Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 25 Iunie 2023, 17:00
FINALA LIGA A V-A, etapa 1
Teren: Stadionul "Viorel Mateianu" / Baia Mare
Duminica, 25 Iunie 2023, 17:00
Teren: Stadionul "Viorel Mateianu" / Baia Mare
Sambata, 17 Iunie 2023, 17:30
FINAL FOUR LIGA V-A, etapa 2
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 17 Iunie 2023, 17:30
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Duminica, 11 Iunie 2023, 18:00
FINAL FOUR LIGA V-A, etapa 1
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 11 Iunie 2023, 18:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 18
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 14 Mai 2023, 16:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 17
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 14 Mai 2023, 16:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 14 Mai 2023, 14:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 17
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 14 Mai 2023, 14:00
Teren: Remeți / Remeți
Sambata, 13 Mai 2023, 16:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 17
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 13 Mai 2023, 16:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 13 Mai 2023, 14:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 17
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 13 Mai 2023, 14:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Miercuri, 10 Mai 2023, 17:30
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2022/2023, etapa 7
Teren: Lapus / Lapus
Miercuri, 10 Mai 2023, 17:30
Teren: Lapus / Lapus
Duminica, 7 Mai 2023, 16:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 16
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 7 Mai 2023, 16:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 19
Teren: Recea / Recea
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Recea / Recea
Duminica, 30 Aprilie 2023, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 19
Teren: Recea / Recea
Duminica, 30 Aprilie 2023, 12:00
Teren: Recea / Recea
Sambata, 29 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 15
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 29 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 29 Aprilie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 15
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 29 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Miercuri, 26 Aprilie 2023, 18:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 15
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Miercuri, 26 Aprilie 2023, 18:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 23 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 14
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 23 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 23 Aprilie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 14
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 23 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 17
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 17
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 9 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 13
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 9 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 9 Aprilie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 13
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 9 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Moisei / Moisei
Sambata, 8 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 16
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 8 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 8 Aprilie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 16
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 8 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Miercuri, 29 Martie 2023, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2022/2023, etapa 5
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Miercuri, 29 Martie 2023, 17:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 26 Martie 2023, 16:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2022/2023, etapa 5
Teren: Sarasău / Sarasău
Duminica, 26 Martie 2023, 16:00
Teren: Sarasău / Sarasău
Sambata, 18 Martie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 12
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 18 Martie 2023, 15:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 18 Martie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 12
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 18 Martie 2023, 13:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 11
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 11
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 10
Teren: Seini / Seini
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 10
Teren: Seini / Seini
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 8
Teren: Gârdani / Gârdani
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Gârdani / Gârdani
Joi, 27 Octombrie 2022, 15:30
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2022/2023, etapa 4
Teren: Sălsig / Sălsig
Joi, 27 Octombrie 2022, 15:30
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 8
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 23 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 8
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 23 Octombrie 2022, 13:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 7
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 16 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 7
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 16 Octombrie 2022, 13:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 6
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 9 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 6
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 9 Octombrie 2022, 13:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 4
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Miercuri, 21 Septembrie 2022, 16:30
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2022/2023, etapa 3
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Miercuri, 21 Septembrie 2022, 16:30
Teren: Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 3
Teren: Seini / Seini
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Seini / Seini
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 2
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 11 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 2
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Duminica, 11 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Strâmtura / Strâmtura
Sambata, 10 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 1
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Sambata, 10 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 1
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 4 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 1
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Duminica, 4 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului