Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 4 Iunie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 34
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Sambata, 4 Iunie 2016, 11:00
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria a I-a, etapa 25
Teren: Chimica / Tarnaveni
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Teren: Chimica / Tarnaveni
Vineri, 3 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 17
Teren: Central / Dedrad
Vineri, 3 Iunie 2016, 18:00
Teren: Central / Dedrad
Miercuri, 1 Iunie 2016, 18:00
Liga a IV-a, etapa 27
Teren: Central / Danes
Miercuri, 1 Iunie 2016, 18:00
Teren: Central / Danes
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria a I-a, etapa 20
Teren: Central / Chibed
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Teren: Central / Chibed
Sambata, 28 Mai 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 33
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 28 Mai 2016, 11:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Duminica, 22 Mai 2016, 12:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 19
Teren: Central / Ideciu de Sus
Duminica, 22 Mai 2016, 12:00
Teren: Central / Ideciu de Sus
Sambata, 21 Mai 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 32
Teren: Central / Sarmasu
Sambata, 21 Mai 2016, 11:00
Teren: Central / Sarmasu
Miercuri, 18 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, etapa 31
Teren: Central / Cuci
Miercuri, 18 Mai 2016, 18:00
Teren: Central / Cuci
Sambata, 14 Mai 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 30
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 14 Mai 2016, 11:00
Teren: Central / Rusii Munti
Meci întrerupt în min. 8.Echipa oaspete a rămas în 6 jucători.
Sambata, 14 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 18
Teren: Central / Valenii de Mures
Sambata, 14 Mai 2016, 18:00
Teren: Central / Valenii de Mures
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 17
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Sambata, 7 Mai 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 29
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 7 Mai 2016, 11:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 7 Mai 2016, 17:30
Cupa de Vara, Campionat 2006 seria II, etapa 1
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 7 Mai 2016, 17:30
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 7 Mai 2016, 18:30
Cupa de Vara, Campionat 2006 seria II, etapa 1
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 7 Mai 2016, 18:30
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 7 Mai 2016, 16:30
Cupa de Vara, Campionat 2006 seria II, etapa 1
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 7 Mai 2016, 16:30
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Joi, 5 Mai 2016, 18:00
Copii si juniori, Juniori C - Palmares, etapa 17
Teren: Central / SG. DE PADURE
Joi, 5 Mai 2016, 18:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Miercuri, 4 Mai 2016, 17:00
CUPA ROMANIEI, etapa 3
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Miercuri, 4 Mai 2016, 17:00
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 16
Teren: Central / Craiesti
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Central / Craiesti
Vineri, 29 Aprilie 2016, 10:00
Copii si juniori, Juniori D Semifinale - Finale, etapa 1
Teren: Central / Ivanesti
Vineri, 29 Aprilie 2016, 10:00
Teren: Central / Ivanesti
Duminica, 24 Aprilie 2016, 12:00
Copii si juniori, Juniori D, seria a I-a, etapa 22
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 24 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 23 Aprilie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 27
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 23 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Vineri, 22 Aprilie 2016, 17:00
Copii si juniori, Juniori E Semifinale--Finala, etapa 1
Teren: Gliga / Reghin
Vineri, 22 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Gliga / Reghin
Miercuri, 20 Aprilie 2016, 18:00
Copii si juniori, Juniori D, seria a I-a, etapa 21
Teren: Central / SG. DE MURES
Miercuri, 20 Aprilie 2016, 18:00
Teren: Central / SG. DE MURES
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria a I-a, etapa 18
Teren: Central / Sanpaul
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Central / Sanpaul
Miercuri, 13 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, etapa 25
Teren: Central / SG. DE MURES
Miercuri, 13 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Central / SG. DE MURES
Sambata, 9 Aprilie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Central / Sarmasu
Sambata, 9 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central / Sarmasu
Vineri, 8 Aprilie 2016, 18:00
Copii si juniori, Juniori C - Elita, etapa 16
Teren: Central / Ungheni
Vineri, 8 Aprilie 2016, 18:00
Teren: Central / Ungheni
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 12
Teren: Central / Valenii de Mures
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Central / Valenii de Mures
Sambata, 2 Aprilie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 23
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 2 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 2 Aprilie 2016, 19:00
Copii si juniori, Juniori D, seria a II-a, etapa 17
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 2 Aprilie 2016, 19:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 26 Martie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Central / Sovata
Sambata, 26 Martie 2016, 11:00
Teren: Central / Sovata
Sambata, 26 Martie 2016, 16:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 15
Teren: Central / Panet
Sambata, 26 Martie 2016, 16:00
Teren: Central / Panet
Duminica, 20 Martie 2016, 10:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a I-a, etapa 14
Teren: Sintetic Apolo / Sg.de Mures
Duminica, 20 Martie 2016, 10:00
Teren: Sintetic Apolo / Sg.de Mures
Sambata, 19 Martie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 20
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 19 Martie 2016, 11:00
Teren: Muresul / Ludus
Vineri, 18 Martie 2016, 15:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a II-a, etapa 14
Teren: Sintetic Apolo / Sg.de Mures
Vineri, 18 Martie 2016, 15:00
Teren: Sintetic Apolo / Sg.de Mures
Sambata, 12 Martie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Central / Mihesu de Campie
Sambata, 12 Martie 2016, 11:00
Teren: Central / Mihesu de Campie
Vineri, 11 Martie 2016, 16:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a I-a, etapa 13
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Vineri, 11 Martie 2016, 16:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Vineri, 11 Martie 2016, 15:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a I-a, etapa 13
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Vineri, 11 Martie 2016, 15:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Sambata, 5 Martie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Central / Nazna
Sambata, 5 Martie 2016, 11:00
Teren: Central / Nazna
Duminica, 6 Decembrie 2015, 13:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 11
Teren: /
Duminica, 6 Decembrie 2015, 13:00
Teren: /
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 13
Teren: Central / Sabed
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Central / Sabed
meci intrerupt min 85
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 12:00
Liga a V-a, Seria a I-a, etapa 11
Teren: Central / Mica
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 12:00
Teren: Central / Mica
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Central / Cuci
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Cuci
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 10
Teren: Metalul / Reghin
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Metalul / Reghin
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Central / Danes
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Danes
Marti, 10 Noiembrie 2015, 16:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a I-a, etapa 8
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Marti, 10 Noiembrie 2015, 16:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria a I-a, etapa 9
Teren: Central / Ogra
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Central / Ogra
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 8
Teren: Central / PORUMBENI
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Central / PORUMBENI
Duminica, 25 Octombrie 2015, 12:00
Liga a V-a, Seria a I-a, etapa 7
Teren: Central / Mica
Duminica, 25 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Central / Mica
Sambata, 24 Octombrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Central / Nazna
Sambata, 24 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central / Nazna
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Liga a VI-a, Seria a I-a, etapa 7
Teren: Central / Roteni
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Central / Roteni
Sambata, 17 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 6
Teren: Central / Sanpetru
Sambata, 17 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Central / Sanpetru
Sambata, 17 Octombrie 2015, 09:00
Copii si juniori, Juniori D, seria a II-a, etapa 7
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 17 Octombrie 2015, 09:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Miercuri, 14 Octombrie 2015, 15:30
CUPA ROMANIEI, etapa 2
Teren: Central / BALAUSERI
Miercuri, 14 Octombrie 2015, 15:30
Teren: Central / BALAUSERI
Duminica, 11 Octombrie 2015, 16:00
Liga a VI-a, Seria a I-a, etapa 6
Teren: Central / Livezeni
Duminica, 11 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Central / Livezeni
Sambata, 10 Octombrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Central / Sarmasu
Sambata, 10 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central / Sarmasu
Sambata, 10 Octombrie 2015, 16:00
Copii si juniori, Juniori C - Palmares, etapa 4
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 10 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Duminica, 4 Octombrie 2015, 16:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 5
Teren: Central / Lechinta
Duminica, 4 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Central / Lechinta
Sambata, 3 Octombrie 2015, 12:00
Liga a V-a, Seria a I-a, etapa 4
Teren: Central / Mihesu de Campie
Sambata, 3 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Central / Mihesu de Campie
Vineri, 2 Octombrie 2015, 16:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a II-a, etapa 4
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Vineri, 2 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Miercuri, 30 Septembrie 2015, 18:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a I-a, etapa 3
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Miercuri, 30 Septembrie 2015, 18:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Miercuri, 30 Septembrie 2015, 16:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a II-a, etapa 3
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Miercuri, 30 Septembrie 2015, 16:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Miercuri, 30 Septembrie 2015, 17:00
Copii si juniori, Juniori E, seria a II-a, etapa 3
Teren: Central / Ungheni
Miercuri, 30 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Central / Ungheni
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 4
Teren: Central / Ceuasu de Campie
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Central / Ceuasu de Campie
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Copii si juniori, Juniori C - Elita, etapa 2
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Vineri, 25 Septembrie 2015, 17:00
Copii si juniori, Juniori B1, etapa 2
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Vineri, 25 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Miercuri, 23 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Central / Ungheni
Miercuri, 23 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Central / Ungheni
Duminica, 20 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 2
Teren: Central / Craiesti
Duminica, 20 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Central / Craiesti
Sambata, 19 Septembrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 19 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Miercuri, 16 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, etapa 3
Teren: Central / Rusii Munti
Miercuri, 16 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Central / Rusii Munti
Amanat
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Liga a VI-a, Seria a I-a, etapa 2
Teren: Central / Troita
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Central / Troita
Sambata, 12 Septembrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Central / Cuci
Sambata, 12 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Cuci
Sambata, 5 Septembrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Arena / Sighisoara
Sambata, 5 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Arena / Sighisoara
Sambata, 22 August 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Sambata, 22 August 2015, 11:00
Teren: Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a VI-a, Liga VI-a Seria II-a Grupe, etapa 4
Teren: Central / Hartau
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Central / Hartau