Informari si comunicate AJF
15-01-2019
COMITETUL DE URGENTA

Intrunit in sedinta din 15 ianuarie 2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR LIGA 6 / SERIA 2

Editia de campionat 2018-2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR LIGA 6 / SERIA 1

Editia de campionat 2018-2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR LIGA 5 / SERIA 2

Editia de campionat 2018-2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR LIGA 5 / SERIA 1

Editia de campionat 2018-2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR / LIGA a-IV-a

Editia de campionat 2018-2019

detalii...
07-01-2019
04-01-2019
04-01-2019
13-12-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din data de 12.12.2018

detalii...

Delegari arbitri


Publicat in data de 08-11-2018, la ora 14:51

    Liga a- IV-a - Sambata 10.11.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 


1) ACS DRAGANESTI VLASCA - CS UNIREA TIGANESTI     - 
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Ionel Galateanu (Guruieni), Rez. Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Andrei Grecu  (Scrioastea) – Valentin Stoian (Rosiori de Vede), Gabriel Costea (Maldaeni) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2) AS UNIREA MOSTENI - STA     - 

3) ACF DUNAREA ZIMNICEA - CS METALUL PERETU     - 
Catalin Columban (Videle) – Sorin Manea , Sorin Fudulu (ambii Alexandria),Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre – Eduard Fratila, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

4) AS VOINTA SAELELE 2017 - AS VIITORUL BUTESTI     - 
Mircea Belinas (Zimnicea) – Traian Ene (Plosca), Alexandru Petre (Rosiori de Vede), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Sorin Sisu (Plosca), Alin Pana (Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

5) ACS ASTRA PLOSCA - AS VICTORIA LUNCA     - 
Marius Bobe (Videle) – Ovidiu Marinel (Brebina), Dorinel Luca ( Videle), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Catalin Dobre, Marius Burlacu (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

6) CSM 2 ALEXANDRIA - CS RAPID BUZESCU     - 
Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Robert Tofan – Andrei Toma, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

7) ACS AJAX BOTOROAGA - ACS AVANTUL BRAGADIRU     - 
 Mihai Tatara (Turnu Magurele)– Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Mihai Bajan (Videle), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Marius Oancea, Valentin Mihaila (toti Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

8) ACS UNIREA BRINCENI - ACS ATLETIC ORBEASCA     - 

Marius Untesu  (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Ionut Nita, Florin Baciu (toti Videle) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

 

Liga a-V-a Seria I  Duminica  11.11.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 - ultima etapa a turului de campionat

1) AS VIITORUL SACENI - A.S. GLORIA MERISANI     - 
Marian Grosu (Buzescu) – Ionut NIcolae, Alexandru Sima (ambii Turnu Magurele) – seniori

Marian Grosu (Buzescu) – Ionut Neda (Izvoarele), Stefan Bunea (Alexandria) – juniori

Observator: Nicu Lixandru (Smirdioasa)

2) A.S. VIITORUL BLEJESTI - A.S. RECOLTA SFINTESTI     - 
Catalin Columban (Videle) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Mihai Traistaru (Videle) – seniori

Ionel Nisipeanu (Piatra) – Mihai Traistaru, Florin Ciobanu (ambii Videle) – juniori

Observator: Florea  Roman (Alexandria)

3) CS FLACARA CALINESTI - AS INTER PURANI     - 
Nan  Catalina (Alexandria) – Cristian Creanga, Ionut Carabasu(ambii Turnu Magurele) – seniori

Ionut Carabasu (Turnu Magurele) - Florin Badea Cristian Ciolan (ambii Alexandria) – juniori

Observator: George Floricel  (Alexandria)

4) CS VIRTOAPE - AS AVINTUL STEJARU     - 
Robert Tofan (Videle) – Robert Chioreanu, Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – Ionut Nita (Videle), Robert Chioreanu (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

5) AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - AS VIITORUL DIDESTI     - 
Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Monica Rizea (Alexandria) – seniori

Octavian Petre – Cristian Ilie, Mihai Calin (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

 

Liga a-V-a Seria II  Duminica  11.11.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30  - ultima etapa a turului de campionat



1) ACS TINERETUL SUHAIA - ACS PROGRESUL SMIRDIOASA     - 

Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Ion Cucu (Poroschia) – seniori

Catalin Popa – Gabriel Costea, Marius Burlacu (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Hariton Iagaru (Alexandria)


2) A.S. TELEORMANUL TROIANUL - A.S. FLACARA LITA     - 
Valentin Zvobota (Videle) – Alexandru Petre, Valentin Stoian (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Valentin Mihaila – Luca  Fudulu, Stefania Leafu (toti Alexandria) – juniori

Observator: Marian Zirna (Videle)

3) ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - AS PROGRESUL NENCIULESTI     - 
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Ionel Galateanu (Guruieni), Sorin Dinca (Bragadiru) – seniori

Eduard Fratila – Marius Untesu, Tatiana Mitranus (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Marinel Pruna  (Turnu Magurele)

4) ACS CETATEA TURNU MAGURELE - CS VITANESTI     - 
Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Mihai Bajan, Alexandru Dinca (ambi Videle) – seniori

Daniel Preda – Leonard Epure, Mihai Cazacu (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

5) AS STEAUA SPATAREI - A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     - 

Adrian Buica (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Brebina), Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Alin Pana – Cosmin Negrea, George Tobosaru (toti Alexandria) – juniori

Observator:  George Popa (Alexandria)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  11.11.2018 Ora: 11,00


1) AS VEDEA - AS VULTURII MERENI     - 
Aurel Peia (Alexandria) – Sorin Sisu (Plosca), Teodor Oancea (Alexandria)

Observator: Petrsu Ene (Plosca)

·         Jocul se disputa pe terenul ,,Municipal”  din Rosiori de Vede  - Ora 14:00

2) AS FLACARA TALPA II - AS SPICUL BALACI     - 
Traian Ene (Plosca) – Ionela Lungu (Alexandria), Sorin Manea (Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

3) AS TINERETUL RADOIESTI - AS REAL VIDELE     - 
Mihai Tatara – Stefan Creanga, Dan Ciucu (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnbu Magurele)

4) CS OLTENI-TELEORMAN - ACS SOIMII SCRIOASTEA     - 
Cristian Andrei – Alin Soare, Florin Patsrama (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

5) AS RECOLTA COPACEANCA - AS REAL BEUCA     - 

Georgel  Dumitru (Cucuieti) – Lucian Epure (Cosoteni), Catalin Dobre (Rosiori de Vede)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

 

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  11.11.2018 Ora: 11,00


1) AS SPORTING CALMATUIU DE SUS - ACS IZVOARELE     - 
Valentin Tedorescu (Guruieni) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Tibi  Spataru (Alexandria)

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

·         Jocul se disputa pe terenul ,,Municipal” din Rosiori de Vede  - Ora 11,00

2) AS OLD BOYS ALEXANDRIA - AS FLACARA 2015 CONTESTI     - 
Andrei Baciu (Videle) – George Botoghina, Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede)

Observator:  Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

·         Jocul se disputa pe terenul ,,Municipal” din Alexandria - Ora 14:00

3) C.S. VOINTA SALCIA - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA     - 
Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – Marian Grecu (Scrioastea), Mihai Zidaru (Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

4) CS ASC SEACA - ACS ASTRA PLOSCA 2     - 
Adrian Mutu (Alexandria) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Teodor Dimancea (Alexandria)

Observator: Ica Ciucu (Turnu Magurele)

5) ACS UNIREA 2 BRINCENI - C.S. NANOV     - 

Stefan Luca (Mereni) – Liviu Barbu (Videle), Dorinel Luca (Mereni)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate CJA    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe