Meciuri arbitrate
Duminica, 30 Iunie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 27
Teren: Borla / Borla
Duminica, 30 Iunie 2019, 17:00
Teren: Borla / Borla
Duminica, 9 Iunie 2019, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 7
Teren: Stadion Municipal Zalau / Zalau
Duminica, 9 Iunie 2019, 17:00
Teren: Stadion Municipal Zalau / Zalau
Duminica, 2 Iunie 2019, 15:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 27
Teren: Municipal / Zalau
Duminica, 2 Iunie 2019, 15:00
Teren: Municipal / Zalau
Sambata, 1 Iunie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 27
Teren: Rus / Rus
Sambata, 1 Iunie 2019, 17:00
Teren: Rus / Rus
Duminica, 26 Mai 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 26
Teren: Hida / Hida
Duminica, 26 Mai 2019, 14:00
Teren: Hida / Hida
Duminica, 26 Mai 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 26
Teren: Zimbor / Zimbor
Duminica, 26 Mai 2019, 17:00
Teren: Zimbor / Zimbor
Sambata, 25 Mai 2019, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 25
Teren: AMANAT / AMANAT
Sambata, 25 Mai 2019, 13:00
Teren: AMANAT / AMANAT
Duminica, 19 Mai 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Duminica, 19 Mai 2019, 17:00
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Duminica, 19 Mai 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 24
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Duminica, 19 Mai 2019, 15:00
Teren: Cosniciu / Cosniciu de Jos
Vineri, 17 Mai 2019, 17:00
Juniori "D", etapa 14
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 17 Mai 2019, 17:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 17 Mai 2019, 18:00
Juniori "E", etapa 10
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 17 Mai 2019, 18:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 12 Mai 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 24
Teren: Camar / Camar
Duminica, 12 Mai 2019, 17:00
Teren: Camar / Camar
Duminica, 5 Mai 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 23
Teren: Ban / Ban
Duminica, 5 Mai 2019, 17:00
Teren: Ban / Ban
Duminica, 5 Mai 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 23
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 5 Mai 2019, 14:00
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 27 Aprilie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 21
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 27 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Duminica, 21 Aprilie 2019, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Duminica, 21 Aprilie 2019, 14:00
Teren: Galgau Almasului / Galgau Almasului
Sambata, 20 Aprilie 2019, 15:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 21
Teren: Garcei / Garcei
Sambata, 20 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Garcei / Garcei
Sambata, 13 Aprilie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Jibou / Jibou
Sambata, 13 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Jibou / Jibou
Sambata, 13 Aprilie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: Jibou / Jibou
Sambata, 13 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Jibou / Jibou
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:00
Juniori "E", etapa 6
Teren: Hereclean / Hereclean
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 5 Aprilie 2019, 17:00
Juniori "D", etapa 8
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 5 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Joi, 4 Aprilie 2019, 17:00
Juniori "C", etapa 10
Teren: Stadion Municipal Zalau / Zalau
Joi, 4 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Stadion Municipal Zalau / Zalau
Duminica, 31 Martie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 18
Teren: Dragu / Dragu
Duminica, 31 Martie 2019, 16:00
Teren: Dragu / Dragu
Duminica, 31 Martie 2019, 13:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 18
Teren: Hida / Hida
Duminica, 31 Martie 2019, 13:00
Teren: Hida / Hida
Duminica, 24 Martie 2019, 13:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 17
Teren: Zimbor / Zimbor
Duminica, 24 Martie 2019, 13:00
Teren: Zimbor / Zimbor
Duminica, 24 Martie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 17
Teren: Hida / Hida
Duminica, 24 Martie 2019, 16:00
Teren: Hida / Hida
Sambata, 23 Martie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Popeni / Mirsid
Sambata, 23 Martie 2019, 15:00
Teren: Popeni / Mirsid
Sambata, 23 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Sambata, 23 Martie 2019, 13:00
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Duminica, 17 Martie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 17 Martie 2019, 15:00
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 17 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 17 Martie 2019, 13:00
Teren: Criseni / Criseni
Miercuri, 13 Martie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Bocsa / Bocsa
Miercuri, 13 Martie 2019, 15:00
Teren: Bocsa / Bocsa
Miercuri, 13 Martie 2019, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: AMANAT / AMANAT
Miercuri, 13 Martie 2019, 14:00
Teren: AMANAT / AMANAT
Duminica, 10 Martie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 10 Martie 2019, 15:00
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 10 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 14
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 10 Martie 2019, 13:00
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 2 Decembrie 2018, 13:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 15
Teren: Dersida / Dersida
Duminica, 2 Decembrie 2018, 13:00
Teren: Dersida / Dersida
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 12:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 14
Teren: Agrij / Agrij
