CASETA TEHNICA

01 Aprilie 2019, la ora 13:53 / Publicat în Comunicate AJF / 266 vizualizări

CASETA TEHNICA

  Liga 4 – etapa 21,  30 martie  2019  


1) AS VIITORUL BUTESTI - CS METALUL PERETU   4-1  (0-1)  
Au  marcat:  Stanciu (min 47), Chivu (min 73), Popa F (min 77), Ciobanu (min 80) respectiv Purcarea (min 45)

AS Viitorul Butesti: Stancescu – Popa C, Pattvean, Popa D, Garnita, Predusca, Dragne, Stanciu (min 81 Popa G), Ciobanu, Chivu, Popa F

Avertismente: Popa F,  Dragne,  /  Eliminat: Pattvean (2 CG – CR min 83)

Antrenor: Gabriel Popa

CS Metalul Peretu: Sandu  E – Ciocan, Sandu D, Spataru, Ciofalca (min 78 Mitruleasa), Iaurum M, Carabasu, Radu, Stefan (min 46 Burcea), Iaurum A, Purcarea (min 78 Albu)

Antrenor: Adrian Petrus

2) AS VICTORIA LUNCA - STA      

3) CS RAPID BUZESCU - CS UNIREA TIGANESTI   1-4 (1-1)   
Au  marcat: Brinceanu (min 45+1) respectiv Paun C (min 21), Paun M  (min 72), Pate (min 73), Ghimis A (min 85)

CS Rapid Buzescu: Filote – Buzica, Nastase, Badea, Slavitescu, Ciubuc, Slobozeanu (min 75 Mircea), Croitoru (min 80 Dobre), Olteanu, Branceanu (min 75 Marin), Nica

Avertismente: Badea, Nastase

Antrenor: Florin Raducu

CS Unirea  Tiganesti: Craciun A - Dutu (min 88 Ninu), Paun C (min 80 Ghimis C), Binciu, Craciun L, Mihaila (min 68 Ghimis A), Pate (min 88 Matei), Paun M, Dumitru, Campeanu, Ancu

Avertismente: Pate, Mihaila, Dutu

Antrenor: Ion Cojocaru

4) ACS AVANTUL BRAGADIRU -  ACS DRAGANESTI VLASCA  5-1 (3-0)   
Au  marcat: Firica (min 2), Caldararu (min 14, 66), Cotruta (min 39), Dinca (min 74) respectiv Sabou (min 55)

ACS Avantul Bragadiru: Popescu –Botezatu, Serban, Dinca, Firica, Calin (min 52 Moanga), Necula, Cristea, Caldararu (min 75 Neacsu), Tamas (min 72 Balan M), Cotruta (min 80 Balan L)

Avertismente: Caldararu, Dinca, Botezatu, Cristea  /  Eliminat : Firica  Valentin (min 83 – CR)

Antrenor: Beniamin Cristea

ACS Draganesti Vlasca: Alecu – Serbanescu, Bogatu I, Chircalan (min 46 Lica), Bogatu L, Brasoveanu A, Voicu (min 46 Brasoveanu R), Sabou, Mitran, Tabarana, Gheorghe

Avertismente: Voicu, Chircalan, Serbanescu, Brasoveanu A / Eliminat: Sabou Marius (min 83 – CR)

Antrenor: Razvan Glavan

5) ACS UNIREA BRINCENI - AS UNIREA MOSTENI  9-0  (6-0)    
Au  marcat: Rauta (min 5, 17), Grosu (min 9, 21), Ilie (min 31),Badea (min 40), Constatinescu (min 52), Fluerica (min 62), Turcin (min 68)

ACS Unirea Brinceni: Voicu – Grosu, Mitroi, Olteanu, Ilie (min 57 Popa), Dragu, Buca (min 46 Fluerica), Badea, Constantinescu (min 66 Galbenu), Ghebaura, Rauta (min 51 Turcin)

Antrenor: Marian Botea

AS Unirea Mosteni: Cristea – Tabarana, Zamfir M, Zamfir I (min 46 Serban), Gazdaru, Pistol, Zvobota, Nica, Dulgheru, Spataru, Dodu (min 39 Scarlat)

Antrenor: Ion Ciupageanu

6) ACS AJAX BOTOROAGA - ACF DUNAREA ZIMNICEA   1-3  (1-2)   
Au  marcat: Iancu (min 7) respectiv Marinescu (min 3, 14), Magureanu (min 49)

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Caldararu (min 46 Matei), Tudor (min 46 Gherghescu), Tufan S, Tufan I, Iancu, Dron, Nicola, Salaman, Balauru, Tarta

Avertismente:Balauru, Gherghescu

Antrenor: Eugen Besleaga

ACF Dunarea Zimnicea: Stoica – Dana, Magureanu, Ciulacu, Pascu, Gheorghe, Chirita, Badea, Scurtu, Musat, Marinescu

Avertismente: Magureanu, Marinescu, Pascu, Badea, Gheorghe / Eliminat: Stoica Dobrica (2 CG – CR min 90+3)

Antrenor: Sica Tote

7) CSM 2 ALEXANDRIA -  AS VOINTA SAELELE 2017    0-1 (0-1)     
Au  marcat: Dumbrava (min 43)

CSM  2 Alexandria: Apostol – Soare (min 81 Costea), Ciocan, Badoi, Mares, Calineata (min 66 Mohora), Pletea, Pieleanu, Maldaianu (min 60 Descultu), Julea (min 46 Neaga), Ciocanel

Avertismente: Pletea

Antrenor: Iulian Gudan

AS Vointa Saelele  2017: Mohora – Dima, Turcan, Marmalichi, Stoian, Gheldiu, Costore, Moraru, Sindie, Marin (min 85 Fita), Dumbrava

Avertismente: Turcan

Antrenor: Ion Enache

8) ACS ASTRA PLOSCA - ACS ATLETIC ORBEASCA   5-1  (0-1)   

Au  marcat: Stan (min 19), Pirva (min 49), Lascu (min 55), Lacoviste (min 76), Iorga (min 87) respectiv Neacsu (mi 58)

ACS Astra Plosca: Lascu – Iorga, Dobre, Stavarache, Streche, Stanciu, Pirva A, Pirva C, Lacoviste, Stan, David

Avertismente: Streche

Antrenor: Marius Lacoviste

ACS Atletic  Orbeasca: Lautaru – Voicu (min 46 Baetica), Stancila, Miu I (min 60 Matei), Baietica, Ene, Draghici, Ciobanu R (min 60 Butoianu), Neacsu, Miu D, Ciobanu F

Antrenor: Anisor Dragomir

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP