Informari si comunicate AJF
29-11-2018
28-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 28.11.2018

detalii...
26-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 14, 24 noiembrie 2018

detalii...
22-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 20.11.2018

detalii...
19-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 13, 17 noiembrie 2018

detalii...
15-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 14.11.2018

detalii...
13-11-2018
CASETA TEHNICA

Liga 4 – etapa 12, 10 noiembrie 2018

detalii...
08-11-2018
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 07.11.2018

detalii...

Delegari arbitri


Publicat in data de 15-11-2018, la ora 11:52

    Liga a- IV-a - Sambata 17.11.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 


1) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS DRAGANESTI VLASCA     - 
Andrei Cristian (Turnu Magurele) – Catalina Nan (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Ionut Nita, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

2) CS UNIREA TIGANESTI - AS UNIREA MOSTENI     - 
Marian Grosu (Buzescu) – Bogdan Pana (Alexandria), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Daniel Preda, Catalin Popa (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

3) STA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 

4) CS METALUL PERETU - AS VOINTA SAELELE 2017     - 
Nicolae Ologeanu  (Alexandria) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Robert Tofan – Andrei Baciu (ambii Videle), Constantin Vaduva (Zimnicea) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

5) AS VIITORUL BUTESTI - ACS ASTRA PLOSCA     - 
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Andrei Baciu (Videle), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Adrian Mutu - Daniel Neagu (ambii Alexandria), Andreea Mirea (Radulesti) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

6) AS VICTORIA LUNCA - CSM 2 ALEXANDRIA     - 
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Andrei Grecu (Scrioastea), Lucian Epure  (Cosoteni) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

7) CS RAPID BUZESCU - ACS AJAX BOTOROAGA     - 
Adrian Buica(Alexandria) – Ciprian Bratoi (Turnu Magurele), Alexandru Dima (Olteni), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Eduard Fratila, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

8) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS UNIREA BRINCENI     - 

Mircea Belinas (Zimnicea) – Liviu Barbu (Videle), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Adrian Mutu (Alexandria) – seniori

Adrian Mutu – Tibi  Spataru, Teodor Oancea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Petrus  Ene (Plosca)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  18.11.2018 Ora: 11,00 - ultima etapa a turului de campionat

1) A.S. VULTURII MERENI - AS FLACARA TALPA II     - 
Valentin Zvobota – Alexandru Dinca, Mihai Traistaru (toti Videle)

Observator; Alexandru Bajan (Videle)

2) AS REAL VIDELE - A.S. VEDEA     - 
Adrian Mutu – Daniel Neagu (ambii Alexandria), Ionel NIsipeanu (Piatra)

Observator: Florea  Roman (Alexandria)

3) ACS SOIMII SCRIOASTEA - A.S. TINERETUL RADOIESTI     - 
Cristian Ilie – Alexandru Prodan, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele)

Observator: Cristea Ilie (Turnu Magurele)

4) A.S. REAL BEUCA - CS OLTENI-TELEORMAN     - 
Sorin Manea (Alexandria) – Seher Karabiyk (Bragadiru) , Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

5) A.S. SPICUL BALACI - A.S. RECOLTA COPACEANCA     - 

Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – Marian Grecu (Scrioastea), Valentin Stoian (Rosiori de Vede)

Observator: Sandu Nicolae (Rosiori de Vede)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  18.11.2018 Ora: 11,00  - ultima  etapa a turului  de campionat

1) ACS IZVOARELE - AS OLD BOYS ALEXANDRIA     - 
Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – Marinel Ovidiu (Brebina), Danut Miu (Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2) AS PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS SPORTING CALMATUIU DE SUS     - 
Mihai Tutunaru – Eduard Fratila, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

3) ACS ASTRA PLOSCA 2 - C.S. VOINTA SALCIA     - 
Bogdan Croitoru (Zimnicea) – Alin Pana, Oancea Teodor (ambii Alexandria)

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

4) CS NANOV - CS ASC SEACA     - 
Mara Catalin – Marius Stoian , George Botoghina (toti Rosiori de Vede)

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

5) AS FLACARA 2015 CONTESTI - ACS UNIREA 2 BRINCENI     - 

Catalin Columban – Mihai Bajan, Ionut Nita (toti Videle)

Observator: Marian Zarna (Videle)


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate CJA    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe