Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
Duminica, 6 Mai 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 6 Mai 2018, 17:00
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 6 Mai 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 21
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 6 Mai 2018, 15:00
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 29 Aprilie 2018, 15:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 18
Teren: Letca / Letca
Duminica, 29 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Letca / Letca
Sambata, 28 Aprilie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Buciumi / Buciumi
Sambata, 28 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Buciumi / Buciumi
Sambata, 28 Aprilie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: Buciumi / Buciumi
Sambata, 28 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Buciumi / Buciumi
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Hida / Hida
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Hida / Hida
Duminica, 15 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 17
Teren: Hida / Hida
Duminica, 15 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Hida / Hida
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 13
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 13:00
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 13:00
Teren: Popeni / Mirsid
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 29 Octombrie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Duminica, 29 Octombrie 2017, 13:00
Teren: Nicolae Mandel / Nusfalau
Sambata, 21 Octombrie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Crasna / Crasna
Sambata, 21 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Crasna / Crasna
Duminica, 15 Octombrie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Duminica, 15 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Cehu Silvaniei / Cehu Silvaniei
Duminica, 24 Septembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 5
Teren: INEU / INEU
Duminica, 24 Septembrie 2017, 14:00
Teren: INEU / INEU
Sambata, 23 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Bocsa / Bocsa
Sambata, 23 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Bocsa / Bocsa
Duminica, 17 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Chiesd / Chiesd
Duminica, 17 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Chiesd / Chiesd
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 4
Teren: Garcei / Garcei
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Garcei / Garcei
Duminica, 10 Septembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 3
Teren: Camar / Camar
Duminica, 10 Septembrie 2017, 14:00
Teren: Camar / Camar
Duminica, 3 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 3 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 3 Septembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Ileanda / Ileanda
Duminica, 3 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Ileanda / Ileanda