Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 15
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Sălsig / Sălsig
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 13
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 13
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 8
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 8
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 8
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 8
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 4
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 4
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Remeți / Remeți
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 6
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Săcălășeni / Săcălășeni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 3
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 3
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024, etapa 3
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 3
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 3
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 1
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 1
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Tămaia / Tămaia
Duminica, 27 August 2023, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024, etapa 2
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 27 August 2023, 17:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița