Meciuri arbitrate
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 21
Teren: Central / Ideciu de Jos
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Teren: Central / Ideciu de Jos
Sambata, 21 Mai 2016, 12:00
Cupa de Vara, Campionat 2005 seria I, etapa 1
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 21 Mai 2016, 12:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 21 Mai 2016, 13:00
Cupa de Vara, Campionat 2005 seria I, etapa 1
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 21 Mai 2016, 13:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 21 Mai 2016, 14:00
Cupa de Vara, Campionat 2005 seria I, etapa 1
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 21 Mai 2016, 14:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Vineri, 6 Mai 2016, 15:00
Copii si juniori, Juniori B1, etapa 19
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Vineri, 6 Mai 2016, 15:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Vineri, 29 Aprilie 2016, 17:00
Copii si juniori, Juniori C - Elita, etapa 19
Teren: Central / SG. DE MURES
Vineri, 29 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Central / SG. DE MURES
Sambata, 23 Aprilie 2016, 15:00
Copii si juniori, Juniori D, seria a II-a, etapa 22
Teren: Central / Ivanesti
Sambata, 23 Aprilie 2016, 15:00
Teren: Central / Ivanesti
Vineri, 15 Aprilie 2016, 17:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a I-a, etapa 18
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Vineri, 15 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Vineri, 15 Aprilie 2016, 15:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a I-a, etapa 18
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Vineri, 15 Aprilie 2016, 15:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 17
Teren: Central / Sabed
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Central / Sabed
Miercuri, 6 Aprilie 2016, 18:00
Copii si juniori, Juniori D, seria a I-a, etapa 18
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Miercuri, 6 Aprilie 2016, 18:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 3 Aprilie 2016, 12:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 12
Teren: Central / Ideciu de Sus
Duminica, 3 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Central / Ideciu de Sus
Marti, 29 Martie 2016, 16:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a II-a, etapa 15
Teren: Central / Danes
Marti, 29 Martie 2016, 16:00
Teren: Central / Danes
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 09:00
Copii si juniori, Juniori C - Elita, etapa 11
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 09:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 12:30
Copii si juniori, Juniori C - Palmares, etapa 10
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 12:30
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 13:00
Copii si juniori, Juniori C - Elita, etapa 7
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 13:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria a I-a, etapa 1
Teren: Subec Arena / Valea Izvoarelor
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Subec Arena / Valea Izvoarelor
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Liga a VI-a, Seria a I-a, etapa 8
Teren: Central / GALESTI
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Central / GALESTI
Sambata, 17 Octombrie 2015, 13:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a II-a, etapa 6
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 17 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria a I-a, etapa 5
Teren: Central / Taureni
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Central / Taureni
Sambata, 10 Octombrie 2015, 16:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a I-a, etapa 5
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 10 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Duminica, 4 Octombrie 2015, 16:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 5
Teren: Central / Sanpetru
Duminica, 4 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Central / Sanpetru
Duminica, 4 Octombrie 2015, 10:00
Copii si juniori, Juniori C - Elita, etapa 3
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Duminica, 4 Octombrie 2015, 10:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures