Meciuri arbitrate
Duminica, 16 Iunie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 29
Teren: Buciumi / Buciumi
Duminica, 16 Iunie 2019, 17:00
Teren: Buciumi / Buciumi
Duminica, 12 Mai 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 12 Mai 2019, 17:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 12 Mai 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 23
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 12 Mai 2019, 15:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 5 Mai 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 23
Teren: Ban / Ban
Duminica, 5 Mai 2019, 17:00
Teren: Ban / Ban
Duminica, 5 Mai 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 23
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 5 Mai 2019, 14:00
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 14 Aprilie 2019, 13:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 20
Teren: Napradea / Napradea
Duminica, 14 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Napradea / Napradea
Duminica, 14 Aprilie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 20
Teren: Salatig / Salatig
Duminica, 14 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Salatig / Salatig
Sambata, 13 Aprilie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: Jibou / Jibou
Sambata, 13 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 7 Aprilie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 19
Teren: Ban / Ban
Duminica, 7 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Ban / Ban
Duminica, 7 Aprilie 2019, 13:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 19
Teren: Tusa / Tusa
Duminica, 7 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Tusa / Tusa
Sambata, 6 Aprilie 2019, 10:00
Juniori "E", etapa 6
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 6 Aprilie 2019, 10:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Duminica, 10 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 14
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 10 Martie 2019, 13:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:30
Liga a V-a, Seria Est, etapa 12
Teren: Hida / Hida
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:30
Teren: Hida / Hida
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 12:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 12
Teren: Zimbor / Zimbor
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Zimbor / Zimbor
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 12:30
Liga a V-a, Seria Est, etapa 11
Teren: Letca / Letca
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 12:30
Teren: Letca / Letca
Duminica, 28 Octombrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 10
Teren: Sig / Sig
Duminica, 28 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Sig / Sig
Sambata, 27 Octombrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Sambata, 27 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Simleu Silvaniei / Simleu Silvaniei
Duminica, 21 Octombrie 2018, 16:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 9
Teren: CARASTELEC / CARASTELEC
Duminica, 21 Octombrie 2018, 16:00
Teren: CARASTELEC / CARASTELEC
Duminica, 21 Octombrie 2018, 13:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 9
Teren: As Ip / Ip
Duminica, 21 Octombrie 2018, 13:00
Teren: As Ip / Ip
Vineri, 19 Octombrie 2018, 17:00
Juniori "D", etapa 5
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 19 Octombrie 2018, 17:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Duminica, 23 Septembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 5
Teren: As Ip / Ip
Duminica, 23 Septembrie 2018, 14:00
Teren: As Ip / Ip
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 5
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Valcau / Valcau de Jos
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:00
Juniori "E", etapa 1
Teren: Municipal / Zalau
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Municipal / Zalau
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Juniori "D", etapa 1
Teren: Hereclean / Hereclean
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Hereclean / Hereclean
Joi, 20 Septembrie 2018, 17:00
Juniori "C", etapa 2
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Joi, 20 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Horoatu / Horoatu Crasnei
Duminica, 16 Septembrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 4
Teren: Napradea / Napradea
Duminica, 16 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Napradea / Napradea
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 15 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 15 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Bocsa / Bocsa
Joi, 13 Septembrie 2018, 17:00
Juniori "C", etapa 1
Teren: Treznea / Treznea
Joi, 13 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Treznea / Treznea
Miercuri, 12 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Jibou / Jibou
Miercuri, 12 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Jibou / Jibou
Duminica, 9 Septembrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 3
Teren: Ban / Ban
Duminica, 9 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Ban / Ban
Duminica, 26 August 2018, 18:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 1
Teren: Camar / Camar
Duminica, 26 August 2018, 18:00
Teren: Camar / Camar
Sambata, 25 August 2018, 17:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 1
Teren: As Ip / Ip
Sambata, 25 August 2018, 17:00
Teren: As Ip / Ip
Duminica, 19 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 5
Teren: Stadion Municipal Zalau / Zalau
Duminica, 19 August 2018, 17:00
Teren: Stadion Municipal Zalau / Zalau
Duminica, 5 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Hida / Hida
Duminica, 5 August 2018, 17:00
Teren: Hida / Hida
Duminica, 22 Iulie 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Hida / Hida
Duminica, 22 Iulie 2018, 17:00
Teren: Hida / Hida
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori "D", etapa 4
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Data nu este disponibila, 10:00
Juniori "E", etapa 5
Teren: Municipal / Zalau
Data nu este disponibila, 10:00
Teren: Municipal / Zalau