Meciuri arbitrate
Sambata, 16 Iunie 2018, 18:00
Cupa Romaniei, Faza V - Judetul Sibiu, etapa 1
Teren: Comunal / Seica Mare
Sambata, 16 Iunie 2018, 18:00
Teren: Comunal / Seica Mare
Miercuri, 13 Iunie 2018, 18:00
Cupa Romaniei, Faza IV - Judetul Sibiu, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mare
Miercuri, 13 Iunie 2018, 18:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Liga V - Seria Vest, etapa 18
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 9 Iunie 2018, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 26
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Sambata, 9 Iunie 2018, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Liga V - Seria Vest, etapa 17
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
LIGA a-IV-a, etapa 24
Teren: Paltinis / Rasinari
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Miercuri, 23 Mai 2018, 18:00
LIGA a-IV-a, etapa 15
Teren: Magura Sintetic-teren redus / Cisnadie
Miercuri, 23 Mai 2018, 18:00
Teren: Magura Sintetic-teren redus / Cisnadie
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Liga V - Seria Vest, etapa 15
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Loamnes
Sambata, 12 Mai 2018, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 22
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 12 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 6 Mai 2018, 11:00
Liga V - Sibiu Est, etapa 14
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 6 Mai 2018, 11:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 5 Mai 2018, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 21
Teren: Central / Medias
Sambata, 5 Mai 2018, 11:00
Teren: Central / Medias
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Liga V - Seria Vest, etapa 13
Teren: Comunal / Slimnic
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Slimnic
Sambata, 28 Aprilie 2018, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 20
Teren: Obor / Sibiu
Sambata, 28 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Obor / Sibiu
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Liga V - Seria Vest, etapa 12
Teren: Central / Vulturul Poplaca
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central / Vulturul Poplaca
Joi, 19 Aprilie 2018, 20:00
LIGA a-IV-a, etapa 19
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Joi, 19 Aprilie 2018, 20:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 15 Aprilie 2018, 14:00
LIGA a-IV-a, etapa 18
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 15 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 15 Aprilie 2018, 10:00
Juniori E - Seria 1, etapa 13
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 15 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 1 Aprilie 2018, 13:00
Liga V - Seria Vest, etapa 10
Teren: Central / Vulturul Poplaca
Duminica, 1 Aprilie 2018, 13:00
Teren: Central / Vulturul Poplaca
Sambata, 31 Martie 2018, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 16
Teren: Aviatie / Sibiu
Sambata, 31 Martie 2018, 11:00
Teren: Aviatie / Sibiu
Sambata, 17 Martie 2018, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 14
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 17 Martie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 3 Februarie 2018, 13:00
Jocuri Amicale, etapa 2
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 3 Februarie 2018, 13:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Marti, 23 Ianuarie 2018, 19:00
Jocuri Amicale, etapa 1
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Marti, 23 Ianuarie 2018, 19:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 13
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Cupa Romaniei, Faza I - Zona Sibiu, etapa 1
Teren: Central / Racovita
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Central / Racovita
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 12
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Liga V - Seria Vest, etapa 9
Teren: Comunal / Orlat
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Orlat
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 11
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori A1, etapa 9
Teren: Comunal / Selimbar
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Comunal / Selimbar
Miercuri, 8 Noiembrie 2017, 12:00
Juniori E - Seria 1, etapa 7
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Miercuri, 8 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Liga V - Seria Vest, etapa 8
Teren: Central / Vulturul Poplaca
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Central / Vulturul Poplaca
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori A1, etapa 8
Teren: Magura Sintetic-teren redus / Cisnadie
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Magura Sintetic-teren redus / Cisnadie
Marti, 31 Octombrie 2017, 16:00
Juniori F, etapa 8
Teren: Horbach / Sibiu
Marti, 31 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:30
Juniori A1, etapa 7
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:30
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 29 Octombrie 2017, 12:00
Juniori E - Seria 2, etapa 7
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 29 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Horbach / Sibiu
Ambele echipe nu sau prezentat la joc
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 9
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 15:00
Liga V - Sibiu Est, etapa 7
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 22 Octombrie 2017, 13:00
Liga V - Seria Vest, etapa 6
Teren: Central / Vulturul Poplaca
Duminica, 22 Octombrie 2017, 13:00
Teren: Central / Vulturul Poplaca
Duminica, 22 Octombrie 2017, 16:00
Juniori A1, etapa 6
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 22 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 21 Octombrie 2017, 15:00
Juniori E - Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 21 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 17:00
Juniori F, etapa 6
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 17:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 15 Octombrie 2017, 12:00
Juniori D - Seria 2, etapa 5
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 15 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 15 Octombrie 2017, 10:00
Juniori D - Seria 1, etapa 5
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 15 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 15 Octombrie 2017, 12:00
Juniori E - Seria 1, etapa 5
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 15 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 14 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 7
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 14 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Liga V - Seria Vest, etapa 4
Teren: Comunal / Apold
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Apold
Echipa AS Cetate Slimnic nu s-a prezentat
Duminica, 8 Octombrie 2017, 16:00
Liga V - Sibiu Est, etapa 4
Teren: Satesc / Nou
Duminica, 8 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Satesc / Nou
Sambata, 7 Octombrie 2017, 16:15
Juniori E - Seria 1, etapa 4
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 7 Octombrie 2017, 16:15
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:00
Juniori F, etapa 4
Teren: Luceafarul / Sibiu
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Luceafarul / Sibiu
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a-IV-a, etapa 5
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:00
Liga V - Sibiu Est, etapa 3
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 30 Septembrie 2017, 14:30
Juniori C, etapa 4
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 30 Septembrie 2017, 14:30
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Liga V - Seria Vest, etapa 2
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Loamnes
Sambata, 23 Septembrie 2017, 17:00
Juniori C, etapa 3
Teren: Mecanica / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Mecanica / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2017, 10:00
Juniori E - Seria 1, etapa 2
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2017, 17:00
Juniori E - Seria 1, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 23 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Luni, 18 Septembrie 2017, 18:00
Juniori E - Seria 1, etapa 1
Teren: Horbach / Sibiu
Luni, 18 Septembrie 2017, 18:00
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 17 Septembrie 2017, 15:30
Juniori E - Seria 1, etapa 1
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 17 Septembrie 2017, 15:30
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
Liga V - Sibiu Est, etapa 1
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 16 Septembrie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 2
Teren: Mecanica / Sibiu
Sambata, 16 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Mecanica / Sibiu
Sambata, 9 Septembrie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 1
Teren: Mecanica / Sibiu
Sambata, 9 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Mecanica / Sibiu
Luni, 14 Aprilie 2014, 17:00
Liga V - Sibiu Est, etapa 11
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Luni, 14 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu