Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 2 Iunie 2012, 11:00
Liga a IV-a, etapa 25
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 2 Iunie 2012, 11:00
Teren: Muresul / Ludus
Duminica, 27 Mai 2012, 12:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 19
Teren: Central / GORENI
Duminica, 27 Mai 2012, 12:00
Teren: Central / GORENI
Sambata, 19 Mai 2012, 11:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Sambata, 19 Mai 2012, 11:00
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Sambata, 28 Aprilie 2012, 11:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 28 Aprilie 2012, 11:00
Teren: Central / Rusii Munti
Vineri, 27 Aprilie 2012, 16:00
Juniori, Juniori C, etapa 23
Teren: Central / Rusii Munti
Vineri, 27 Aprilie 2012, 16:00
Teren: Central / Rusii Munti
Miercuri, 25 Aprilie 2012, 17:00
Juniori, Juniori C, etapa 14
Teren: Central / Rusii Munti
Miercuri, 25 Aprilie 2012, 17:00
Teren: Central / Rusii Munti
Miercuri, 18 Aprilie 2012, 16:00
Juniori, Juniori C, etapa 21
Teren: Metalul / Reghin
Miercuri, 18 Aprilie 2012, 16:00
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 14 Aprilie 2012, 17:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 13
Teren: Central / Lunca Muresului
Sambata, 14 Aprilie 2012, 17:00
Teren: Central / Lunca Muresului
Sambata, 7 Aprilie 2012, 11:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 7 Aprilie 2012, 11:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 7 Aprilie 2012, 16:00
Juniori, Juniori C, etapa 19
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 7 Aprilie 2012, 16:00
Teren: Central / Rusii Munti
Duminica, 1 Aprilie 2012, 11:00
Juniori, Juniori C, etapa 18
Teren: Central / Rusii Munti
Duminica, 1 Aprilie 2012, 11:00
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 31 Martie 2012, 14:00
Juniori, Cupa Hagi Danone, etapa 22
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 31 Martie 2012, 14:00
Teren: Metalul / Reghin
Miercuri, 21 Martie 2012, 16:00
Juniori, Juniori C, etapa 14
Teren: Avantul / Reghin
Miercuri, 21 Martie 2012, 16:00
Teren: Avantul / Reghin
Sambata, 17 Martie 2012, 16:00
Juniori, Juniori E, etapa 15
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 17 Martie 2012, 16:00
Teren: Metalul / Reghin
Miercuri, 14 Martie 2012, 16:00
Juniori, Cupa Hagi Danone, etapa 19
Teren: Metalul / Reghin
Miercuri, 14 Martie 2012, 16:00
Teren: Metalul / Reghin
Duminica, 27 Noiembrie 2011, 10:00
Juniori, Juniori C, etapa 13
Teren: Central / Rusii Munti
Duminica, 27 Noiembrie 2011, 10:00
Teren: Central / Rusii Munti
Duminica, 20 Noiembrie 2011, 10:00
Juniori, Juniori C, etapa 12
Teren: Avantul / Reghin
Duminica, 20 Noiembrie 2011, 10:00
Teren: Avantul / Reghin
Sambata, 19 Noiembrie 2011, 14:00
Juniori, Juniori D, etapa 11
Teren: Avantul / Reghin
Sambata, 19 Noiembrie 2011, 14:00
Teren: Avantul / Reghin
Vineri, 18 Noiembrie 2011, 15:00
Juniori, Cupa Hagi Danone, etapa 13
Teren: Metalul / Reghin
Vineri, 18 Noiembrie 2011, 15:00
Teren: Metalul / Reghin
Duminica, 13 Noiembrie 2011, 12:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Central / GORENI
Duminica, 13 Noiembrie 2011, 12:00
Teren: Central / GORENI
Duminica, 6 Noiembrie 2011, 10:00
Juniori, Juniori C, etapa 10
Teren: Avantul / Reghin
Duminica, 6 Noiembrie 2011, 10:00
Teren: Avantul / Reghin
Sambata, 5 Noiembrie 2011, 11:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 5 Noiembrie 2011, 11:00
Teren: Muresul / Ludus
Duminica, 30 Octombrie 2011, 10:00
Juniori, Juniori C, etapa 9
Teren: Metalul / Reghin
Duminica, 30 Octombrie 2011, 10:00
Teren: Metalul / Reghin
Duminica, 23 Octombrie 2011, 10:00
Juniori, Juniori C, etapa 8
Teren: Central / Rusii Munti
Duminica, 23 Octombrie 2011, 10:00
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 22 Octombrie 2011, 11:00
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Central / Cuci
Sambata, 22 Octombrie 2011, 11:00
Teren: Central / Cuci
Duminica, 16 Octombrie 2011, 12:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 7
Teren: Central / BRINCOVENESTI
Duminica, 16 Octombrie 2011, 12:00
Teren: Central / BRINCOVENESTI
Duminica, 9 Octombrie 2011, 10:00
Juniori, Juniori C, etapa 6
Teren: Metalul / Reghin
Duminica, 9 Octombrie 2011, 10:00
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 8 Octombrie 2011, 11:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Central / Mihesu de Campie
Sambata, 8 Octombrie 2011, 11:00
Teren: Central / Mihesu de Campie
Duminica, 2 Octombrie 2011, 12:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 5
Teren: Central / Valenii de Mures
Duminica, 2 Octombrie 2011, 12:00
Teren: Central / Valenii de Mures
Joi, 29 Septembrie 2011, 17:00
Juniori, Cupa Hagi Danone, etapa 5
Teren: Metalul / Reghin
Joi, 29 Septembrie 2011, 17:00
Teren: Metalul / Reghin
Miercuri, 28 Septembrie 2011, 17:00
Juniori, Juniori C, etapa 4
Teren: Central / Rusii Munti
Miercuri, 28 Septembrie 2011, 17:00
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 24 Septembrie 2011, 11:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 24 Septembrie 2011, 11:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Duminica, 18 Septembrie 2011, 10:00
Juniori, Juniori C, etapa 2
Teren: Metalul / Reghin
Duminica, 18 Septembrie 2011, 10:00
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 17 Septembrie 2011, 17:00
Liga a V-a, Seria Centru, etapa 3
Teren: Central / Nazna
Sambata, 17 Septembrie 2011, 17:00
Teren: Central / Nazna
Duminica, 11 Septembrie 2011, 12:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 2
Teren: Central / Gurghiu
Duminica, 11 Septembrie 2011, 12:00
Teren: Central / Gurghiu
Duminica, 4 Septembrie 2011, 12:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 1
Teren: Central / Luieru
Duminica, 4 Septembrie 2011, 12:00
Teren: Central / Luieru