Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 24
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Seica Mare
Miercuri, 23 Mai 2018, 18:00
LIGA a-IV-a, etapa 15
Teren: Paltinis / Rasinari
Miercuri, 23 Mai 2018, 18:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Sambata, 19 Mai 2018, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 23
Teren: Sparta / Medias
Sambata, 19 Mai 2018, 11:00
Teren: Sparta / Medias
Duminica, 13 Mai 2018, 11:30
Juniori E - Seria 1, etapa 17
Teren: Mecanica / Sibiu
Duminica, 13 Mai 2018, 11:30
Teren: Mecanica / Sibiu
Vineri, 4 Mai 2018, 18:00
Juniori D - Seria 2, etapa 14
Teren: Compa / Sibiu
Vineri, 4 Mai 2018, 18:00
Teren: Compa / Sibiu
Vineri, 27 Aprilie 2018, 17:30
Juniori E - Seria 1, etapa 15
Teren: Horbach / Sibiu
Vineri, 27 Aprilie 2018, 17:30
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 22 Aprilie 2018, 15:00
Juniori D - Seria 2, etapa 12
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 22 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 19
Teren: Paltinis / Rasinari
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Liga V - Sibiu Est, etapa 11
Teren: Comunal / Chirpar
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Comunal / Chirpar
Duminica, 15 Aprilie 2018, 12:00
Juniori E - Seria 1, etapa 13
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 15 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 17:00
LIGA a-IV-a, etapa 17
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Sambata, 31 Martie 2018, 12:30
Juniori D - Seria 1, etapa 9
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 31 Martie 2018, 12:30
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 3 Februarie 2018, 11:00
Jocuri Amicale, etapa 2
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 3 Februarie 2018, 11:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 13
Teren: Sparta / Medias
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Sparta / Medias
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 14:30
LIGA a-IV-a, etapa 12
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 14:30
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 14:00
Liga V - Sibiu Est, etapa 4
Teren: Central / Vestem
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Central / Vestem
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 11
Teren: Mecanica / Sibiu
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: Mecanica / Sibiu
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 11:30
Juniori E - Seria 1, etapa 7
Teren: Mecanica / Sibiu
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 11:30
Teren: Mecanica / Sibiu
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 12:00
Juniori E - Seria 1, etapa 9
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 11
Teren: Sparta / Medias
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Sparta / Medias
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 10
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 15:00
Liga V - Seria Vest, etapa 8
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 29 Octombrie 2017, 12:00
Juniori E - Seria 2, etapa 7
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 29 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Horbach / Sibiu
Ambele echipe nu sau prezentat la joc
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 9
Teren: Central / Medias
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central / Medias
Sambata, 28 Octombrie 2017, 15:00
Juniori C, etapa 8
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 28 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 8
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Liga V - Seria Vest, etapa 5
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 6
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 8 Octombrie 2017, 16:00
Liga V - Seria Vest, etapa 4
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 8 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 8 Octombrie 2017, 10:00
Juniori D - Seria 1, etapa 4
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 8 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 8 Octombrie 2017, 13:30
Juniori E - Seria 1, etapa 4
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 8 Octombrie 2017, 13:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 5
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Sambata, 30 Septembrie 2017, 10:00
Juniori D - Seria 1, etapa 3
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 30 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Vineri, 29 Septembrie 2017, 16:30
Juniori C, etapa 4
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Vineri, 29 Septembrie 2017, 16:30
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Liga V - Seria Vest, etapa 2
Teren: Central / Vulturul Poplaca
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central / Vulturul Poplaca
Sambata, 23 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 4
Teren: Comunal / Selimbar
Sambata, 23 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Selimbar
Duminica, 17 Septembrie 2017, 17:00
LIGA a-IV-a, etapa 3
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 17 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Liga V - Sibiu Est, etapa 1
Teren: Comunal / Turnu Rosu
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Turnu Rosu