Onciu Ioan
Baia Mare
Gherla, jud. Cluj, 28 Mai 1950
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Maramures
Baia Mare, Bd. Unirii 11 J
Tel: 0721-243449
Tel: -
Fax: 0362-803458
RO51RNCB0182034134530001, BCR Baia Mare
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024 | LIGA A 4-A SERIA SUD | LIGA A 4-A SERIA NORD | LIGA A 5-A SERIA I | LIGA A 5-A SERIA II | LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1 | LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1 | ||
Bărbuş Marius | 5 | |||||||
Mezei Ştefan | 5 | |||||||
Ilies Paul | 4 | |||||||
Codrea Cristian | 2 | |||||||
Despa Radu | 1 | |||||||
Gheighiş Daniel | 2 | |||||||
Mihali Florin | 3 | |||||||
Sas Cristian | 4 | |||||||
Necrici Răzvan | 1 | |||||||
Lar Daniel | 1 | |||||||
Pante Gabriel | 3 | |||||||
Mare Vlad | 1 | |||||||
Buie Serban | 2 | |||||||
Podina Lorenzo | 2 | |||||||
Maghear Marius | 2 | |||||||
Mureşan Andrei | 3 | |||||||
Pârge Vlad | 2 | |||||||
Tiniş Marius | 3 | |||||||
Pop Ciprian | 4 | |||||||
Pop Sebastian Ştefan | 2 | |||||||
Bela Mario | 1 | |||||||
Zete Viorel | 2 | |||||||
Marchis Denis | 1 | |||||||
Donca Darius | 1 | |||||||
Cociş Dinu | 1 | |||||||
Andrei Octaviann | 1 | |||||||
Santa Adrian Ionuţ | 1 | |||||||
Pop Andrei | 1 | |||||||
Mariş Vasile | 1 | |||||||
Cirtiu Daniel | 1 | |||||||
Pintea Bogdan | 1 | |||||||
Kemenes Norbert | 1 | |||||||
Hritac Paul | 1 | |||||||
Lung Daiana | 1 | |||||||
Pop Ionut | 1 | |||||||
Sepsi Raul | 2 | |||||||
Brezoczki Erik | 1 | |||||||
Farkas Lorand | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024 | LIGA A 4-A SERIA SUD | LIGA A 4-A SERIA NORD | LIGA A 5-A SERIA I | LIGA A 5-A SERIA II | LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1 | LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1 | ||
ACS Gloria Sălsig | 3 | |||||||
ACS Bradul Groşii Ţibleşului | 5 | |||||||
CS Rapid Satu Nou de Sus | 1 | |||||||
ACS UAC Europe | 1 | |||||||
CS Fărcașa | 4 | |||||||
CS Progresul Şomcuta Mare | 2 | |||||||
CSO Minerul Baia Sprie | 6 | |||||||
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș | 4 | |||||||
ACS Avântul Bârsana | 4 | |||||||
ACS Salina Ocna Şugatag | 4 | |||||||
CSO Bradul Vişeu | 4 | |||||||
AS Gloria Culcea | 1 | |||||||
AS Fulgerul Lăschia | 1 | |||||||
ACS Satu Nou de Jos | 1 | |||||||
AS Unirea Arieșul de Pădure | 1 | |||||||
ACS Viitorul Gardani | 3 | |||||||
AS PHP Iadăra | 1 | |||||||
AS Ulmeni 2023 | 1 | |||||||
AS Mireşu Mare | 1 |