Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Joi, 6 Iunie 2019, 18:00
Liga a-IV-a, etapa 23
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Joi, 6 Iunie 2019, 18:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 17
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 1 Iunie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 25
Teren: Paltinis / Rasinari
Sambata, 1 Iunie 2019, 11:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 19 Mai 2019, 13:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 16
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 19 Mai 2019, 13:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Joi, 16 Mai 2019, 17:00
Cupa Romaniei, Sferturi de Finala, etapa 1
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Joi, 16 Mai 2019, 17:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 12 Mai 2019, 17:00
Liga a-V-a, Seria Est, etapa 13
Teren: Comunal / Nocrich
Duminica, 12 Mai 2019, 17:00
Teren: Comunal / Nocrich
Marti, 30 Aprilie 2019, 13:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 11
Teren: Obor / Sibiu
Marti, 30 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Obor / Sibiu
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 20
Teren: Sparta / Medias
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Sparta / Medias
Vineri, 19 Aprilie 2019, 16:30
Juniori Under 11, Clasic, etapa 16
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Vineri, 19 Aprilie 2019, 16:30
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 12
Teren: Comunal / Slimnic
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Slimnic
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 17:30
Cupa Romaniei, Optimi de Finala, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mare
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 17:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 17
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 7 Aprilie 2019, 15:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 11
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 7 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Comunal / Loamnes
Sambata, 6 Aprilie 2019, 16:00
Liga a-V-a, Seria Est, etapa 9
Teren: Romanofir / Talmaciu
Sambata, 6 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Romanofir / Talmaciu
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 15
Teren: Romanofir / Talmaciu
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Teren: Romanofir / Talmaciu
Duminica, 17 Martie 2019, 13:00
Cupa Romaniei, Faza 2, etapa 1
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 17 Martie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Sambata, 2 Februarie 2019, 13:00
Jocuri Amicale, etapa 1
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 2 Februarie 2019, 13:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 13
Teren: Romanofir / Talmaciu
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Romanofir / Talmaciu
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 7
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 6
Teren: Comunal / Apold
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Apold
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 5
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Sambata, 20 Octombrie 2018, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 8
Teren: Comunal / Selimbar
Sambata, 20 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Selimbar
Miercuri, 17 Octombrie 2018, 16:30
Liga a-IV-a, etapa 3
Teren: Comunal / Seica Mare
Miercuri, 17 Octombrie 2018, 16:30
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 7
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Marti, 2 Octombrie 2018, 16:30
Liga a-IV-a, etapa 5
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Marti, 2 Octombrie 2018, 16:30
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 1
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 4
Teren: Comunal / Selimbar
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Selimbar
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 3
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Sambata, 15 Septembrie 2018, 15:00
Etapa Preliminara Under 15, Seria 3, etapa 6
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 15 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 1
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Miercuri, 29 August 2018, 09:00
Etapa Preliminara Under 15, Seria 3, etapa 1
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Miercuri, 29 August 2018, 09:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu