Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 28 Aprilie 2024, 16:00
Liga a V-a, etapa 19
Teren: Central / GALESTI
Duminica, 28 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Central / GALESTI
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Play-Off Promovare, etapa 1
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Muresul / Ludus
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 18:00
Liga a V-a, etapa 13
Teren: Central / CORNESTI
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Central / CORNESTI
Duminica, 21 Aprilie 2024, 10:00
U-12, etapa 19
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Duminica, 21 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 18
Teren: Central / Alunis
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Central / Alunis
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 15
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:00
U-12, etapa 17
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 17
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 14
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 16
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 15
Teren: Central / Sovata
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Sovata
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 12
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: Central / Bagaciu
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
Teren: Central / Bagaciu
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 14
Teren: Central / Nazna
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Nazna
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 13
Teren: Central / Danes
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Danes
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Cupa Romaniei - Etapa 3, etapa 1
Teren: Central / Nazna
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Central / Nazna
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Central / CORNESTI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / CORNESTI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 11
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 20:00
U-12, etapa 11
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 20:00
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
U-12, etapa 10
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 10
Teren: Sticla / Tarnaveni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sticla / Tarnaveni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: Central / Delenii
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Delenii
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 9
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:30
U-11 Seria 2., etapa 8
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
U-15 Seria 2., etapa 8
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 8
Teren: Arena / Sighisoara
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Arena / Sighisoara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 7
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 7
Teren: Central / Valea Larga
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Valea Larga
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: Central / Magherani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Magherani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
U-13 Seria 2., etapa 5
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 6
Teren: Gliga / Reghin
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Gliga / Reghin
Luni, 9 Octombrie 2023, 17:00
U-11 Seria 2., etapa 4
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Luni, 9 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
U-12, etapa 5
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 5
Teren: Subec Arena / Valea Izvoarelor
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Subec Arena / Valea Izvoarelor
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: Central / Agristeu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Agristeu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 4
Teren: Central / Custelnic
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Custelnic
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 4
Teren: Central / Valea Larga
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Valea Larga
Vineri, 29 Septembrie 2023, 20:00
U-11 Seria 2., etapa 3
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Vineri, 29 Septembrie 2023, 20:00
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 2
Teren: Central / SG. DE PADURE
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / SG. DE PADURE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 3
Teren: Central / Jabenita
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Jabenita
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Central / Dumbravioara
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Central / Dumbravioara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
U-15 Seria 1, etapa 2
Teren: Transil / Tg.Mures
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Transil / Tg.Mures
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
U-15 Seria 2., etapa 2
Teren: Central / Ivanesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Ivanesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
U-15 Seria 1, etapa 1
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA