Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 16 Iunie 2019, 15:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 29
Teren: Rus / Rus
Duminica, 16 Iunie 2019, 15:00
Teren: Rus / Rus
Duminica, 16 Iunie 2019, 17:30
Liga a V-a, Seria Est, etapa 29
Teren: Galgau / Galgau
Duminica, 16 Iunie 2019, 17:30
Teren: Galgau / Galgau
Sambata, 15 Iunie 2019, 18:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 29
Teren: Babeni / Babeni
Sambata, 15 Iunie 2019, 18:00
Teren: Babeni / Babeni
Duminica, 9 Iunie 2019, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 7
Teren: Stadion Municipal Zalau / Zalau
Duminica, 9 Iunie 2019, 17:00
Teren: Stadion Municipal Zalau / Zalau
Duminica, 26 Mai 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 26
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 26 Mai 2019, 14:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 26 Mai 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 26
Teren: Babeni / Babeni
Duminica, 26 Mai 2019, 17:00
Teren: Babeni / Babeni
Duminica, 26 Mai 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 25
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 26 Mai 2019, 15:00
Teren: Popeni / Mirsid
Sambata, 25 Mai 2019, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Popeni / Mirsid
Sambata, 25 Mai 2019, 14:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 19 Mai 2019, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 19 Mai 2019, 15:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 19 Mai 2019, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 24
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 19 Mai 2019, 13:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Sambata, 18 Mai 2019, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 18 Mai 2019, 15:00
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 18 Mai 2019, 17:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 24
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 18 Mai 2019, 17:00
Teren: Bocsa / Bocsa
Duminica, 12 Mai 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 24
Teren: Napradea / Napradea
Duminica, 12 Mai 2019, 14:00
Teren: Napradea / Napradea
Duminica, 12 Mai 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 24
Teren: Salatig / Salatig
Duminica, 12 Mai 2019, 17:00
Teren: Salatig / Salatig
Sambata, 11 Mai 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Jibou / Jibou
Sambata, 11 Mai 2019, 17:00
Teren: Jibou / Jibou
Sambata, 11 Mai 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 23
Teren: Jibou / Jibou
Sambata, 11 Mai 2019, 15:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 5 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 5 Mai 2019, 16:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 5 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 22
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 5 Mai 2019, 18:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 27 Aprilie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 22
Teren: Napradea / Napradea
Sambata, 27 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Napradea / Napradea
Sambata, 27 Aprilie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Ileanda / Ileanda
Sambata, 27 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 21 Aprilie 2019, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 21 Aprilie 2019, 14:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Sambata, 20 Aprilie 2019, 14:30
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 21
Teren: Borla / Borla
Sambata, 20 Aprilie 2019, 14:30
Teren: Borla / Borla
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 21
Teren: Municipal / Zalau
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Municipal / Zalau
Duminica, 14 Aprilie 2019, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 14 Aprilie 2019, 14:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 31 Martie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 18
Teren: CARASTELEC / CARASTELEC
Duminica, 31 Martie 2019, 16:00
Teren: CARASTELEC / CARASTELEC
Duminica, 31 Martie 2019, 13:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 18
Teren: Camar / Camar
Duminica, 31 Martie 2019, 13:00
Teren: Camar / Camar
Duminica, 24 Martie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 17
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 24 Martie 2019, 16:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 24 Martie 2019, 13:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 17
Teren: Agrij / Agrij
Duminica, 24 Martie 2019, 13:00
Teren: Agrij / Agrij
Duminica, 17 Martie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 17 Martie 2019, 15:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 17 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 17 Martie 2019, 13:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 10 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 10 Martie 2019, 13:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 10 Martie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 14
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 10 Martie 2019, 15:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 2 Decembrie 2018, 13:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 15
Teren: Balan / Balan
Duminica, 2 Decembrie 2018, 13:00
Teren: Balan / Balan
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Bocsa / Bocsa
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 10
Teren: Babeni / Babeni
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Babeni / Babeni
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 10
Teren: Babeni / Babeni
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Babeni / Babeni
Vineri, 26 Octombrie 2018, 15:00
Juniori "D", etapa 6
Teren: Jibou / Jibou
Vineri, 26 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 21 Octombrie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Duminica, 21 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Duminica, 21 Octombrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Duminica, 21 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Duminica, 14 Octombrie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 14 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 14 Octombrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 14 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Popeni / Mirsid
Sambata, 13 Octombrie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 13 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 13 Octombrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 13 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Bocsa / Bocsa
Duminica, 30 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 30 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 30 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 30 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Sambata, 22 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Sambata, 22 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 4
Teren: Babeni / Babeni
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Babeni / Babeni
Duminica, 16 Septembrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 4
Teren: Hida / Hida
Duminica, 16 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Hida / Hida
Duminica, 9 Septembrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 3
Teren: Borla / Borla
Duminica, 9 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Borla / Borla
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Sambata, 8 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Sambata, 8 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Duminica, 2 Septembrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 2
Teren: Babeni / Babeni
Duminica, 2 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Babeni / Babeni
Miercuri, 15 August 2018, 18:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: Jibou / Jibou
Miercuri, 15 August 2018, 18:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 12 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: Jac / Jac
Duminica, 12 August 2018, 17:00
Teren: Jac / Jac
Duminica, 5 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Rus / Rus
Duminica, 5 August 2018, 17:00
Teren: Rus / Rus
Duminica, 22 Iulie 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Napradea / Napradea
Duminica, 22 Iulie 2018, 17:00
Teren: Napradea / Napradea