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Agrij / Agrij
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 14
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: Romanasi / Romanasi
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: Criseni / Criseni
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Criseni / Criseni
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 11
Teren: Garcei / Garcei
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Garcei / Garcei
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 16:00
Juniori "D", etapa 7
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 16:00
Juniori "D", etapa 7
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Jibou / Jibou
Sambata, 27 Octombrie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 27 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 27 Octombrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 27 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Vineri, 26 Octombrie 2018, 16:00
Juniori "D", etapa 6
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Vineri, 26 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 25 Octombrie 2018, 16:30
Juniori "D", etapa 6
Teren: Hereclean / Hereclean
Joi, 25 Octombrie 2018, 16:30
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 21 Octombrie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 21 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 21 Octombrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 21 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 8
Teren: Agrij / Agrij
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Agrij / Agrij
Duminica, 14 Octombrie 2018, 16:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 8
Teren: Buciumi / Buciumi
Duminica, 14 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Buciumi / Buciumi
Joi, 11 Octombrie 2018, 17:00
Juniori "C", etapa 5
Teren: Jibou / Jibou
Joi, 11 Octombrie 2018, 17:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 7 Octombrie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Halmasd / Halmasd
Duminica, 7 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Halmasd / Halmasd
Duminica, 7 Octombrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Halmasd / Halmasd
Duminica, 7 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Halmasd / Halmasd
Joi, 4 Octombrie 2018, 16:30
Juniori "C", etapa 4
Teren: Stadion Municipal Zalau / Zalau
Joi, 4 Octombrie 2018, 16:30
Teren: Stadion Municipal Zalau / Zalau
Sambata, 29 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 6
Teren: As Ip / Ip
Sambata, 29 Septembrie 2018, 17:00
Teren: As Ip / Ip
Vineri, 28 Septembrie 2018, hh:mm
Juniori "D", etapa 2
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 28 Septembrie 2018, hh:mm
Teren: Hereclean / Hereclean
Joi, 27 Septembrie 2018, 17:00
Juniori "C", etapa 3
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 27 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Joi, 27 Septembrie 2018, 17:00
Juniori "C", etapa 3
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Joi, 27 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 23 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 23 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Popeni / Mirsid
Sambata, 22 Septembrie 2018, 16:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 5
Teren: Tihau / Tihau
Sambata, 22 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Tihau / Tihau
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Juniori "D", etapa 1
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Juniori "D", etapa 1
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Joi, 20 Septembrie 2018, 17:00
Juniori "C", etapa 2
Teren: Treznea / Treznea
Joi, 20 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Treznea / Treznea
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 16 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 16 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 9 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 9 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 2 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 2 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Mirsid / Mirsid
Duminica, 26 August 2018, 18:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 1
Teren: Marin / Marin
Duminica, 26 August 2018, 18:00
Teren: Marin / Marin
Duminica, 12 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 12 August 2018, 17:00
Teren: Chiesd / Chiesd
Sambata, 11 August 2018, 11:00
Supercupa Sălajului, etapa 1
Teren: Municipal / Zalau
Sambata, 11 August 2018, 11:00
Teren: Municipal / Zalau
Duminica, 5 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 5 August 2018, 17:00
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 29 Iulie 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Pericei / Pericei
Duminica, 29 Iulie 2018, 17:00
Teren: Pericei / Pericei
Duminica, 22 Iulie 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Napradea / Napradea
Duminica, 22 Iulie 2018, 17:00
Teren: Napradea / Napradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori "D", etapa 3
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori "D", etapa 3
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori "D", etapa 4
Teren: Hereclean / Hereclean
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Hereclean / Hereclean
Data nu este disponibila, 16:00
Juniori "D", etapa 4
Teren: /
Data nu este disponibila, 16:00
Teren: /
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori "D", etapa 4
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori "E", etapa 2
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori "E", etapa 3
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei