Antoniu Dumitru
Suceava
Nu este precizata
Observator de arbitri
0740078214
-
Asociatia Judeteana de Fotbal Suceava
Suceava, B-dul 1 Decembrie 1918 (colt cu intrarea in stadion Areni, Poarta nr.1, din str. Universitatii), Suceava, Romania
Tel: 0330 803 224
Tel: 0745660249
Fax: 0330 803 224
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||
LIGA A IV-A INTERCONTI | LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR | LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR | ||
Ostaficiuc Adrian | 4 | |||
Pista Andrei | 7 | |||
Chirilă Mihai | 1 | |||
Bilouseac Florin | 2 | |||
Plantos George | 11 | |||
Senciuc Stefan | 5 | |||
Lungu Cosmin | 2 | |||
Boariu Stelian | 2 | |||
Lazar Marius | 5 | |||
Irimescu Sebastian | 1 | |||
Șroder Robert | 5 | |||
Blanariu Alexandru | 7 | |||
Ionesi Andrei | 3 | |||
Iftode Silviu Nicolae | 6 | |||
Radasanu Florin | 2 | |||
Teleagă Radu | 1 | |||
Vieru Adrian Ciprian | 3 | |||
Ignatescu Gheorghita | 1 | |||
Aliman Gabriel Alexandru | 1 | |||
Chelba Ionela | 1 | |||
Pintilii Bogdan | 1 | |||
Stiubianu Vlad | 5 | |||
Petrasuc Ilie | 2 | |||
Ciobanu Bianca | 4 | |||
Galan Alexandru | 2 | |||
Bostan Daniel | 2 | |||
Neamtu Constantin | 2 | |||
Lavric Iustinian | 1 | |||
Iftode David | 1 | |||
Holota Denisa | 1 | |||
Hazi Maricel Vladut | 1 | |||
Ionesi Andrei | 1 | |||
Plamada Ionel | 2 | |||
Parfenov Sergiu | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||
LIGA A IV-A INTERCONTI | LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR | LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR | ||
CSO Viitorul Liteni | 4 | |||
AS Minerul Iacobeni | 5 | |||
ACS Moldova Draguseni | 4 | |||
CS Bradul Putna | 5 | |||
ACS Şomuzul Preuteşti | 2 | |||
ACS FC Şoimii Gura Humorului | 6 | |||
ACS Juniorul Suceava | 4 | |||
AS Amatorii Rarău | 3 | |||
AS Progresul Fratautii Vechi | 2 | |||
AS Bucovina Darmanesti | 3 | |||
ACS Juniorul Salcea | 2 | |||
ACS Sporting Poieni Solca | 2 | |||
ACS Recolta Fantanele | 1 | |||
CSM Bucovina II Rădăuţi | 1 | |||
AS Viitorul Forasti | 1 | |||
AS Vointa Zvoristea | 4 | |||
ACS Viitorul Vadu Moldovei | 3 | |||
AS Unirea Salcea | 2 | |||
FC Marginea | 2 | |||
ACS Vointa Hantesti | 2 | |||
AS Polul Nord Brodina | 3 | |||
ACS Releul Mihoveni Scheia | 1 | |||
ACS Dream Team | 1 | |||
ACS Somuz Falticeni II | 1 |