Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 13
Teren: Comunal / GOTTLOB
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / GOTTLOB
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 23
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a, etapa 28
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Marti, 16 Aprilie 2024, 18:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 12
Teren: Comunal / UTVIN
Marti, 16 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Juniori U17 - 2007, etapa 9
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 11
Teren: Comunal / GRABAT
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / GRABAT
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a, etapa 27
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal / SOCA
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / SOCA
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 20
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Arena / Boldur
Marti, 2 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a, etapa 25
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Marti, 2 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 19
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 16
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 15
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 13
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Vulturii / Bazos
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 7
Teren: Comunal / SOCA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / SOCA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 11
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 10
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Plopi / Timisoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 8
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 7
Teren: Comunal / Valcani
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Valcani
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Comunal / Belint
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / Belint
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 3
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 20 August 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 20 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 1
Teren: Comunal / Foeni
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / Foeni
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 12 August 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 12 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare