Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 25 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 30
Teren: Comunal / URSENI
Sambata, 25 Iunie 2016, 18:00
Teren: Comunal / URSENI
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 27
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 2 Iunie 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 17
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 2 Iunie 2016, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 25
Teren: Comunal / OFSENITA
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / OFSENITA
Sambata, 28 Mai 2016, 16:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 27
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 28 Mai 2016, 16:00
Teren: Arena / Boldur
Luni, 23 Mai 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 16
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 23 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 26
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Joi, 19 Mai 2016, 18:30
Juniori D, Seria II, etapa 26
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 19 Mai 2016, 18:30
Teren: LPS / Timisoara
Miercuri, 18 Mai 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 15
Teren: Comunal / Albina
Miercuri, 18 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / Albina
Duminica, 15 Mai 2016, 12:00
Juniori E, Vest, etapa 18
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 15 Mai 2016, 12:00
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 14 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 19
Teren: Comunal / NERAU
Sambata, 14 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / NERAU
Sambata, 14 Mai 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 25
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 14 Mai 2016, 11:00
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 14 Mai 2016, 11:00
Juniori D, Seria II, etapa 25
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 14 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / CHISODA
Vineri, 13 Mai 2016, 19:00
Juniori D, Seria II, etapa 24
Teren: Auto / Timisoara
Vineri, 13 Mai 2016, 19:00
Teren: Auto / Timisoara
Marti, 10 Mai 2016, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 14
Teren: BAZA II / Timisoara
Marti, 10 Mai 2016, 17:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 18
Teren: Comunal / Beba Veche
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / Beba Veche
Sambata, 7 Mai 2016, 17:00
Juniori C, Seria II, etapa 18
Teren: Comunal / SANDRA
Sambata, 7 Mai 2016, 17:00
Teren: Comunal / SANDRA
Sambata, 7 Mai 2016, 12:00
Juniori D, Seria II, etapa 24
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 7 Mai 2016, 12:00
Teren: Comunal / CARANI
Vineri, 6 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, etapa 28
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Vineri, 6 Mai 2016, 18:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 4 Mai 2016, 17:00
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 17
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Miercuri, 4 Mai 2016, 17:00
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 30 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 23
Teren: Vulturii / Bazos
Sambata, 30 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Vulturii / Bazos
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 21
Teren: Comunal / Stamora Germana
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Stamora Germana
Joi, 28 Aprilie 2016, 17:00
Juniori C, Seria II, etapa 17
Teren: CALOR / TIMISOARA
Joi, 28 Aprilie 2016, 17:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 18:00
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 15
Teren: LPS / Timisoara
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 18:00
Teren: LPS / Timisoara
Marti, 26 Aprilie 2016, 16:00
Juniori D, Seria I - Elita, etapa 16
Teren: Dan Paltinisanu, teren 1 / Timisoara
Marti, 26 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Dan Paltinisanu, teren 1 / Timisoara
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 17
Teren: Comunal / CENEI
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / CENEI
Sambata, 23 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 22
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 23 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Miercuri, 20 Aprilie 2016, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 13
Teren: Auto / Timisoara
Miercuri, 20 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Auto / Timisoara
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 16
Teren: Comunal / GOTTLOB
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / GOTTLOB
Sambata, 16 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 21
Teren: Comunal / CENAD
Sambata, 16 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / CENAD
Vineri, 15 Aprilie 2016, 18:00
Juniori D, Seria II, etapa 21
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Vineri, 15 Aprilie 2016, 18:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Luni, 11 Aprilie 2016, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 12
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 11 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Vineri, 8 Aprilie 2016, 18:00
Juniori D, Seria II, etapa 20
Teren: Auto / Timisoara
Vineri, 8 Aprilie 2016, 18:00
Teren: Auto / Timisoara
Joi, 7 Aprilie 2016, 17:30
Juniori D, Seria II, etapa 19
Teren: Auto / Timisoara
Joi, 7 Aprilie 2016, 17:30
Teren: Auto / Timisoara
Marti, 5 Aprilie 2016, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 11
Teren: Electrica / Timisoara
Marti, 5 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 19
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 19
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Arena / Boldur
Miercuri, 30 Martie 2016, 16:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 10
Teren: Comunal / Albina
Miercuri, 30 Martie 2016, 16:00
Teren: Comunal / Albina
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 13
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / BILED
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 18
Teren: Comunal / UIVAR
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / UIVAR
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 15
Teren: Comunal / Jamu Mare
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Jamu Mare
Sambata, 19 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 17
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Sambata, 19 Martie 2016, 15:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Sambata, 19 Martie 2016, 10:00
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 11
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 19 Martie 2016, 10:00
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 16
Teren: Comunal / Cornesti
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Cornesti
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a VI-a, Seria II, etapa 13
Teren: Comunal / Masloc
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Masloc
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 12
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Vineri, 30 Octombrie 2015, 15:30
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 9
Teren: Comunal / CHISODA
Vineri, 30 Octombrie 2015, 15:30
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 10
Teren: Central / Buzias
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Central / Buzias
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Juniori D, Seria II, etapa 7
Teren: Fratelia / Timisoara
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Fratelia / Timisoara
Sambata, 17 Octombrie 2015, 10:00
Juniori E, Vest, etapa 7
Teren: Comunal / NERAU
Sambata, 17 Octombrie 2015, 10:00
Teren: Comunal / NERAU
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 9
Teren: Comunal / Foeni
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / Foeni
Joi, 8 Octombrie 2015, 16:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 6
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Joi, 8 Octombrie 2015, 16:00
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 8
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Juniori B1, etapa 5
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Teren: LPS / Timisoara
Sambata, 3 Octombrie 2015, 13:00
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 5
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 3 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 3 Octombrie 2015, 11:30
Juniori D, Seria I - Elita, etapa 5
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 3 Octombrie 2015, 11:30
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 3 Octombrie 2015, 10:30
Juniori E, Seria I - Elita, etapa 5
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 3 Octombrie 2015, 10:30
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Vineri, 18 Septembrie 2015, 18:00
Juniori E, Est, etapa 3
Teren: CALOR / TIMISOARA
Vineri, 18 Septembrie 2015, 18:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 5
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 12 Septembrie 2015, 17:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 5
Teren: Comunal / SANDRA
Sambata, 12 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / SANDRA
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 3
Teren: Comunal / GRABAT
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / GRABAT
Miercuri, 26 August 2015, 17:30
Cupa Romaniei, Faza I - Judeteana, etapa 1
Teren: Comunal / SANDRA
Miercuri, 26 August 2015, 17:30
Teren: Comunal / SANDRA
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 2
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 22 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 2
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 22 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Duminica, 16 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 1
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Duminica, 16 August 2015, 18:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara