Meciuri arbitrate
Duminica, 8 Martie 2020, 13:00
Cupa Romaniei, Faza I, etapa 1
Teren: Comunal / Pauca
Duminica, 8 Martie 2020, 13:00
Teren: Comunal / Pauca
Duminica, 1 Martie 2020, 13:00
Liga a-IV-a, etapa 18
Teren: Comunal / Selimbar
Duminica, 1 Martie 2020, 13:00
Teren: Comunal / Selimbar
Duminica, 8 Decembrie 2019, 12:00
Liga a-IV-a, etapa 17
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 8 Decembrie 2019, 12:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 1 Decembrie 2019, 13:00
Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 13
Teren: Comunal / Chirpar
Duminica, 1 Decembrie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Chirpar
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 12
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:30
Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 12
Teren: Satesc / Vestem
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:30
Teren: Satesc / Vestem
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 15
Teren: Comunal / Selimbar
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Selimbar
Marti, 19 Noiembrie 2019, 14:30
Juniori Under 19, etapa 13
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Marti, 19 Noiembrie 2019, 14:30
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 14
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 13
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a-IV-a, etapa 12
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 14:00
Juniori Under 13, Seria 1, etapa 8
Teren: Comunal / Gura Râului
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Rezultat in urma deciziei comisiei de disciplina.
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 8
Teren: Satesc / Nou
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Satesc / Nou
Duminica, 27 Octombrie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 11
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 27 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 7
Teren: Comunal / Pauca
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Pauca
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 10
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 19 Octombrie 2019, 16:30
Juniori Under 15, etapa 1
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 19 Octombrie 2019, 16:30
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Miercuri, 16 Octombrie 2019, 16:00
Liga a-IV-a, etapa 9
Teren: Comunal / Sura Mica
Miercuri, 16 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 6
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 13 Octombrie 2019, 16:00
Liga a-IV-a, etapa 8
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 13 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Vineri, 11 Octombrie 2019, 16:00
Juniori Under 13, Seria 1, etapa 5
Teren: Orasenesc / Saliste
Vineri, 11 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 5
Teren: Comunal / Pauca
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Pauca
Sambata, 5 Octombrie 2019, 15:00
Juniori Under 15 Calificari Liga Elitelor, Seria 2, etapa 9
Teren: Magura Iarba / Cisnadie
Sambata, 5 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Magura Iarba / Cisnadie
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 4
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Liga a-IV-a, etapa 6
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Sambata, 28 Septembrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 4
Teren: Paltinis / Rasinari
Sambata, 28 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Miercuri, 25 Septembrie 2019, 17:00
Liga a-IV-a, etapa 5
Teren: Paltinis / Rasinari
Miercuri, 25 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Sambata, 21 Septembrie 2019, 15:00
Juniori Under 11, Seria 2, etapa 2
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 21 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, etapa 4
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 2
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 2
Teren: Satesc / Nou
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Satesc / Nou
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 1
Teren: Comunal / Pauca
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Pauca
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Liga a-IV-a, etapa 1
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Duminica, 1 Septembrie 2019, 16:00
Juniori Under 15 Calificari Liga Elitelor, Seria 2, etapa 3
Teren: Magura Iarba / Cisnadie
Duminica, 1 Septembrie 2019, 16:00
Teren: Magura Iarba / Cisnadie
Joi, 29 August 2019, 17:30
Juniori Under 15 Calificari Liga Elitelor, Seria 1, etapa 2
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu
Joi, 29 August 2019, 17:30
Teren: Municipal 2 Sintetic / Sibiu