Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
- 2007/2008
- 2006/2007
Sambata, 12 Aprilie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 25
Teren: Comunal / Ortisoara
Sambata, 12 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Ortisoara
Duminica, 6 Aprilie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 19
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 6 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Arena / Boldur
Miercuri, 2 Aprilie 2014, 17:00
Liga a IV-a, etapa 23
Teren: Emilian Pavel / Ghiroda
Miercuri, 2 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Emilian Pavel / Ghiroda
Duminica, 23 Martie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 17
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 23 Martie 2014, 16:00
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Sambata, 15 Martie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 16
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 15 Martie 2014, 16:00
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 2 Martie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Stiinta, Baza 1 / Timisoara
Duminica, 2 Martie 2014, 11:00
Teren: Stiinta, Baza 1 / Timisoara
Duminica, 10 Noiembrie 2013, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 11
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Duminica, 10 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Stiinta, Baza 1 / Timisoara
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Stiinta, Baza 1 / Timisoara
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 15:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 10
Teren: Comunal / DUMBRAVA
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 15:00
Teren: Comunal / DUMBRAVA
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 10
Teren: Comunal / CHIZATAU
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / CHIZATAU
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 11
Teren: Comunal / CHEVERES
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / CHEVERES
Duminica, 20 Octombrie 2013, 16:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 10
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 20 Octombrie 2013, 16:00
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 20 Octombrie 2013, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 8
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 20 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 13 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 9
Teren: Comunal / CHEVERES
Duminica, 13 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / CHEVERES
Duminica, 13 Octombrie 2013, 16:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 7
Teren: Sanovita / Sanovita
Duminica, 13 Octombrie 2013, 16:00
Teren: Sanovita / Sanovita
Duminica, 6 Octombrie 2013, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 6
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 6 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Sambata, 5 Octombrie 2013, 11:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 5 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 29 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 7
Teren: Comunal / CHEVERES
Duminica, 29 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / CHEVERES
Duminica, 29 Septembrie 2013, 16:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 5
Teren: Jabar / Jabar
Duminica, 29 Septembrie 2013, 16:00
Teren: Jabar / Jabar
Duminica, 22 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 6
Teren: Central / Buzias
Duminica, 22 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Central / Buzias
Sambata, 21 Septembrie 2013, 16:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 4
Teren: /
Sambata, 21 Septembrie 2013, 16:00
Teren: /
Duminica, 15 Septembrie 2013, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 3
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 15 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Sambata, 14 Septembrie 2013, 11:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Comunal / RACOVITA
Sambata, 14 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / RACOVITA
Duminica, 8 Septembrie 2013, 17:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 4
Teren: Central / Buzias
Duminica, 8 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Central / Buzias
Duminica, 8 Septembrie 2013, 17:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 2
Teren: /
Duminica, 8 Septembrie 2013, 17:00
Teren: /
Duminica, 1 Septembrie 2013, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 1
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 1 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Sambata, 31 August 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 3
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Sambata, 31 August 2013, 11:00
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Sambata, 24 August 2013, 11:00
Liga a IV-a, etapa 3
Teren: Progresul / GATAIA
Sambata, 24 August 2013, 11:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 18 August 2013, 18:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 1
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 18 August 2013, 18:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 10 August 2013, 11:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Comunal / RACOVITA
Sambata, 10 August 2013, 11:00
Teren: Comunal / RACOVITA