Meciuri arbitrate
Sambata, 17 Iunie 2023, 11:00
Juniori Under 9, Seria 2, etapa 21
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 17 Iunie 2023, 11:00
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 3 Iunie 2023, 11:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Play-Off, etapa 9
Teren: Comunal / Turnu Rosu
Sambata, 3 Iunie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Turnu Rosu
Joi, 1 Iunie 2023, 16:00
Juniori Under 8, etapa 18
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Joi, 1 Iunie 2023, 16:00
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Joi, 1 Iunie 2023, 18:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Play-Off, etapa 9
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Joi, 1 Iunie 2023, 18:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Miercuri, 31 Mai 2023, 18:00
Juniori Under 9, Seria 2, etapa 19
Teren: Baza Sportiva Extra Time Sintetic / Mârsa
Miercuri, 31 Mai 2023, 18:00
Teren: Baza Sportiva Extra Time Sintetic / Mârsa
Duminica, 28 Mai 2023, 11:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Play-Out, etapa 8
Teren: Comunal / Vurpar
Duminica, 28 Mai 2023, 11:00
Teren: Comunal / Vurpar
Sambata, 27 Mai 2023, 14:00
Juniori Under 12, etapa 18
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 27 Mai 2023, 14:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 21 Mai 2023, 12:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Play-Off, etapa 7
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 21 Mai 2023, 12:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Sambata, 20 Mai 2023, 12:50
Juniori Under 11, Seria 2, etapa 18
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 20 Mai 2023, 12:50
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Joi, 18 Mai 2023, 18:00
Juniori Under 14, Locurile 5-8, etapa 4
Teren: Comunal / Sura Mare
Joi, 18 Mai 2023, 18:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 14 Mai 2023, 15:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Play-Out, etapa 6
Teren: Comunal / Nocrich
Duminica, 14 Mai 2023, 15:00
Teren: Comunal / Nocrich
Duminica, 7 Mai 2023, 13:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Play-Off, etapa 5
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 7 Mai 2023, 13:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 17:00
Juniori Under 7, etapa 12
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Duminica, 9 Aprilie 2023, 16:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Medias, etapa 18
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Duminica, 9 Aprilie 2023, 16:00
Teren: Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias
Duminica, 2 Aprilie 2023, 11:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Play-Off, etapa 1
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 2 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 26 Martie 2023, 11:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Sezon Regular, etapa 15
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 26 Martie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 25 Martie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 16
Teren: Orasenesc / Saliste
Sambata, 25 Martie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 19 Martie 2023, 11:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Sezon Regular, etapa 14
Teren: Comunal / Nocrich
Duminica, 19 Martie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Nocrich
Sambata, 18 Martie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 15
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Sambata, 18 Martie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Sambata, 11 Februarie 2023, 12:00
Jocuri amicale 2022-2023, etapa 1
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 11 Februarie 2023, 12:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 11:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 6
Teren: Magura Iarba / Cisnadie
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Magura Iarba / Cisnadie
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 10:30
Juniori Under 13, Seria 1, etapa 12
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 10:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 12:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Sezon Regular, etapa 10
Teren: Comunal / Nocrich
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: Comunal / Nocrich
Sambata, 12 Noiembrie 2022, 12:00
Juniori Under 11, Seria 1, etapa 10
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 12 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 11:00
Juniori Under 8, etapa 9
Teren: Magnolia Sintetic (Balon) / Șura Mare
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Magnolia Sintetic (Balon) / Șura Mare
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 10:00
Juniori Under 12, etapa 9
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 10:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Medias, etapa 8
Teren: Central / Copsa Mica
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Central / Copsa Mica
Sambata, 29 Octombrie 2022, 16:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 3
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 29 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Miercuri, 26 Octombrie 2022, 09:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 3
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Miercuri, 26 Octombrie 2022, 09:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc.
Marti, 25 Octombrie 2022, 18:00
Juniori Under 10, etapa 8
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Marti, 25 Octombrie 2022, 18:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Luni, 24 Octombrie 2022, 16:00
Juniori Under 10, etapa 7
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Luni, 24 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Amanat.
Duminica, 23 Octombrie 2022, 11:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Sezon Regular, etapa 7
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 23 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Vineri, 21 Octombrie 2022, 17:00
Juniori Under 8, etapa 6
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Vineri, 21 Octombrie 2022, 17:00
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Luni, 17 Octombrie 2022, 17:00
Juniori Under 10, etapa 6
Teren: Comunal / Sura Mare
Luni, 17 Octombrie 2022, 17:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Vineri, 14 Octombrie 2022, 17:00
Juniori Under 11, Seria 2, etapa 6
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Vineri, 14 Octombrie 2022, 17:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Joi, 13 Octombrie 2022, 17:00
Juniori Under 8, etapa 5
Teren: Bungard Sintetic / Bungard
Joi, 13 Octombrie 2022, 17:00
Teren: Bungard Sintetic / Bungard
Miercuri, 12 Octombrie 2022, 18:15
Juniori Under 9, Seria 2, etapa 5
Teren: Baza Sportiva Extra Time Sintetic / Mârsa
Miercuri, 12 Octombrie 2022, 18:15
Teren: Baza Sportiva Extra Time Sintetic / Mârsa
Vineri, 7 Octombrie 2022, 17:00
Under 17 Judetean, etapa 5
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Vineri, 7 Octombrie 2022, 17:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Miercuri, 5 Octombrie 2022, 10:00
Calificari Liga Elitelor Under 15, Seria 3, etapa 6
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Miercuri, 5 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Miercuri, 5 Octombrie 2022, 17:30
Juniori Under 7, etapa 4
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Miercuri, 5 Octombrie 2022, 17:30
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 1 Octombrie 2022, 10:30
Juniori Under 12, etapa 4
Teren: AS FC Interstar / Bungard
Sambata, 1 Octombrie 2022, 10:30
Teren: AS FC Interstar / Bungard
Sambata, 1 Octombrie 2022, 16:00
Juniori Under 14, Seria 1, etapa 4
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 1 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 1 Octombrie 2022, 09:00
Juniori Under 10, etapa 4
Teren: AS FC Interstar / Bungard
Sambata, 1 Octombrie 2022, 09:00
Teren: AS FC Interstar / Bungard
Vineri, 30 Septembrie 2022, 17:30
Juniori Under 9, Seria 2, etapa 3
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Vineri, 30 Septembrie 2022, 17:30
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 24 Septembrie 2022, 16:30
Juniori Under 14, Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / Poplaca
Sambata, 24 Septembrie 2022, 16:30
Teren: Comunal / Poplaca
Sambata, 24 Septembrie 2022, 10:00
Juniori Under 14, Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / Orlat
Sambata, 24 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Comunal / Orlat
Sambata, 24 Septembrie 2022, 14:30
Juniori Under 11, Seria 2, etapa 3
Teren: Comunal / Poplaca
Sambata, 24 Septembrie 2022, 14:30
Teren: Comunal / Poplaca
Miercuri, 21 Septembrie 2022, 18:00
Juniori Under 13, Seria 2, etapa 1
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Miercuri, 21 Septembrie 2022, 18:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Jocul nu a început.Echipa gazda nu a asigurat asistenta medicala la joc.
Marti, 20 Septembrie 2022, 17:00
Juniori Under 9, Seria 2, etapa 2
Teren: Horbach / Sibiu
Marti, 20 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Horbach / Sibiu
Luni, 19 Septembrie 2022, 18:00
Juniori Under 14, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Luni, 19 Septembrie 2022, 18:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 18 Septembrie 2022, 11:30
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Sezon Regular, etapa 2
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 18 Septembrie 2022, 11:30
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 18 Septembrie 2022, 10:30
Juniori Under 11, Seria 2, etapa 2
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 18 Septembrie 2022, 10:30
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 17 Septembrie 2022, 10:00
Juniori Under 14, Seria 1, etapa 2
Teren: Comunal / Poplaca
Sambata, 17 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Comunal / Poplaca
Miercuri, 14 Septembrie 2022, 18:00
Juniori Under 7, etapa 1
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Miercuri, 14 Septembrie 2022, 18:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 11 Septembrie 2022, 11:00
Liga a-5-a, Liga 5 Seria Sibiu-Sezon Regular, etapa 1
Teren: Comunal / Pauca
Duminica, 11 Septembrie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Pauca
Sambata, 10 Septembrie 2022, 10:00
Juniori Under 12, etapa 1
Teren: Magura Iarba / Cisnadie
Sambata, 10 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Magura Iarba / Cisnadie
Sambata, 10 Septembrie 2022, 16:00
Juniori Under 14, Seria 1, etapa 1
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Sambata, 10 Septembrie 2022, 16:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului