Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 14
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 14
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 14
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 5
Teren: Hida / Hida
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Teren: Hida / Hida
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 17:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 9
Teren: Titan / Zalău
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: Titan / Zalău
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 13
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 16:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 9
Teren: Crasna / Crasna
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Rus / Rus
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Rus / Rus
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 11
Teren: Galgau / Galgau
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Galgau / Galgau
Joi, 9 Noiembrie 2023, 16:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 8
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Joi, 9 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 10
Teren: Salatig / Salatig
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Salatig / Salatig
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 10
Teren: Tihau / Tihau
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Tihau / Tihau
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 7
Teren: Crasna / Crasna
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Crasna / Crasna
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 9
Teren: Jibou / Jibou
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Jibou / Jibou
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 7
Teren: Ileanda / Ileanda
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Vineri, 27 Octombrie 2023, 15:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 6
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 27 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 6
Teren: Titan / Zalău
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Titan / Zalău
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 8
Teren: Camar / Camar
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Camar / Camar
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 8
Teren: Cehei / Cehei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Cehei / Cehei
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 9
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tusa / Tusa
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 5
Teren: Ileanda / Ileanda
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Liga a V-a EST Consiliul Județean Sălaj, etapa 7
Teren: Rus / Rus
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Rus / Rus
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:45
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 4
Teren: Titan / Zalău
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:45
Teren: Titan / Zalău
Vineri, 13 Octombrie 2023, 18:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 4
Teren: Titan / Zalău
Vineri, 13 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Titan / Zalău
Vineri, 13 Octombrie 2023, 15:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 13 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 7
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 7
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:00
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 5 Octombrie 2023, 13:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 3
Teren: Ileanda / Ileanda
Joi, 5 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 6
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 2
Teren: Cehei / Cehei
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Cehei / Cehei
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:30
Juniori E Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Cehei / Cehei
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Cehei / Cehei
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 2
Teren: Titan / Zalău
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Titan / Zalău
Joi, 28 Septembrie 2023, 16:00
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 2
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Joi, 28 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: /
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: /
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a VEST Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Juniori D -Consiliul Judetean Salaj, etapa 1
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 1
Teren: Cehei / Cehei
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Cehei / Cehei
Joi, 21 Septembrie 2023, 15:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 1
Teren: Hereclean / Hereclean
Joi, 21 Septembrie 2023, 15:30
Teren: Hereclean / Hereclean
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:30
Juniori C - Consiliul Judetean Salaj, etapa 1
Teren: Ileanda / Ileanda
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, SENIORI, etapa 4
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a Consiliul Județean Sălaj, JUNIORI, etapa 4
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Odorhei / Someș Odorhei
Duminica, 20 August 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 4
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 20 August 2023, 17:30
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 6 August 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 3
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 6 August 2023, 17:30
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 30 Iulie 2023, 17:30
Cupa României Consiliul Județean Sălaj, etapa 2
Teren: Marin / Marin
Duminica, 30 Iulie 2023, 17:30
Teren: Marin / Marin