Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 31 Mai 2014, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 34
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 31 Mai 2014, 11:00
Teren: Central / Rusii Munti
Duminica, 25 Mai 2014, 18:00
LIGA a V-a, Seria a II -a, etapa 21
Teren: Central / Lunca Muresului
Duminica, 25 Mai 2014, 18:00
Teren: Central / Lunca Muresului
Vineri, 23 Mai 2014, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 33
Teren: Cornel Orza / Iernut
Vineri, 23 Mai 2014, 18:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Luni, 19 Mai 2014, 17:00
JUNIORI, Juniori C - FINALE, etapa 2
Teren: Central / Rusii Munti
Luni, 19 Mai 2014, 17:00
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 17 Mai 2014, 18:00
LIGA a VI-a, Zona Reghin, etapa 5
Teren: /
Sambata, 17 Mai 2014, 18:00
Teren: /
Vineri, 16 Mai 2014, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 31
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Vineri, 16 Mai 2014, 18:00
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Duminica, 11 Mai 2014, 18:00
LIGA a VI-a, Zona Reghin, etapa 4
Teren: /
Duminica, 11 Mai 2014, 18:00
Teren: /
Sambata, 10 Mai 2014, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 30
Teren: Central / Sarmasu
Sambata, 10 Mai 2014, 11:00
Teren: Central / Sarmasu
Miercuri, 7 Mai 2014, 18:00
CUPA ROMANIEI, etapa 3
Teren: Gliga / Reghin
Miercuri, 7 Mai 2014, 18:00
Teren: Gliga / Reghin
Marti, 6 Mai 2014, 16:00
JUNIORI, PLAY OUT JUNIORI C seria I-a, etapa 5
Teren: Metalul / Reghin
Marti, 6 Mai 2014, 16:00
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 3 Mai 2014, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 29
Teren: Subec Arena / Valea Izvoarelor
Sambata, 3 Mai 2014, 11:00
Teren: Subec Arena / Valea Izvoarelor
Duminica, 27 Aprilie 2014, 17:00
LIGA a V-a, Seria a II -a, etapa 17
Teren: Central / Alunis
Duminica, 27 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Central / Alunis
Sambata, 26 Aprilie 2014, 11:00
JUNIORI, CUPA HAGI DANONE 2002, etapa 22
Teren: Central / Gurghiu
Sambata, 26 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Central / Gurghiu
Sambata, 26 Aprilie 2014, 15:00
JUNIORI, PLAY OUT JUNIORI C seria I-a, etapa 4
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 26 Aprilie 2014, 15:00
Teren: Central / Rusii Munti
Vineri, 25 Aprilie 2014, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 28
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Vineri, 25 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 19 Aprilie 2014, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 26
Teren: Central / Mihesu de Campie
Sambata, 19 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Central / Mihesu de Campie
Vineri, 18 Aprilie 2014, 17:30
LIGA a V-a, Seria a II -a, etapa 16
Teren: Central / BRINCOVENESTI
Vineri, 18 Aprilie 2014, 17:30
Teren: Central / BRINCOVENESTI
Duminica, 13 Aprilie 2014, 17:00
LIGA a V-a, Seria a II -a, etapa 15
Teren: Central / Valenii de Mures
Duminica, 13 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Central / Valenii de Mures
Sambata, 12 Aprilie 2014, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 25
Teren: /
Sambata, 12 Aprilie 2014, 11:00
Teren: /
Miercuri, 9 Aprilie 2014, 17:00
CUPA ROMANIEI, etapa 2
Teren: Central / GORENI
Miercuri, 9 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Central / GORENI
Sambata, 5 Aprilie 2014, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 24
Teren: Central / Nazna
Sambata, 5 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Central / Nazna
Vineri, 4 Aprilie 2014, 18:00
JUNIORI, CUPA HAGI DANONE 2002, etapa 17
Teren: Metalul / Reghin
Vineri, 4 Aprilie 2014, 18:00
Teren: Metalul / Reghin
Miercuri, 2 Aprilie 2014, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 23
Teren: Central / Sarmasu
Miercuri, 2 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Central / Sarmasu
Duminica, 30 Martie 2014, 12:00
LIGA a V-a, Seria a II -a, etapa 13
Teren: Central / Gurghiu
Duminica, 30 Martie 2014, 12:00
Teren: Central / Gurghiu
Miercuri, 26 Martie 2014, 15:00
JUNIORI, "C" Seria a I-a, etapa 8
Teren: Avantul / Reghin
Miercuri, 26 Martie 2014, 15:00
Teren: Avantul / Reghin
REPROGRAMAT PENTRU DATA DE 26.03.2014, ORA 15:00
Duminica, 23 Martie 2014, 15:00
LIGA a V-a, Seria a II -a, etapa 12
Teren: Central / Luieru
Duminica, 23 Martie 2014, 15:00
Teren: Central / Luieru
Sambata, 22 Martie 2014, 15:00
JUNIORI, "C" Seria a I-a, etapa 13
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 22 Martie 2014, 15:00
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 22 Martie 2014, 10:00
JUNIORI, GHEORGHE OLA 2001, etapa 18
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 22 Martie 2014, 10:00
Teren: Metalul / Reghin
Vineri, 21 Martie 2014, 16:00
JUNIORI, CUPA HAGI DANONE 2002, etapa 15
Teren: Metalul / Reghin
