești / Cernești
Sambata, 12 Octombrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 8
Teren: Seini / Seini
Sambata, 12 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Seini / Seini
Sambata, 12 Octombrie 2019, 13:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 8
Teren: Seini / Seini
Sambata, 12 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 6 Octombrie 2019, 13:00
Liga 4, Seria Nord, etapa 7
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 6 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Liga 4, Seria Nord, Juniori A1, etapa 7
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Remeți / Remeți
Sambata, 5 Octombrie 2019, 16:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 7
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Sambata, 5 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Ulmeni / Ulmeni
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 6
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 29 Septembrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 6
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 29 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 5
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 21 Septembrie 2019, 13:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 5
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 21 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 21 Septembrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 5
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 21 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 5
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 4
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 15 Septembrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 4
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 15 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Joi, 12 Septembrie 2019, 16:30
Cupa Romaniei, 16-imi, etapa 1
Teren: Sălsig / Sălsig
Joi, 12 Septembrie 2019, 16:30
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Liga 5, etapa 3
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Remetea Chioarului / Remetea Chioarului
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 3
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Sambata, 7 Septembrie 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 3
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Sambata, 7 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
scor omologat la ”masa verde”
Sambata, 31 August 2019, 17:00
Liga 5, etapa 2
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Sambata, 31 August 2019, 17:00
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Duminica, 25 August 2019, 17:00
Liga 5, etapa 1
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 25 August 2019, 17:00
Teren: Chechiș / Chechiș
Sambata, 24 August 2019, 17:00
Liga 4, Seria Sud, etapa 1
Teren: Seini / Seini
Sambata, 24 August 2019, 17:00
Teren: Seini / Seini
Sambata, 24 August 2019, 15:00
Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 1
Teren: Seini / Seini
Sambata, 24 August 2019, 15:00
Teren: Seini / Seini