Munteanu Ovidiu
Sibiu
Sibiu, 3 Februarie 1976
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Sibiu
Sibiu, Str.Henri Coandă , Nr.12, 550234
Tel: 0269/214211
Tel: 0369/445428
Fax: 0269/214211
RO61BTRLRONCRT0521896001
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a-4-a | Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular | Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular | Cupa Romaniei, Saisprezecimi | Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Off | Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out | ||
Duma Paul Alexandru | 1 | ||||||
Mărgineanu Silviu Iulian | 1 | ||||||
Banea Sergiu Alexandru | 1 | ||||||
Voicu Sebastian | 1 | ||||||
Brindusesc Darius | 5 | ||||||
Drasovean Alexandra | 2 | ||||||
Vieru Cristian | 3 | ||||||
Huzmezan Dragos | 1 | ||||||
Sandu Lorena | 1 | ||||||
Mirut Fabian | 5 | ||||||
Mirut Sabin | 2 | ||||||
Mircea Andrei | 2 | ||||||
Mitrica David | 2 | ||||||
Motronea Alexandru | 2 | ||||||
Axentii Roberto-Carlos | 2 | ||||||
Birbic Ilie Alexandru | 1 | ||||||
Mantog Razvan | 2 | ||||||
Nicolita Toni Marinel | 2 | ||||||
Munteanu Ovidiu | 4 | ||||||
Comaniciu Adrian | 1 | ||||||
Gavozdea Radu | 1 | ||||||
Ciocanea Andreea | 1 | ||||||
Miclausiu Nicolae | 3 | ||||||
Popa Razvan | 1 | ||||||
Haiduc Anamaria | 2 | ||||||
Fratila Robert | 3 | ||||||
Mosora Paul | 2 | ||||||
Titii Lucian Andrei | 3 | ||||||
Olaru Ionut | 1 | ||||||
Gavan Alexandru | 2 | ||||||
Ucean Darius | 1 | ||||||
Boldijer Alin | 1 | ||||||
Cabulea Flavius | 1 | ||||||
Prodan Adrian | 1 | ||||||
Suvar Alexandru | 1 | ||||||
Spatar Razvan Ioan | 1 | ||||||
Margarit Claudiu | 1 | ||||||
Opris Adrian | 2 | ||||||
Pascu Cristian Antonio | 1 | ||||||
Bran Rares | 1 | ||||||
Bordea Robert | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a-4-a | Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular | Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular | Cupa Romaniei, Saisprezecimi | Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Off | Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out | ||
CS Alma Sibiu | 1 | ||||||
ACS FC Avrig | 1 | ||||||
ACS Progresul Bogatu | 3 | ||||||
AS Armata Sibiu | 3 | ||||||
AS Silvatex Orlat | 4 | ||||||
CS Saliste 2012 | 4 | ||||||
ACS Chirpar | 5 | ||||||
AS Gloria Loamnes | 2 | ||||||
AFC Gura Raului | 4 | ||||||
AS Unirea Ocna Sibiului | 5 | ||||||
AS Gloria Pauca | 4 | ||||||
AS Corsav Vestem | 1 | ||||||
AFC Miercurea Sibiului 2021 | 3 | ||||||
ACS Cibinul Cristian | 1 | ||||||
ACS Vulturul Poplaca 2017 | 2 | ||||||
AS Recolta Apoldu De Jos | 2 | ||||||
AS ERRO Cristian | 1 | ||||||
ACS Medias 2022 | 1 | ||||||
ACS Oltul Turnu Rosu | 1 |