Vineri, 21 Martie 2014, 16:00
Teren: Metalul / Reghin
Vineri, 29 Noiembrie 2013, 14:00
JUNIORI, CUPA HAGI DANONE 2002, etapa 13
Teren: Metalul / Reghin
Vineri, 29 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 23 Noiembrie 2013, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 16
Teren: /
Sambata, 23 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: /
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 14:00
LIGA a V-a, Seria a I -a, etapa 11
Teren: Central / Ogra
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Central / Ogra
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 14:00
JUNIORI, "C" Seria a I-a, etapa 10
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 09:00
JUNIORI, GHEORGHE ENE 2003, etapa 11
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 09:00
Teren: Gliga / Reghin
Duminica, 10 Noiembrie 2013, 11:30
JUNIORI, CUPA HAGI DANONE 2002, etapa 10
Teren: Jabenita / Jabenita
Duminica, 10 Noiembrie 2013, 11:30
Teren: Jabenita / Jabenita
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 14
Teren: Central / Sarmasu
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Central / Sarmasu
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 14:00
LIGA a V-a, Seria a II -a, etapa 9
Teren: Central / GORENI
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Central / GORENI
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
JUNIORI, GHEORGHE ENE 2003, etapa 8
Teren: Gliga / Reghin
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 26 Octombrie 2013, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 12
Teren: Central / Cuci
Sambata, 26 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Central / Cuci
Vineri, 25 Octombrie 2013, 16:00
JUNIORI, GHEORGHE OLA 2001, etapa 8
Teren: Metalul / Reghin
Vineri, 25 Octombrie 2013, 16:00
Teren: Metalul / Reghin
Duminica, 20 Octombrie 2013, 15:00
LIGA a V-a, Seria a II -a, etapa 7
Teren: Central / Solovastru
Duminica, 20 Octombrie 2013, 15:00
Teren: Central / Solovastru
Sambata, 19 Octombrie 2013, 10:00
JUNIORI, GHEORGHE OLA 2001, etapa 7
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 19 Octombrie 2013, 10:00
Teren: Metalul / Reghin
Miercuri, 16 Octombrie 2013, 15:00
JUNIORI, "C" Seria a I-a, etapa 5
Teren: Avantul / Reghin
Miercuri, 16 Octombrie 2013, 15:00
Teren: Avantul / Reghin
Sambata, 12 Octombrie 2013, 15:00
JUNIORI, "C" Seria a I-a, etapa 4
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 12 Octombrie 2013, 15:00
Teren: Metalul / Reghin
Vineri, 11 Octombrie 2013, 15:00
LIGA a IV-a, etapa 10
Teren: /
Vineri, 11 Octombrie 2013, 15:00
Teren: /
Duminica, 6 Octombrie 2013, 12:00
LIGA a V-a, Seria a I -a, etapa 5
Teren: Muresul Ludus 2 / Gheja
Duminica, 6 Octombrie 2013, 12:00
Teren: Muresul Ludus 2 / Gheja
Sambata, 5 Octombrie 2013, 15:00
JUNIORI, "C" Seria a I-a, etapa 3
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 5 Octombrie 2013, 15:00
Teren: Central / Rusii Munti
Duminica, 29 Septembrie 2013, 17:00
LIGA a V-a, Seria a II -a, etapa 4
Teren: Central / Lunca Muresului
Duminica, 29 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Central / Lunca Muresului
Sambata, 28 Septembrie 2013, 13:00
JUNIORI, GHEORGHE ENE 2003, etapa 3
Teren: Avantul / Reghin
Sambata, 28 Septembrie 2013, 13:00
Teren: Avantul / Reghin
Joi, 26 Septembrie 2013, 17:00
JUNIORI, GHEORGHE OLA 2001, etapa 2
Teren: Metalul / Reghin
Joi, 26 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Metalul / Reghin
Duminica, 22 Septembrie 2013, 10:00
JUNIORI, CUPA HAGI DANONE 2002, etapa 1
Teren: Jabenita / Jabenita
Duminica, 22 Septembrie 2013, 10:00
Teren: Jabenita / Jabenita
Sambata, 21 Septembrie 2013, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 7
Teren: Central / Gh-Doja
Sambata, 21 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Central / Gh-Doja
Sambata, 21 Septembrie 2013, 15:00
JUNIORI, "C" Seria a I-a, etapa 1
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 21 Septembrie 2013, 15:00
Teren: Metalul / Reghin
Miercuri, 18 Septembrie 2013, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 6
Teren: A.S.A. II / Tg.Mures
Miercuri, 18 Septembrie 2013, 17:00
Teren: A.S.A. II / Tg.Mures
Vineri, 13 Septembrie 2013, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 5
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Vineri, 13 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Sambata, 7 Septembrie 2013, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 4
Teren: Central / Sovata
Sambata, 7 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Central / Sovata
Sambata, 31 August 2013, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 3
Teren: /
Sambata, 31 August 2013, 11:00
Teren: /
Miercuri, 28 August 2013, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 2
Teren: Central / Nazna
Miercuri, 28 August 2013, 18:00
Teren: Central / Nazna