Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 17
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Cristian
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
Liga a-4-a, etapa 15
Teren: Obor / Sibiu
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
Teren: Obor / Sibiu
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Juniori Under 12, Seria 2, etapa 11
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 14
Teren: Sătesc / Paucea
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Sătesc / Paucea
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 15
Teren: Comunal / Chirpar
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Chirpar
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 14
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 13
Teren: Comunal / Valea Viilor
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Valea Viilor
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a-4-a, etapa 13
Teren: Comunal / Poplaca
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 11
Teren: Satesc / Curciu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Satesc / Curciu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 11
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori Under 12, Seria 2, etapa 10
Teren: Romanofir / Talmaciu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Romanofir / Talmaciu
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori Under 10, Seria 2, etapa 10
Teren: Horbach / Sibiu
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 10
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 10
Teren: Sparta / Medias
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sparta / Medias
Rezultat stabilit in urma hotararii comisiei de disciplina.
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 09:30
Juniori Under 14 Judetean, etapa 9
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 9
Teren: Romanofir / Talmaciu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Romanofir / Talmaciu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 8
Teren: Romanofir / Talmaciu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Romanofir / Talmaciu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 8
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 08:30
Juniori Under 14 Judetean, etapa 7
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 08:30
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 7
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Juniori Under 12, Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 6
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Poplaca
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 6
Teren: Central / Bradu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Bradu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 5
Teren: Comunal / Pauca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Pauca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 5
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 3
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 3
Teren: Orasenesc / Avrig
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 3
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:30
Juniori Under 11, Seria 3, etapa 2
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 3
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 1
Teren: Progresul / Dumbraveni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Dumbraveni