Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
Luni, 29 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 13
Teren: Textila / Timisoara
Luni, 29 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 13
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Vineri, 26 Aprilie 2024, 19:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 11
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Vineri, 26 Aprilie 2024, 19:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Joi, 25 Aprilie 2024, 18:30
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 13
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Joi, 25 Aprilie 2024, 18:30
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Marti, 23 Aprilie 2024, 18:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 13
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Marti, 23 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 22
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 12
Teren: Comunal / PESAC
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / PESAC
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 3, etapa 12
Teren: Textila / Timisoara
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Textila / Timisoara
Joi, 18 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 15
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 18 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 18 Aprilie 2024, 18:30
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 1, etapa 15
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 18 Aprilie 2024, 18:30
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Luni, 15 Aprilie 2024, 19:00
Juniori U14 - 2010, Seria 1, etapa 9
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Luni, 15 Aprilie 2024, 19:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 21
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 9
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Joi, 11 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 11
Teren: Textila / Timisoara
Joi, 11 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Textila / Timisoara
Marti, 9 Aprilie 2024, 18:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 11
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Marti, 9 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 20
Teren: Comunal / CENAD
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / CENAD
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal / Ortisoara
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Ortisoara
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 19
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
CUPA ROMANIEI, SAISPREZECIMI, etapa 1
Teren: Comunal / BILED
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Teren: Comunal / BILED
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 1
Teren: Comunal / BACOVA
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / BACOVA
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 2
Teren: Comunal / BACOVA
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / BACOVA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 15
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 15
Teren: Comunal / IGRIS
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / IGRIS
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 13
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 13
Teren: Comunal / UIVAR
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / UIVAR
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 3, etapa 9
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 8
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Textila / Timisoara
Joi, 9 Noiembrie 2023, 16:30
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 7
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Joi, 9 Noiembrie 2023, 16:30
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 11
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 7
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Luni, 23 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 7
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Luni, 23 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 10
Teren: Comunal / BACOVA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / BACOVA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 3, etapa 6
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 6
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Textila / Timisoara
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 6
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 8
Teren: Comunal / Sanandrei
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Sanandrei
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 4
Teren: CFR / Timisoara
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 7
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 7
Teren: Comunal / BUCOVAT
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / BUCOVAT
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 3
Teren: Textila / Timisoara
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Textila / Timisoara
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:30
Juniori U14 - 2010, Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / Covaci
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Comunal / Covaci
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 3
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / CENAD
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / CENAD
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 1
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 4
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 3
Teren: Comunal / Jamu Mare
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Jamu Mare
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Valcani
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 20 August 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 20 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / SATCHINEZ